999 rezultate për

vonesa

Kujdes kush udhëton për në Itali deri në 6 shtator Në Itali sindikatat e transportit ajror kanë paralajmëruar sërish greva dhe shumë fluturime janë anuluar. Nga protest
Italia në grevë, vonesa në linjën e tragetëve për Shqipëri Ditën e sotme në Itali po zhvillohen greva të cilat kanë bllokuar jo vetëm transportin publik brenda qyeteve por kanë sh
Radhë e gjatë makinash në Morinë Mëngjesin e kësaj të shtune, rruga e Kombit ngjante me një lum mjetesh, ndërsa në kufirin Shqipëri-Kosovë, mijëra shqipt
E pazakontë/ Kërmilli i ngordhur shkakton vonesa për 12 mijë udhëtarë në Japoni Një kërmilli i ngordhur ka shkaktuar vonesë për 12 mijë udhëtarë trenash në Japoni. Një ndërprerje e energjisë elektrike
Linja e autobusëve të Kasharit jashtë standardit, qytetarët ankohen për vonesat (VIDEO) Nëse dikujt do ti duhej që më pas të merret linjën e Kasharit për të shkuar në punë, duhet të presë. Një investigim i
Nesër greva e kompanive ajrore, Autoriteti i Aviacionit bën njoftimin e rëndësishëm Autoriteti i Aviacionit Civil shqiptar, ka njoftuar se ditën e nesërme, në fluturimet nga Tirana drejtë Italisë dhe anas
Pse vonohet cikli menstrual me 5 ditë? Sa herë keni pasur një cikël menstrual të vonuar? Edhe pse nuk mund të mendohet, vonesa e ciklit është diçka e zakonshme
Kujdes në këto orë në Rinas, çfarë do ndodh me fluturimet Autoriteti i Aviacionit Civil shqiptar, i bën thirrje gjithë pasagjerëve që kanë planifikuar të udhëtojnë ditën e nesërm
Udhëtoni drejt Italisë me avion? Çfarë pritet të ndodh nesër Autoriteti i Aviacionit Civil shqiptar, i bën thirrje gjithë pasagjerëve që kanë planifikuar të udhëtojnë ditën e nesërm
Vonesa i shpëtoi jetën këtij greku nga tragjedia e "Ethiopian Airlines" (FOTO LAJM) Rrëzimi i djeshëm i avionit të Ethiopian Airlines shkaktoi vdekjen e 157 personave në bord, ndërsa një grek i ka shpëtua
Punë në Gjermani? Ekspertja shpjegon procedurat dhe shmangien e vonesave Punë në Gjermani? Me ligjin për fuqinë punëtore kjo do të jetë mundur, sikur të mos ishin disa pengesa. Ekspertja Ca
Gjobitet me 20 mijë euro sulmuesi i Barcelonës (FOTO LAJM) Ousmane Dembele është një nga “çapkënët” e ekipit të Barcelonës, i cili mund të jetë një talent shumë i madh për ekipin
Vlora paralizohet nga reshjet e shiut, vonesa edhe në Port Moti i keq ka dhënë efektet e para në qytetin bredetar të Vlorës. Rreshjet intensive të shiut kanë përmbytur disa nga
Pse vonohet cikli menstrual me 5 ditë? Sa herë keni pasur një cikël menstrual të vonuar? Edhe pse nuk mund të mendohet, vonesa e ciklit është diçka e zakonshme
Vonesa në takim i shpëton jetën udhëheqësit të ISIS’it, Al-Baghdadi Udhëheqësi i ISIS’it, Abu Bakr al-Baghdadi ka shpëtuar edhe njëherë – sepse siç thuhet, ishte vonuar në një mbledhje të
Donald Lu "bekon" Prelajn dhe paralajmëron arrestime VIP Pas shkrkimit nga Kryeprokurorja Arta Marku të kreut të Prokurorisë së Krimeve të Rënda Besim Hajdarmataj, njëkohësisht
BE presion Kosovës: Pa vonesa formoni Asociacionin Serbia ka shumë marrëveshje që ka firmosur në dialog dhe që nuk po i zbaton për Bashkimi Evropian nuk po i bën presion n
Vonesa në ndërtimin e Tiranë-Elbasan, kompaninë e gjen belaja Tre urdhra bllokimi janë vendosur ndaj shoqërisë Copri-Aktor e cila sipas kontratës po ndërton lotin e parë dhe të tretë
UEFA e pakënaqur me vonesat në ndërtimit e stadiumit të ri në Prishtinë Inspektorët e UEFA-s, Nicolaus Marshall dhe Breacher Joachim, gjatë inspektimit që ia bënë të mërkurën stadiumit që po n
Ligji i ri dhe vonesat e pagave, Lindita Nikolla nuk merr pjesë në Kuvend Ministrja e Arsimit Lindita Nikolla nuk mori pjesë në seancën dëgjimore, të kërkuar nga kryetarja e Komisionit të Arsimi