E FUNDIT/ COVID-19 i merr jetën 17 pacientëve në 24 orët e fundit
999 rezultate për

vone

Klopp tregon arsyen pse mungoi Xherdan Shaqiri në ndeshjen ndaj Leicester Xherdan Shaqiri mungoi ndaj Leicester shkaku i një lëndim. Por vetëm pas ndeshjes u mësua arsyeja e mungesës, pasi pë
10 gabimet për të cilat shumica e prindërve pendohen rëndë më vonë (FOTO LAJM) Të gjithë prindërit duan që fëmijët e tyre të kenë jetën më të mirë të mundshme. Shumë prej tyre punojnë në mënyrë që
Basha sulmon qeverinë: I mori masat me vonesë Kryetari demokrat, Lulzim Basha në një reagim në rrjetet sociale, thotë se hapat e marra në vijim nga qeveria dhe minist
Shqiptari lë vajzën 7 vjeçare të vetme në shtëpi për të vjedhur alkool në një lokal Një shtetas shqiptar me banim në Treviso nuk hezitoi të linte vetëm vajzën 7-vjeçare në shtëpi dhe shkoi tw merrte alkol
Muriqi zyrtarisht i bashkohet Kosovës Raportimet e mediave lokale dhe të huaja për mungesën e Vedat Muriqit nuk qëndrojnë. Sulmuesi i Lazios do të jetë i g
Portieri shënon dhe pëson supergol brenda pak minutash (VIDEO) Portieri shkon në zonën kundërshtare dhe pas një rrëmuje në zonë ai arriti të shënojë golin e barazimit. Ndërkohë ç
EL CLASICO/ Mbyllen në barazim 45 minutat e para (VIDEO) Është mbyllur në barazim 1-1 pjesa e parë mes Barcelonës dhe Real Madridit. Ndeshja u zhbllokua që në minutën e 5' ng
Tragjike në Gjermani: Treni përplas për vdekje dy vëllezërit shqiptar të mitur Dy vëllezër nga Komuna e Deçanit, banorë të Gjermanisë kanë vdekur mëngjesin e ditës së sotme pasi janë goditur nga tren
Erion Braçe del nga vetja dhe ofendon rëndë qytetarët: O b*le! (FOTO LAJM) Takimi Bashës me taksistët ditën e djeshme nuk ka kaluar pa u komentuar edhe nga zëvëndës kryeministri Erion Braçe. "
Erë e fortë e dallgë, tragetët drejt Italisë 10 orë me vonesë Era e fortë dhe dallgëzimi i lartë në det ka krijuar vonesa në nisjen e trageteve si nga Porti i Durrësit dhe drejt port
Shtyhet viti i ri akademik në Kosovë Viti i ri akademik 2020/2021, do të fillojë më 1 tetor, për studentët e vitit të dytë dhe të tretë, kurse për studentët
Seanca nis një orë me vonesë, nuk formohet kuorumi për rezolutën e LVV Më shumë se një orë me vonesë ka filluar seanca e sotme e Kuvendit të Kosovës, raporton Gazeta Express. Seanca e para
"Mos u bëni vonë si unë": Turku përlot me mesazhin pak para se të vdiste nga koronavirusi Koronavirusi ka vrarë 929 mijë persona deri më tani në të gjithë botën, ndërkohë që efektet financiare janë të pallogari
Nëse ju janë vonuar periodat më shumë 3 javë, "faji" i takon këtyre 4 gjendjeve Vonesa e periodave mund të sjellë dy reagime që i kundërvihen njëra-tjetrës: gëzim, por edhe ankth pasi gjëja e parë që
Shokon spikerja shqiptare: Të ngacmojnë drejtuesit e televizioneve të mëdha (FOTO&VIDEO) Jeni mësuar ta shihni në rolin e spikeres dhe të dinin pak për jetën e saj private. Por e ftuar në "Ditë e re", spike
Osmani: Me LDK ka përfunduar gjithçka kur më përjashtuan, me Kurtin bashkëpunoj më vonë Kryetarja e Kuvendit të Kosovës, Vjosa Osmani është ndarë përfundimisht me LDK-në. Ajo u shpreh se është shumë vonë për
Shenjat e horoskopit që vijnë në orar dhe ata që gjithmonë vonohen Dashi Shenja me më pak durim nuk e toleron vonesën, madje as vonesën e vet nuk e duron dot. Ndonjëherë janë më të shp
10 gabimet për të cilat shumica e prindërve pendohen rëndë më vonë (FOTO LAJM) Të gjithë prindërit duan që fëmijët e tyre të kenë jetën më të mirë të mundshme. Shumë prej tyre punojnë në mënyrë që
Dalin fotot e 17-vjeçares që u gjet e vdekur në Velipojë (FOTO LAJM) Një 17-vjeçare, e cila kishte shkuar për të pushuar në plazhin e Velipojës është gjetur dje e pajetë rreth 700 metra lar
Kishin "mosmarrëveshje dashurie", i dyshuari për vrasjen e vëllait të Aurier vetdorëzohet në polici Një i dyshuar për vrasjen e vëllait të mbrojtësit të Tottenham, Serge Aurier, Christopher, raportohet se është dorëzuar