999 rezultate për

voglin

Guidë për nënat e reja, ja si ta bëni të voglin tuaj të flejë me 4 hapa të thjeshtë Të vësh foshnjen në gjumë gjatë natës është një sfidë më vete për të gjithë prindërit e rinj. Shumë shpesh nënat ankohen
Video që ka mahnitur botën, elefanti shpëton të voglin në mënyrë spektakolare (VIDEO) Një elefant i vogël ngeci në një gropë të mbushur me ujë për disa minuta, ku u rrëzua me shpinë. Nëna e tij ishte e v
Nënë për herë të parë, Almeda zgjedh emrin e veçantë për të birin Aktorja shumë e njohur Almeda Abazi është në muajin e pestë të pritjes së ëmbël. Në një festë gjigante mes miqsh e f
Jonida Maliqi hedh pas krahëve divorcin dhe shijon pushimet (FOTO LAJM) Jonida Maliqi ka nisur pushimet bashkë me familjen dhe ka ndarë disa foto nga pushimet në Instastory. Ajo duket në Tu
Peshkaqeni i madh e ha të voglin, momenti i frikshëm kur peshkatarët mbesin me gisht në gojë (VIDEO) Disa peshkatarë kanë kapur momente spektakolare në video kur një peshkaqen më i madh ka kafshuar duke ndarë më dysh një
E rrallë, luanesha duke u kujdesur për këlyshin e antilopës (FOTO LAJM) Këto foto të rralla tregojnë se si luanesha kujdeset për një këlysh antilope njësoj si të ishte i saji. Edhe pse anti
Foto të adhurueshme, Rama luan me të voglin Zaho (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama është shumë i rezervuar në jetën e tij private. Popullaritetin e tij ka zgjedhur t'a ruajë vet
Prek me dorë metalin e shkrirë, nuk pëson as më të voglin lëndim (VIDEO) Një video e publikuar në Redit lë me gojën hapur përdoruesit e rrjeteve sociale. Shumë prej tyre nuk kanë mundur t’ju be
E pabesueshme, luanesha tregoi "mëshire" ndaj antilopës shtatzënë (FOTO LAJM) Pamjet e sipërme dëshmojnë që natyra mund të jetë brutale por në të njëjtën kohë thellësisht prekëse. Pasi e kuptoi q
Nëna majmun që qan për të voglin e saj mahnit fotografët Ky imazh ka prekur zemrat e të gjithëve… Ky është momenti i dhimbshëm i një nëne majmun, e cila vajton teksa mban në
Zbuloni çfarë ndodh nëse bashkoni gishtin e madh të dorës, me atë të voglin Vendoseni krahun në një vend të sheshtë dhe ngrini dorën lart. Bashkoni gishtin e madh me gishtin e vogël. Ajo çfarë
Ja si të shpëtoni të voglin tuaj nga "Vdekja foshnjore" Shumë prindër nuk e dinë metodën se si ta vënë beben e tyre në gjumë dhe kjo mund të shkaktojë rreth 300 vdekje në vit.
Rrahu gazetarin, Prokuroria kërkon 1 vit e gjysmë burg për Alban Voglin Prokuroria e Tiranës ka kërkuar 1 vit e 6 muaj burg për Alban Voglin, presidentin e Kastriotit pasi ka goditur gazetarin
Vrasja e biznesmenit, Burreli qëlloi Jani Voglin pas masakrës Policia e Qipros pas përfundimit të autopsisë dhe hetimeve të deritanishme, ka zbuluar detaje të reja për atentatin me k
Andrra e Sinanit del shëtitje për herë të parë me djalin (FOTO LAJM) Bashkëshortja e këngëtarit të suksesshëm Sinan Hoxha, Andrra, e cila ndodhet ende ne Gjermani ku dhe ka lindur fëmijën e
Stop dhunës/ Djali godet vajzën në mes të rrugës (VIDEO) Pas rastit të bërë publik një ditë më parë, ku një burr dhunoi ish bashkëshorten në sy të fëmijëve, një tjetër video po
Gjykata vendos "arrest me burg" për Alban Voglin pasi dhunoi gazetarin Gjykata vendosi masën "arrest me burg" për presidentin e klubit Kastrioti, Alban Vogli. Ai akuzohet se ka ushtruar d
Harron premtimin, Sia tregon fytyrën (FOTO LAJM) Ajo ka qënë gjithmonë kritike për performancat në skenë, por edhe në klipe. Pak kohë më parë, Sia tha se nuk do të shfaq
Jonida Maliqi, imazh i bukurisë femërore (FOTO LAJM) Tashmë mund ta themi pa pikën e dyshimit se Jonida Maliqi është një mami seksi dhe këtë e dëshmon dita-ditës, duke postu
"Përqafon" stilin ekstravagant, Kim tërheq turmën (FOTO LAJM) Nuk kishte si të ndodhte ndryshe, ndërsa Kim Kardashian i është rikthyer stilit të saj ekstravagant dhe provokues edhe p