999 rezultate për

volvo

Volvo planifikon vendosjen e kamerave brenda makinës (FOTO LAJM) Kamera që monitorojnë sjelljet e shoferit dhe vlerësojnë nëse gjendja tij është në rregull Kohë më parë, njerëzit ish
Frikë nga hakmarrja, merren në mbrojtje 2 prokurorë dhe 1 gjyqtar i çështjes "VOL-VO 4" Operacioni "Volvo 4" bëri bujë të madhe, ku çopi në arrestimin e 27 personave dhe zbulimin e një laboratori heroine në H
Nga Arben Prenga tek Arben Çuko, si u kapën 27 persona nga mega operacioni "Volvo 4" Prokuroria e Krimeve të Rënda dhe Policia e Shtetit janë duke dhënë një konferencë për shtyp duke publikuar të dhëna nga
BOTERORI 2018/ Skuadra angleze sulmohen nga mizat në Volvograd Arena (FOTO LAJM) Gjatë nxehjes përpara takimit me Tunizinë, tufa të mëdha mizash fluturonin rreth lojtarëve të Anglisë. Ashley Young u p
Ancelott pranon se mund ta marrë drejtimin e Arsenalit por me një kusht Ancelotti vazhdon të jetë pa skuadër që kur u shkarkuar nga Bayern Munich në fillim të sezonit 2017/18 dhe shihet si zëv
Durrsaku që koleksionon makina, shihni "Volvon" me të cilën lëvizte Nexhmije Hoxha (VIDEO) Kur ishte fëmijë, në qytetin e tij të Durrësit, i shihte me admirim makinat e udhëheqjes që rreshtoheshin para Vollgës.
Sistemi Android tani edhe me aplikacione për të kontrolluar veturat Sistemi operativ Android tashmë mund t'ju ofrojë dhe mundësinë për të kontrolluar makinën tuaj. Në Google I/O që mba
Volvo XC40 rivalizon BMW X1 dhe Audi Q3 (VIDEO) Kompania Volvo ka testuar modelin më të ri të quajtur XC40, i cili pritet që të dal në treg në vitin 2018. Volvo XC40
Bilalli për Zhurnal: VMRO-DPMNE do të përfundojë në opozitë Profesori universitar, Mersel Bilalli, ka thënë se VMRO-DPMNE do të pengojnë formimin e qeverisë së re, por në fund, kj
Ky është autobusi më i madh në botë (VIDEO) Volvo Gran Arctic 300" që është autobusi më i madh në botë I prezantuar nga kompania “Volvo”. Autobusi është 30 metra
Ja cila është makina më e mirë e vitit (FOTO LAJM) VOLVO XC90 është cilësuar si makina më e mirë e vitit, dhe pse është makinë familjare, modeli XC90 arriti ti kaloj prodh
Volvo V40 prezantohet në mars (FOTO LAJM) Volvo duket se ka gati modelin e ri V40, i cili pritet të prezantohet në panairin "Geneva Motor Shoë 2016", që mbahet në
Volvo rivalizon Mercedes S Class (FOTO LAJM) Volvo duket se po punon për të sjellë në treg një model i cili do të jetë rival me klasën e makinave luksoze si, BMW Ser
Volvo sjell modelin XC90 Excellence (FOTO LAJM) Volvo ka prezantuar modelin e ri luksoz XC90 Excellence, i cili është një model thuajse identik me modelin XC90. Risitë
Volvo sjell modelin më të ri XC60 (FOTO LAJM) Volvo prezanton modelin më të ri XC60 Volvo, i cili pritet të dalë në treg gjatë 2016-ës. XC60 i ri do të ketë pamje spo
S60 T5 Drive modeli më i ri Volvo (FOTO LAJM) Volvo pritet që në vitin 2015 të sjellë në treg modelin e Drive-E. Ajo ka bërë disa ndryshime në modelin S60 dhe V60 mak
Paris, Ibra prezanton modelin e ri të Volvo-s (FOTO LAJM) Kompania suedeze e automjeteve Volvo ka prezantuar në Paris modelin e ri të saj SUV Volvo XC90 në praninë e kampionit Zl
Volvo vjen me një makinë të re (FOTO-LAJM) Pas makinave Volvo Concept Coupe dhe Concept XC Coupe, në sallonin e makinava në Gjenevë Volvo sjell edhe modelin Estate
Ibra si De Niro, gjuetar për një spot (VIDEO) Përgatitja, përqëndrimi dhe kërkimi i gjahut. Zlatan Ibrahimoviç, sulmues i Paris Saint Germain, ka lënë profesionin e t
Volvo që parkohet me telefon (VIDEO-FOTO) Kompania suedeze e prodhimit të automjeteve Volvo ka prezantuar makinën e saj e cila parkohet pa ndihmën e shoferit. Ajo