999 rezultate për

vogla

Disa hile të vogla për t'i shpëtuar gripit të këtyre ditëve Pasojat e kapriçove të motit janë të gjitha mbi ne! Këto ditë të paktën një nga pjesëtarët e familjes apo kolegëve nëpër
Mbylli vajzën dy vjeçare në makinë e shkoi të pinte, e vogla ndërron jetë nga nxehtësia Për shkak të neglizhencës së nënës, një vogëlushe 2-vjeçare ka ndërruar jetë në makinë. Ndërkohë që temperaturat ishi
Pasi u zbulua platforma e aleatëve, Basha u përgjigjet krerëve të partive të vogla Pak orë pasi aleatët e tij zbuluan platformën e përbashkët të përbërë nga shtatë pka kryesore me disa nënpika seciale nd
Ndryshon strategjia e mbjelljes së kanabisit: Parcela të vogla në male ku nuk hyn policia Kruja është një nga zonat më problematike për kultivimin e lëndëve narkotike ndërkohë që hetimet e prokurorisë kanë zbul
Gjeste të vogla që meshkujt i adhurojnë tek femrat Kur një mashkull dashurohet me një femër, ka mjaft gjëra të vogla të saj dhe të personalitetit të saj që e lumturojnë. J
Super talent, e vogla e Ardit Gjebreas sfidon Cardi B në rep (VIDEO) ogëlushja e Ardit Gjebreas, Anna, është një ndër fëmijët e njohur të showbizit, e cila ashtu si i ati, ka treguar se ka
"Gjëra të vogla", çfarë kërkon një burrë te bashkëshortja e tij Shumica e tyre nuk kërkojnë një model super si të dashur, por preferojnë të kenë një grua të ndershme, me këmbë në tokë,
FMN kërkon uljen e TVSH-së për bizneset e vogla Shqipëria rezulton të ketë efektivitetin më të ulët të grumbullimit të Tatimit mbi Vlerën e Shtuar (TVSH) në Rajon. Sipa
E vogla e Eminës nuk mund t'i rrezistojë tortës së ditëlindjes (FOTO & VIDEO) Ditën e djeshme Emina Cunmulaj dhe familja e saj kanë festuar një vjetorin e pjestarit më të ri të familjes. Vajza e vo
10 shtetet më të vogla në botë Me mbi 194 shtete në botë, është e lehtë të mendosh se fjala "shtet" barazohet me një zonë masive toke, apo me një numër
A mund të ndodh bashkimi Shqipërive të vogla, pa korigjimin e kufijve?! Nga Kreshnik Spahiu* “Enver, si do e zgjidhim çështjen e Kosovës? Do e mbash ti si pjesë të
I gjeni në veshje dhe atlete, përse shërbejnë pakot e vogla me silic Qeset me xhel silici mund të kenë përdorim të shumëfishtë, mbase deri tani vetëm i keni hedhur pa e ditur përse shërbejn
Meta i përgjigjet thirrjes, ulet në tryezë me partitë e vogla opozitare Presidenti, Ilir Meta i është përgjigjur thirrjes së partive të vogla opozitare për t'u ulur në tryezë dhë për të gjetur
"Vrasje të vogla", zbulohet e shkuara tronditëse e Ojas Arzu takohet me Pelinin dhe i tregon për tradhëtinë e Mehmetit. Ajo kërkon të dijë me kë e tradhëton bashkëshorti por Pe
I kemi parë gjithnjë, për çfarë shërbejnë këto pako të vogla Qeset me xhel silici mund të kenë përdorim të shumëfishtë, mbase deri tani vetëm i keni hedhur pa e ditur përse shërbejn
I gjeni në veshje dhe atlete, përse shërbejnë pakot e vogla me silic Qeset me xhel silici mund të kenë përdorim të shumëfishtë, mbase deri tani vetëm i keni hedhur pa e ditur përse shërbejn
Hajdut për mbijetesë, 13-vjeçari vjedh ushqim për vaktet e 5 motrave të vogla Shumë fëmijë do ta kalojnë mbrëmjen e Vitit të Ri në tryeza të gëzueshme e të bollshme. Me mijëra të tjerë janë të rreth
Vendimet e Komisionit të Disiplinës, dënohen të “voglat” Federata Shqiptare e futbollit ka publikuar sot vendimet e Komisionit të Disiplinës për javën që sapo lam pas. Asnjë nga
Me bikini super të vogla, Kejvina e Ermalit i vë "flakën" Greqisë (FOTO LAJM) Velina e Ermal Mamiqit, Kejvina Kthella ka pushtuar mediat rozë prej ditës së parë në televizion. Falë trupit dhe buk
Ju shqetësojnë dhe ju bëjnë nervoze zhurmat e vogla dhe të vazhdueshme? Ja nga çfarë vuani Ju ndodh të bëheni nervoz kur dëgjoni zhurma të vogla dhe të vazhdueshme si zhurma e prerjes së thonjve, frymëmarrja apo