999 rezultate për

vokshi

Barkun "petë" menjëherë pas lindjes, Jonida Vokshi rrëfen sekretin Jonida Vokshi, e ftuar pasditen e djeshme tek "Rudina" dha versionin e saj për rënien në peshë. Duke marrë parasysh trup
Super mami, kaq në formë se keni parë asnjëherë Jonida Vokshin (FOTO LAJM) U bë nënë për herë të parë në fund të Qershorit, por kush e mendonte që në kaq pak muaj do ta shihnim Jonida vokshin në
Një vit të martuar, Jonida Vokshi bën urimin epik (FOTO LAJM) Një vit më parë, moderatorja simpatike Jonida Vokshi dhe regjisori Besnik Krrapi kurorëzuan në martesë dashurinë e tyre.
Hidhet shorti për Kolegjin e ri Zgjedhor, zgjidhen tetë gjyqtarët fitues Është hedhur shorti për përzgjedhjen e 8 gjyqtarëve për Kolegjin e ri Zgjedhor. Nga shorti i hedhur në ambientet e Këshi
Me bikini dhe joshëse pas lindjes, bashkëshorti i bën kometin epik Jonida Vokshit (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur Jonida Vokshi ka vetëm pak javë, që është bërë nënë për herë të parë. Ajo duket më në formë se k
Jonida Vokshi ndryshon look, nuk do ta besoni sa i shkon "bjondia" (FOTO LAJM) Jonida Vokshi është një nga figurat femërore më të ëmbla të ekranit. Megjithatë moderatorja i ka qëndruar gjithmonë
Pasi u bë mami, Jonida Vokshi ndryshon look dhe duket yll (FOTO LAJM) Më datën 18 të muajit qershor, moderatorja e njohur Jonida Vokshi dhe partneri i saj, Besnik Krapi, u bekuan me një vajz
"Shpirti plot", Jonida Vokshi publikon foton e parë me të bijën (FOTO LAJM) Me datë 18 Qershor, Jonida dhe Besniku u bënë prindër për herë të parë. Jonida solli në jetë vogëlushen Emi, emrin e buk
Ne super formë edhe pas lindjes, Gent Zenelaj i bën komentin epik Jonida Vokshit (FOTO LAJM) Ka vetëm pak ditë që ka sjellë në jetë vajzën Emi, por Jonida Vokshi na ka habitur me linjat e saj trupore. Në fotot e f
Publikon fotot pas shtatzanisë, Olta Gixhari për Jonida Vokshin: Nuk e lam kështu (FOTO LAJM) Jonida Vokhi dhe Besnik Krapi u bënë prindër të vogëlushës Emi vetëm 2 javë më parë. Por shumë shpejt pas lindjes Jo
Ku ishte bebi? Jonida Vokshi fotografohet 6 ditë pas lindjes dhe barku është petë! (FOTO LAJM) Një ndër shqetësimet më të mëdha për vajzat e reja në një shtatzëni është forma e trupit pas lindjes. Dhe aktorja e m
Solli në jetë një vajzë, Jonida Vokshi merr bebushen në shtëpi Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi u bënë prindër për herë të parë vetëm para pak ditësh. Jonida solli në jetë një vajzë, të
Vjen në jetë bebi, Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi prindër për herë të parë (FOTO LAJM) Pasoi po prste me padurim të takone bebin, më në fund Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi janë bërë prindër të fëmijës së tyr
Jonida Vokshi rrëfehet para lindjes: Unë dhe Besniku vdesim për fëmijët (FOTO LAJM) Aktorja dhe prezantuesja Jonida Vokshi do të bëhet nënë për herë të parë nga martesa me aktorin nga Prishtina, Besnik Kr
Ish-deputetja e PD: Rama gënjen, në Shqipëri ka më shumë të vdekur nga koronavirusi Ish-deputetja e PD, Albana Vokshi deklaroi se shifrat reale të víktimave nga koronavirusi janë më të larta. Sipas sa
Jonida Vokshi publikon foto me barkun e rrumbullakosur, komenti epik i Olta Gixharit (FOTO LAJM) Një nga problemet më të shpeshta të shtatzënisë është edhe shtimi në peshë. Ka disa vajza që shtojnë fare pak kilogramë,
Në ditët e fundit të shtatzanisë, Jonida Vokshi tregon barkun e rrumbullakosur (FOTO LAJM) Jonida është në ditët e fundit të shtatzënisë dhe sot postuar një foto ku tregon barkun e rrumbullakosur teksa ndodhet n
''Mos e prek'': Policia tenton të marrë Albana Vokshin, ndërhyn Enkel Demi (VIDEO) Ish-deputetja e PD-së, Albana Vokshi është tentuar që të shoqërohet nga Policia e Tiranës, e cila ka rrethuar zonën e Te
Jonida Vokshi kthehet pas me këto kujtime të vyera nga dasma e saj që si keni parë (FOTO LAJM) Karantina duket se e ka bërë jo pak nostalgjike moderatoren e njohur e cila është në pritje të ëmbël me fëmijën e saj të
Në muajt e fundit të shtatzënisë, Jonida Vokshi merr rreze dielli me barkun e rrumbullakosur (FOTO LAJM) Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi së shpejti do të bëhen prindër për herë të parë dhe po presin me padurim të marrin në kra