999 rezultate për

vogelushi

Rama shkrihet së qeshuri me vogëlushin: Ej, unë jam burrë trim! (VIDEO) Kryeministri Edi Rama ka publikuar në Instagram një video ku zhvillon një bisedë interesante me një vogëlush. Kreu i
Vogëlushi tregoi historinë e dhimbshme, shpërthen në lot moderatorja shqiptare Mbrëmjen e djeshme në ekranin e "Top Channel-it" ka startuar emisioni më i ri: "Më thuaj një dëshirë", me Fjoralba Ponar
Vogëlushi përballet me tragjedinë, COVID-19 i merr të dy prindërit Brenda 100 ditësh një 4-vjeçar nga Teksas, ka mbetur pa prindër. Në Qershor, babai i Raiden Gonzalez u infektua me koron
Miriam Cani ndan momentet e ëmbla të Duam në natyrë (FOTO LAJM) Miriam Cani ka ndarë së fundmi një foto të ëmbël të Duam, ku shfaqet i veshur butë dhe me arushin në duart e tij. “As
Arbana bëhet sërish nënë, Xhemi s'mund të mungonte me dhuratën speciale (FOTO LAJM) Ditën e djeshme, moderatorja shumë e dashur për publikun, Arbana Osmani u bë nënë për herë të dytë. Lajmin e bukur e dha
Vogëlushi 6 muajsh bën ski në ujë si një profesionist i vërtetë (VIDEO) Një fëmijë vetëm gjashtë muajsh në Utak ka thyer rekors botëror duke u bërë si personi më i ri që ka bërë ski në ujë.
E gjeni dot kush ështe mamaja e vogëlushit? Në një dhomë janë ulur në karrige dy gra dhe një fëmijë që po luan me lodrat e tij. Lind pyetja: Kush është e ëma e fëmi
Një festë gjigande, brenda ditëlindjes së djalit të Jona Spahiut (FOTO LAJM) Ditën e djeshme, vogëlushi i moderatores Jona Spahiu, ka festuar 2-vjetorin e lindjes. Jona dhe bashkëshorti i saj,
Pamjet më të ëmbla, vogëlushi i Gaz Pajës dhe Irës do t'ju zbukuroj ditën (FOTO LAJM) Gaz Paja dhe Ira Seferi janë treguar gjithmonë shumë të rezervuar kur vjen puna tek postimet për vogëlushin e tyre, Dard
Mjekët nuk i dhanë shpresë, përqafimi i vëllait binjak mban gjallë vogëlushin Foshnja lindi parakohe dhe mjekët nuk i dhanë asnjë shpresë për të jetuar, dhe ishin thuajse të bindur se do të vdiste.
"Mreti mamës", Klea Huta gjen fjalët më të ëmbla për 3 mujorin e të voglit të saj (FOTO LAJM) Klea Huta vërteton vazhdimisht me postimet e saj në Instagram ndjesinë e mahnitshme e të ndjerit nënë. Sot djali i sa
Rama tregon vendimin që ka marrë qeveria për familjen e vogëlushit që ndërroi jetë në Kakavijë Qeveria shqiptare ka marrë vendim të ndihmojë me një shumë monetare familjen e të miturit që humbi tragjikisht jetën pas
Ju kujtohet djaloshi dyvjeçar që pinte 40 cigare në ditë? Shikoni si duket tani (FOTO LAJM) Në vitin 2010, bota ishte shokuar nga rrëfimi i djaloshit nga Indonezia i quajtur Ardi Rizal. Asokohe ai ishte vetëm dyv
Gazetarja raportonte live, vogëlushi i vjedh të gjithë vëmendjen me kërcimet komike (VIDEO) Një djalë i vogël ka marrë të gjithë vëmendjen gjatë një kronike për parashikimin e motit live në televizionin prestigjo
Quhet Krid! Cili është kuptimi i emrit të vogëlushit të Kleas dhe Elgitit (FOTO LAJM) Klea Huta dhe Elgit Doda u bënë prindër për herë të parë më 4 qershor të këtij viti. Klea solli në jetë një djalë, të ci
Feston ditëlindjen, Elgiti i dedikon Kleas fjalët më të ëmbla (FOTO LAJM) Ditën e sotme, moderatorja dhe këngëtarja Klea Huta feston ditën e lindjes. Ky vit e gjen Klean më të plotësuar, pasi aj
Babë e bir, Alfio dhe Fatma ndajnë çastet më të ëmbla me Noah-n (FOTO LAJM) Janari solli shumë gëzim në shtëpinë e Fatma Methasanit dhe Alfio Rrotanit. Pas ardhjes së Noah në jetë, Fatma dhe Alfio
Gaz Paja ndan pamjet e ëmbla me të birin, por çfarë nuk shkon me ninullën (FOTO LAJM) Aktori shumë i dashur për publikun, Gaz Paja dhe bashkëshortja e tij bukuroshe, Ira në tetor të vitit të kaluar u bënë p
Elgit Doda mezi po pret të bëhet baba, tregon përgatitjet që ka bërë për vogëlushin (FOTO LAJM) Çifti shumë i dashur për publikun, Elgit Doda dhe Klea Huta shumë shpejt do të bëhen prindër për herë të parë. Klea ësht
Djali i Adelina Tahirit është rritur, tani i bën surpriza mamit (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Adelina Tahiri dhe bashkëshorti i saj janë prindër të një djali, të quajtur Jon. Këngëtarja ka