999 rezultate për

vojo

Rama nxorri ushtrinë në rrugë, Meta: Nuk i friksohem tankeve, jam i racës Vojo Kushi! Meta ka deklaruar se nuk e shqetëson prania e tankeve në rrugë por virusi i padukshëm dhe se situata mund të dalë jashtë
Dëshmia e kolonelit që shërbeu si Shef i Zbulimit: Si e vrau Enver Hoxha Vojo Kushin Publikon kujtimet e panjohura të kolonel Hamit Keçit, ish-shok kursi me Mehmet Shehun në shkollën ushtarake në Itali dhe
Veliaj sqaron situatën: Ja pse u rrënuan disa ndërtesa te Selvia Kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliaj ka reaguar në lidhje me prishjen e disa objekteve pranë zonës së Selvisë në Tiranë