999 rezultate për

vokale

Shakira shtyn e turneun për shkak të kordave lokale Këngëtarja e njohur kolumbiane, Shakira njoftoi shtyrjen e turneuttë saj në SHBA dhe në Kanada, të parashikuar në fillim
Shakira shtyn turneun amerikan për shkak të kordave vokale Këngëtarja e njohur kolumbiane, Shakira njoftoi dje shtyrjen e turneut të saj në SHBA dhe në Kanada, të parashikuar në f
Publikohet hiti i yjeve të Barçës (VIDEO) Mbase nuk do të mbahet mend për pritjet e tij spektakolare, por ish portieri i Barcelonës, Jose Manuel Pinto, mund të mb
Rona cilësohet si "Aretha Franklin shqiptare" Emri i këngëtares kosovare Rona Nishliu nuk është një nga emrat më të përmendur aktualisht vetëm ndër shqiptarët, por pë
Celine Dion probleme me kordat vokale Celine Dion ka anulluar koncertet e saj të katër muajve të ardhshëm për shkak të një virusi që i shkakton probleme në ko
Përfundon me sukses operacioni për Adele Përfundon me sukse operacioni në kordat vokale për këngëtaren britanike, Adele e cila rrezikonte karrierën e saj me prob
Çudi, Adele probleme me zërin?! Adele do të operohet në kordat e saj vokale, të cilat janë të dëmtuara dhe po rrezikojnë seriozisht karrierën e këngëtar