999 rezultate për

votat

Vodhi votat në Kuvend? Balla sqaron çfarë ndodhi në të vërtetë Pas akuzave ndaj Taulant Ballës, se kishte votuar sot për kryeprokuroren e re të përkohshme, Arta Marku, në vend të një
I vodhi votat në sy të të gjithëve, PD kërkon ndjekje penale për Ballën Gjatë mesditës së sotme në media doli një fotografi e deputetit të PS-së Taulant Balla, i cili po mblidhte kartat e depu
Numërohen të gjitha votat në Istog, ky është fituesi Në qendrën e numërimit të votave në Fushë Kosovë ka përfunduar numërimi i votave me kusht dhe atyre me postë për kryetar
Rugova po prin në Istog Në Qendren e Numërimeve dhe Rezultateve po numërohen votat me kusht dhe votat përmes postës në Istog. Nga numërimi i
Labi paralajmëron votë pro demarkacionit, ka një porosi për ata që janë kundër Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e Aleanca Kosova e Re, Labinot Tahiri ka thënë se Kosova ka mbetur peng i inat
S'ka demarkacion në kuvend pa u siguruar votat Marrëveshja për Demarkacionin me Malin e Zi nuk do të procedohet në seancë të Kuvendit pa u siguruar votat e nevojshme t
Qeveria pretendon se i ka votat për buxhetin 2018 Seanca për votimin e Buxhetit të Kosovës për vitin 2018 do të vazhdojë gjatë ditës së nesërme. Pasi dështoi të votohet n
Mustafa: Ky është kushti jonë për të votuar demarkacionin Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, ka deklaruar se tani është në dorën e qeverisë që t’i sigurojë v
Ja si shkuan votat nga Shqipëria për Topin e Artë Për fituesin e “Topit të Artë” votojnë 173 gazetarë nga e gjithë bota. Në Shqipëri, këtë ekskluzivitet e ka gazetari Bes
Qeveria Haradinaj nuk i merr votat e kuvendit për buxhetin e vitit 2018 Qevria e Haradinajt nuk i ka marrë votat e mjaftueshme për Projektbuxheti për vitin 2018. Pas një debati dy ditësh ng
LDK nuk dorëzohet, ankohet për Prishtinën Lidhja Demokratike e Kosovës ka paraqitur ankesë në PZAP për Prishtinën. Burime të Indeksonline bëjnë të ditur se pak
Votat me postë në Prizren, ja cili kandidat i fiton Tanimë kanë përfunduar numërimi i votave me postë për Prizrenin, ku më së shumti vota ka marrë Mytaher Haskuka i Lëvizje
Zgjedhjet në Prishtinë, ja kush i fitoi votat me kusht Në Qendrën e Numërimit të Rezultateve ka përfunduar numërimi i votave me kusht në gjashtë tavolina për Prishtinën, 95 vo
Nis hetimi për votat në Istog Paneli zgjedhor i PZAP-it sot do të nis hetimin lidhur ankesat e LDK-së për parregullsi në komunën e Istogut, ku 1394 vo
Haki Rugova nuk e pranon rezultatin e zgjedhjeve: Unë mbetem kryetar i Istogut Kandidati i Lidhjes Demokratike të Kosovës për kryetar të Istogut dhe kryetar i deritanishëm i këtij qyteti ka deklaruar
Rinumërimi në Prishtinë dhe Prizren pritet të nisë sot Sot pritet të fillojë rinumërimi i votave në komunën e Prishtinës, Prizrenit dhe disa vendvotime në Rahovec e Dragash.
Haki Rugova: Nuk e njoh rezultatin në Istog Votat me postë dhe ato me kusht tashmë kanë përmbysur rezultatin preliminar të zgjedhjeve komunale në komunën e Istogut.
Gani Dreshaj është kryetari i ri i Istogut Janë numëruar të gjjtha votat me kusht, votat përmes postës dhe votave të personave me nevoja të veçanta në Istog. Sipas
Fillojnë festimet e zyrtarëve të AAK-së për fitoren në Istog Në Qendrën për Numërim dhe Regjistrim po numërohen votat me kusht, votat përmes postës dhe votat e personave me nevoja t
A e shiti LSI-ja Manjanin? Kryemadhi i përgjigjet akuzave Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi ka folur për Syri .net edhe për një çështje të mbetur pezull si ajo e shkarkimit të Y