999 rezultate për

votĂs

LVV rekord votash në Prishtinë, më shumë se të gjithë partitë bashkë LVV ka fituar bindshëm në shumicën e komunave të Kosovës. Në kryeqytet ajo ka më shumë vota se të gjitha partitë bash
Trump dërgon akuzën për vjedhje votash në gjykatën e gabuar Mediat në SHBA bëjnë me dije se avokatët e Presidentit në detyrë, Donald Trump e dërguan akuzën e tyre për vjedhje votas
Televizionet amerikane ndërmarrin veprimin e papritur pas akuzave të Trump për vjedhje votash Pas zgjedhjeve presidenciale të martën, presidenti në detyrë Donald Trump e shpalli veten menjëherë fitues. Tani ai pret
Trump nuk pranon humbje, akuzon për vjedhje votash pa asnjë provë Presidenti amerikan Donald Trump, në një deklaratë në Shtëpinë e Bardhë të ejten mbrëma pohoi pa prova se po i vidhej nj
Trump akuzon Biden për vjedhje votash, reagon stafi i demokratëve Pasi Trump deklaroi se demokratët kanë vjedhur votat, ka reaguar shefi i fushatës së Biden, Jen O’Malley Dillon. Ai s
Ndihmë reale apo blerje votash? Qeveria miratoi pakon e tretë të masave ekonomike Nga Artan NUHIU/TV21 Qeveria miratoi pakon e tretë të masave ekonomike që synojnë rikuperimin e ekonomisë së vendit n
Kryebashkiaku ka qenë nën hetim për blerje votash, 5000 mijë lekë për çdo anëtarë Kryetari i Bashkisë së Hasit, Liman Morina ka qenë nën hetim penal për blerje votash në vitin 2017 por hetimi ndaj tij ë
U përfshi në shitblerje votash? Dajana Shabani reagon pasi i dolën SMS me Zogun e Tiranës Biseda e moderatores Dajana Shabani dhe Hermes Nikajt i njohur ndryshe edhe si Zogu i Tiranës, qarkulloi dje në media k
VV akuzohet nga PDK-ja për vjedhje votash në Prizren Në bazë të informacioneve të PDK-së nga terreni, të raportuara nga komisionarët dhe vëzhguesit e akredituar nga KQZ-ja,
SHIFRA/ Albin Kurti merr numër rekord votash Albin Kurti ka marrë një numër rekord votash në zgjedhjet e fundit në Kosovë, të cilat u fituan nga Vetëvendosja. Dep
Paneli Zgjedhor rrëzon kërkesën e LDK, PDK dhe NISMA për rinumërim votash Ditën e sotme, koalicioni NISMA-AKR-PDK, kanë kërkuar rinumërim të të gjitha fletëve të votimit. Por Paneli Zgjedhor
VV u përgjigjet akuzave të PDK-së për blerje votash Lëvizja Vetëvendosje u është përgjigjur akuzave të Partisë Demokratike të Kosovës se kanë blerë vota në Prizren. PDK-
Publikohen pamjet, si u arratis nga burgu politikania që u dënua për blerje votash (VIDEO) 43-vjeçarja Aida Merlano, politikania nga Kolumbia e cila u dënua me burgim për blerje votash, orët e fundit është në qe
PD: Europianët nuk pranojnë në familje një hajdut votash si Edi Rama Sekretari i Përgjithshëm i PD-së, Gazment Bardhi ka reaguar me anë të një postimi në Facebook lidhur me shtyrjen e negoc
Tentim për blerje votash Janë vërejtur aktivitete në terren për shit-blerje të votës, të cilës, sipas sektorit civil, i është rritur vlera në par
Paloka shpërthen "skandalin e radhës": Safet Gjici në përgjime për blerje votash Nënkryetari i PD, Edi Paloka ka bërë deklaratën e rëndë se Presidenti i skuadrës së Kukësit, Safet Gjici ka dalë në përg
"Do dalin përgjimet e politikanëve për shitblerje votash", çfarë po paralajmëron gazetarja Gazetarja e kronikës, Klodiana Lala ka bërë një paralajmërim të fortë sa i përket nisjes së vitit 2019. E ftuar në em
Me shumicë votash shkarkohet asambleisti i Vetëvendosjes Asamblisti i Vetëvendosjes, Egzon Azemi është shkarkuar nga Bordi i Aksionarëve të Ndërmarrjes Publike banesore nga Asam
Rezultat dramatik në Çair, një "grusht" votash ndajnë Visar Ganiun dhe Zekerija Ibrahimin Edhe pse është numëruar pjesa dërrmuese e votave në Çair, rezultati vijon të jetë i ngushtë mes kandidatëve kundërshtarë
Zendeli: Në Likovë ka pasur blerje votash dhe presion ndaj komisionerëve Lëvizja Besa ka shpalosur të gjitha parregullsitë e zgjedhjeve që kanë ndodhur në komunën e Likovës. Kandidati komunë