999 rezultate për

vonĂ

Puthje në orët e vona, Oriola publikon si përkëdhelet nga Eros Grezda (FOTO LAJM) Çifti më i përfolur i momentit duket se janë shumë të dashuruar dhe herë pas herë postojnë foto e video së bashku në rrj
Një minifilm me grabitje dhe maska, del më në fund videoklipi i Kidës (VIDEO) Pasi lajmëroi se ka mbledhur vajzat më seksi të showbizit shqiptar dhe kosovar, si Kejvina, Megi Pojani apo Arta Elezi,
Konfirmohen zërat? Çfarë po "gatuajnë" në orët e vona Stresi me Morenën (FOTO LAJM) 5 vite pas bashkëpunimit të tyre "Ki me bo", Stresi dhe Morena Taraku duket se do të sjellin një tjetër projekt së bashk
Pasi pranoi lidhjen, Morena zbulon bisedat në orët e vona me të dashurin e ri (FOTO LAJM) Kur të gjithë po flisnin nëse Morena Taraku është apo jo në një lidhje dhe në rrjet nisën të qarkullojnë disa biseda të
Shpjegimi i psikologut: Martesat e vona janë më të lumtura se të hershmet (FOTO LAJM) Gjithkush e kërkon dashurinë, por për fat të keq jo të gjitha marrëdhëniet përfundojnë me fund të lumtur. Kjo ndodh s
Masat e rrepta të qeverisë italiane, futbollistët e Napolit në radhë për në supermarket (FOTO LAJM) Pas masave të reja të qeverisë italiane, të njoftuara dje në mbrëmje, për të minimizuar përhapjen e Coronavirusit, shumë
Transferimet e verës së kaluar"të vona", Solskjaer pranon gabimet Trajneri i Manchester Unitedit, Ole Gunnar Solskjaer, shpreson se klubi do të mundë t’i kompletojë transferimet e lojtar
Nëse bëni këto veprime para gjumit, nuk do të shplodheni dot Çfarë jua prish cilësinë e gjumit çdo mbrëmje? Përdorimi i mjeteve teknologjike Kompjuteri, tableta, telefoni apo
Ishte zhdukur prej 2 vitesh, Beatrix Ramosaj rikthehet fuqishëm (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare Beatrix Ramosaj e cila kishte kohë që nuk sillte këngë të re për fansat, ajo tashmë duket së i ësht
Në ndjejkje të personave të dyshuar, policia aksion në orët e vona të natës në Prizren Në rajonin e Prizrenit është duke vazhduar plani operativ për kontrollimin e lokacioneve dhe personave të dyshimtë. P
Rita Ora poston dhe fshin foton nudo në orët e vona të natës (FOT LAJM) Mbrëmjen e kaluar Rita Ora ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram një foto mjaft provokuese. Ajo shfaqej tërësisht
Nëse bëni këto veprime para gjumit, mos prisni kot të shplodheni Çfarë jua prish cilësinë e gjumit çdo mbrëmje? Përdorimi i mjeteve teknologjike Kompjuteri, tableta, telefoni apo
Italianët bëhen me qeveri të re, sot betohet kryeministri Italia do të drejtohet nga një qeveri koalicioni e formuar prej dy forcave politike populiste: Lega Nord dhe Lëvizja 5 Y
7 gabime të përditshmërisë që ju bëjnë të shtoni peshë Shtimi i padëshiruar në peshë sjell jo vetëm irritim dhe mërzitje, por edhe probleme shëndetësore. Por e dini se “fajin”
Aksident tronditës në orët e vona të natës Si pasojë e një vetëaksidenti në rrugën nacionale Prishtinë- Mitrovicë, në rrethrrotullimin afër fshatit Mazgit, një per
Shisnin kokainë në lokal, arrestohet pronari shqiptar dhe gruaja e tij Policia ka vënë në pranga burrë e grua, pronarë të një lokali në Itali. Në pranga ka rënë pronari shqiptar dhe një 45
Tronditet Laçi, banesës i vendoset tritol mes mesnate Një shpërthim eksplozivi ka ndodhur mbrëmë në orët e vona në një banesë në fshatin Gurëz të Kurbinit. Burime zyrtare
Akuza e rëndë: Me kë takohet Rama në orët e vona të natës për çështjen Tahiri? Monika Kryemadhi ka sulmuar ashpër kryeministrin e vendit Edi Rama duke e akuzuar se po luan me fatin e vendit dhe se ak
Zbulohet mesazhi që i ka ardhur Ramës në telefon për arrestimin e Tahirit Kreshnik Çollaku, drejtor i Departamentit të Marrëdhënieve me Jashtë në Partinë Demokratike ka shkruar në rrjetet social
Policia, aksion orët e vona të natës për të kapur hajdutin me dy pula dhe 1 gjel të vjedhur Policia e Kavajës ka arrestuar dy ditë të parë një hajdut të pazakontë. Ai është një 64-vjeçar, i identifikuar si Sa