999 rezultate për

voltana

Befason Voltana Ademi: Kam dëshirë dhe unë të gjuaj me molotov (VIDEO) Kryetarja e Bashkisë së Shkodrës Voltana Ademi ka bërë një deklaratë të fortë në TV Abcnews. Ademi konfirmon se ajo
Voltana Ademi: Një lajm i keq për Shkodrën nga Edi Rama Kryetarja e bashkisë së Shkodrës Voltana Ademi akuzon kryeministrin Edi Rama se pas largimit të dy drejtorive të rëndësi
Voltana Ademi: Drejtues lokalë në Shkodër janë përdhunuar nga krimi Kryetarja e Bashkisë së Shkodrës, Voltana Ademi është shprehur të hënën për emisionin “Open” të Eni Vasilit në Top Chann
Skandalizoi shkodranët, Voltana Ademi kërkon t'ia "hedhë" me myftiun e Tiranës Ka shkaktuar një skandal të vërtetë në Shkodër shpërndarja nga bashkia e qytetit e një posteri nga i cili dukej se hidhe
Çmendet Voltana Ademi, hedh në "erë" xhaminë e Shkodrës: Ngjarja shkakton skandal në qytet (FOTO LAJM) Bashkia e Shkodrës ka shënuar një rast të paprecedent provokimi ndaj qytetarëve të saj duke shkelur me të dyja këmbët ba
Voltana Ademi "përplaset" sërish me prefektin: Shpallni emergjencën Kryebashkiakja e Shkodrës i është drejtuar zyrtarisht me një shkresë Prefektit të qarkut që të shpallë gjendjen e emergj
Kryebashkiakja e Shkodrës flet pa doreza dhe tregon hapur rrogën Kryetarja e Bashkisë së Shkodrës Voltana Ademi, ka vendosur që si asnjë politikan më parë, t'ju thotë hapur qytetarëve s
Voltana Ademi kritikon ashpër Ramën: S'kemi fonde Kryebashkiakja e Shkodrës, Voltana Ademi, ka kritikuar qeverinë Rama duke deklaruar se bashkitë e vendit nuk kanë fonde
U ndalua sot nga policia, reagon për herë të parë Voltana Ademi Pas ndalimit nga policia për thyerjen e rregullave të qarkullimit, ka reaguar kryetarja e Bashkisë Shkodër Voltana Ademi
E akuzoi se dërgoi policinë, Voltana Ademi i përgjigjet Frederik Ndocit Kryetarja e Bashkisë së Shkodrës Voltana Ademi ka reaguar sot pas deklaratave të këngëtarit Frederik Ndoci, i cili e aku
Edi Rama e nis javën duke thumbuar Voltana Ademin Kryeministri Edi Rama e ka kthyer në traditë që çdo mëngjes publikon një punë të radhës të bërë nga qeveria e tij. Sot
“Vllaznit Ultras” kërcënojnë Voltana Ademin: Shpëtove për një qime ... Pavarësisht se Vllaznia dje siguroi mbijetesën në Superligë, te kuqeblutë nuk mund të tolerohet fakti që gjithçka u vend
LSI: E papranueshme, fyerja që iu bë Voltana Ademit Nënkryetari i LSI-së, Luan Rama është distancuar ndaj qëndrimeve të Kryeministrit Edi Rama ndaj Kryetares së Bashkisë së
"Zgjohesh vetëm kur vij unë në qytet", ja si i përgjigjet Voltana Ademi kryeministrit (VIDEO) Kryetarja e Bashkisë së Shkodrës, Voltana Ademi i është përgjigjur akuzave të bëra nga Kryeministrit Edi Rama sot nga Sh
Dy policitë përplasen në Shkodër, Voltana Ademi ka një mesazh për Ramën (VIDEO) Kryetarja e Bashkisë së Shkodrës, Voltana Ademi reagoi pak më parë për përplasjen e policisë bashkiake me atë të rendit
Burri i Voltana Ademit shpërthen ndaj socialistëve: O pisa, o të pafytyrë Bashkëshorti i kryetares së Bashkisë së Shkodrës Voltana Ademi, Fran Mjeda ka reaguar në një status në profilin e tij në
Ura e Bunës pronë e saj? Mimi Kodheli shpërthen ndaj Voltana Ademit Gjatë ditës së sotme, duke iu përgjigjur kryeministrit Edi Rama, kryebashkiakja e Shkodres ka sulmuar edhe ministren e M
E akuzoi për urën e Bunës, reagon Voltana: Autogol por faleminderit që ekziston! Kryeministri Rama, mëngjesin e sotëm publikoi një foto nga Ura e Bunës dhe i bëri thirrje kryebashkiakes së Shkodrës të
Ministri i Metës gjobit kryebashkiaken e Bashës Kryebashkiakja e djathtë Voltana Ademi vazhdon të jetë pre e sulmeve jo vetëm nga Edi Rama por dhe nga Inspektorati i Mj
Batuta e Ramës për "gjumin", Voltana shpërthen ndaj kryeministrit: Ja te cili shtrat flet ti... Kryetarja e Bashkisë së Shkodrës, Voltana Ademi i është përgjigjur Kryeministrit Rama, i cili sot nga Shkodra e akuzoi s