999 rezultate për

vogli

E TURPSHME/ Drejtori i skuadrës së Kastriotit sulmon gazetarin, policia nuk reagon Në përfundim të ndeshjes Kastrioti-Terbuni, përpos sulmeve ndaj arbitrit nga pankina e Kastriotit, një tjetër incident k
Paralajmëron sizmiologu grek: Kujdes tërmetet e tjera, dëmet e një më të vogli mund të jenë shkatërrues Gazetari i Top Channel Aleksandër Marku ka realizuar një intervistë me sizmiologun grek, Akis Tselentis, i cili u citua
E kishte zënë rrjeta, ky është momenti i mrekullueshëm kur i vogli i bashkohet nënës delfin (FOTO & VIDEO) Një delfin femër është parë duke kërcyer me gëzim sa brenda aq edhe jashtë ujit pasi peshkatarët i lirun të voglin që ki
Familje artistësh, i vogli i Çiljetës ndjek hapat e saj në muzikë (VIDEO) Këngëtarja e njohur CCiljeta Xhilaga, vetëm dy ditë më parë, publikoi këngën e saj më të re në bashkëpunim me këngëtari
Djalë çapkën, kur Elita mendon se Zëri po fle, ja ç’punon i vogli (FOTO LAJM) Vogëlushi i Elitës dhe Gjikos, Zëri Gjikolli, është kthyer në një ndër bebushat më të njohur të showbiz-it shqiptar, i c
Mëngjesi i Sara Hoxhës është perfekt, i përgatitur nga i preferuari i saj (FOTO LAJM) E diela i kushtohet familjes dhe për Sara Hoxhën dedikimi ndaj saj është maksimal. Ajo e ka nisur ditën me London pranë
Guidë për nënat e reja, ja si ta bëni të voglin tuaj të flejë me 4 hapa të thjeshtë Të vësh foshnjen në gjumë gjatë natës është një sfidë më vete për të gjithë prindërit e rinj. Shumë shpesh nënat ankohen
1 vit pasi u bë baba, Agon Amiga i dedikon këto fjalë të voglit të tij (FOTO LAJM) Reperi i njohur shqiptar, Agon Amiga ka zgjedhur ta urojë 1-vjetorin e të voglit të tij me anë të një fotoje te publikua
Pushuesit ndihmojnë delfinin të lindë në Gjirin e Lalëzit, fatkeqësisht i vogli nuk mbijeton (VIDEO) Nje rast i rrallë është regjistruar këtë të dielë në Gjirin e Lalëzit. Një delfin është parë në breg të detit teksa përp
Video që ka mahnitur botën, elefanti shpëton të voglin në mënyrë spektakolare (VIDEO) Një elefant i vogël ngeci në një gropë të mbushur me ujë për disa minuta, ku u rrëzua me shpinë. Nëna e tij ishte e v
Kujt do t'i thërras vëlla tani? Përlot motra e shqiptarit që vdiq në Belgjikë (FOTO LAJM) Pelivan Hysja nga Berati dhe Venedik Pirushi nga Durrësi janë të rinjtë shqiptarë që humbën jetën ditën e premte pasi nj
Nënë për herë të parë, Almeda zgjedh emrin e veçantë për të birin Aktorja shumë e njohur Almeda Abazi është në muajin e pestë të pritjes së ëmbël. Në një festë gjigante mes miqsh e f
Ajo që ndodhi pasi u shkrep kjo fotografi është tejet e dhimbshme Një vogëlush 2-vjeçar është rrëmbyer nga krokodili derisa ishte duke luajtur në bregun e ujit bashkë me familjen e tij g
TRONDITËSE/ I vogli i familjes Zykaj u ekzekutua me bukë në gojë Detaje tronditëse vijojnë të zbulohen nga masakra e ndodhur pasditen e djeshme në fshatin Resulaj në Selenicë të Vlorës.
Jonida Maliqi hedh pas krahëve divorcin dhe shijon pushimet (FOTO LAJM) Jonida Maliqi ka nisur pushimet bashkë me familjen dhe ka ndarë disa foto nga pushimet në Instastory. Ajo duket në Tu
Peshkaqeni i madh e ha të voglin, momenti i frikshëm kur peshkatarët mbesin me gisht në gojë (VIDEO) Disa peshkatarë kanë kapur momente spektakolare në video kur një peshkaqen më i madh ka kafshuar duke ndarë më dysh një
Vesa këndon, i vogli i saj kap menjëherë ritmin (FOTO LAJM) Vesa Lumi është zhvendosur nga Shqipëria për në Zelandën e Re së bashku me bashkëshortin e saj, Big Basta. Ajo së fu
E rrallë, luanesha duke u kujdesur për këlyshin e antilopës (FOTO LAJM) Këto foto të rralla tregojnë se si luanesha kujdeset për një këlysh antilope njësoj si të ishte i saji. Edhe pse anti
Foto të adhurueshme, Rama luan me të voglin Zaho (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama është shumë i rezervuar në jetën e tij private. Popullaritetin e tij ka zgjedhur t'a ruajë vet
Prek me dorë metalin e shkrirë, nuk pëson as më të voglin lëndim (VIDEO) Një video e publikuar në Redit lë me gojën hapur përdoruesit e rrjeteve sociale. Shumë prej tyre nuk kanë mundur t’ju be