999 rezultate për

votat

"Më doli fati", Agron Dukai gëzohet mandatit nga votat e demokratëve në Durrës Aleatët e Partisë Demokratike kanë mbërritur sot në selinë blu për të firmosur marrëveshjen përfundimtare për të hyrë si
Osmani "rrëmben" votat: Lë pas Hotin, Hoxhajn, Haradinajn e Limajn bashkë Vjosa Osmani me iniciativën e saj “Guxo” garoi në listën e Lëvizjes Vetëvendosje në zgjedhjet parlamentare të 14 shkurti
Topalli sfidon hapur Bashën: Votat e demokratëve në Shkodër janë të miat! Kryetarja e “Lëvizjes për Ndryshim”, Jozefina Topalli ka folur në “Open” për betejën e mandatit në Shkodër dhe kalimin e
I bllokuar mes dëborës, dibrani ka një mesazh për Ramën: A i doni votat? (VIDEO) Prej 4 ditësh, shumë fshatra në qarkun Dibër vazhdojnë të bllokuara nga trashësia e dëborës e shoqëruar me ngricat e dit
Numërohen votat në Gjilan, Vetëvendosje merr 63.24% Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (KQZ), ka bërë numërimin e të gjitha votave në komunën e Gjilanit. Sipas të dhënave të
Votat nga diaspora, ende nuk dihet kur do të fillojë numërimi Zëdhënësi i Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, Valmir Elezi ka thënë se janë duke pranuar materialin e ndjeshëm i cili ës
"Gllabëron" votat pa u ndalur, cila është komuna ku VV po i lë të gjithë pas Komuna e Gjilanit është komuna ku Vetëvendosje po prin me rezultatin më të thellë me 64,08 përqind kundrejt LDK’së me 15
Tre parti në luftë për votat e Gjakovës, cila kryeson LDK është momentalisht në krye të Gjakovës me 5.22%. Rezultatet LIVE nga Albeu.com nxjerrin në pah afërsinë deri në k
Gati për zgjedhje! Pas Idrizit, Lulzim Basha arrin marrëveshje edhe me Fatmir Mediun Ka përfunduar me dakordësi takimi mes Lulzim Bashës dhe Fatmir Mediut, kreu i PR-së, mbajtur në selinë blu. Në një ko
KQZ i heq shpresën Vetëvendosjes: Votat që do të hidhen për Albin Kurtin nuk do të numërohen Sipas një sqarimi të Komisionit Qendror Zgjedhor, nëse votohen numrat e kandidatëve që nuk janë certifikuar, ato vota nu
Vota për Kurtin në zgjedhje ligjërisht e pavleshme, VV nuk tërhiqet Votat për kandidatët e subjekteve politike, të cilët nuk janë certifkuar nga Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (KQZ) për zg
Përgjimet e dosjes së Dibrës: Si i do votat me filmim apo me dëshmitar? (VIDEO) Dosja për shitblerjen e votave në Dibër ka përfunduar në gjykatë, ndërsa seanca paraprake ku gjykata do të vendosë nëse
Kongresi certifikon Biden si President i SHBA, merr 306 votat elektorale Presidenti i Zgjedhur i SHBA, Joe Biden ka marrë 306 vota elektorale, ndërsa është certifikuar si fitues i zgjedhjeve në
LVV shfrenon optimizmin, pretendojnë se do të kenë votat për qeverinë edhe për presidentin Lëvizja Vetëvendosje është e bindur se nuk do të kenë asnjë problem për formimin e qeverisë dhe zgjedhjen e presidentit,
Dalin votat: Ronaldo befason me pikët për Messin, argjentinasi nuk thyen traditën Janë zbuluar votat e çmimit “The Best” për Robert Lewandowskin. Interes të madh kanë patur votat e Cristiano Ronaldos dh
Trump nuk heq dorë: Më vodhën votat (VIDEO) Presidenti amerikan, Donald Trump ka perseritur pretendimet e tij për mashtrime zgjedhore, në zgjedhjet e 3 nëntorit kun
Trump i bindur: Më vodhën votat Presidenti Trump dhe aleatët e tij kanë hedhur prej kohësh hije dyshimi mbi rezultatin e zgjedhjeve presidenciale të 3 n
Trump ia del, shteti i Wisconsin-it do të rinumërojë votat Komisioni Zgjedhor i Wisconsinit, ka urdhëruar zyrtarisht një rinumërim të pjesshëm të votave në garën presidenciale pas
Haziri: Po vazhdojmë të gjejmë zgjidhje për presidentin, Opozita nuk i ka votat ta rrëzojë Qeverinë Hoti Nënkryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lutfi Haziri, ka konfirmuar se janë duke u zhvilluar negociatat për zgjedh
Komentatori politik në SHBA: Mënyra se si Trump mund ende të fitojë Vetëm kolegji zgjedhor ose legjislaturat e ndryshme të shtetit mund të deklarojnë një kandidat fitues. Të bazosh këtë ve