999 rezultate për

vogelushe

Sara dhe Ledri bëhen prindër, familja i bën pritjen e ëmbël vogëlushes (FOTO LAJM) Reperi i njohur, Ledri Vula u bë baba dy ditë më parë. Partnerja e tij, Sara Hoxha, solli në jetë një vajzë, por çifti p
Theri vogëlushen në sy të prindërve, "skizofrenia shqiptare" pushton mediat angleze Të gjitha gazetat kombëtare dhe ato në veri të Anglisë i kanë kushtuar shkrime shqiptares, Eltiona Skana. Në mediat a
Sot një ndër më bukuroshet e ekranit, e njihni vogëlushen në foto? (FOTO LAJM) Shikojeni mirë foton e mësipërme. Ju ngjan me dikë? Një vogëlushe sa e ëmbël edhe çapkëne! Nuk e dimë nëse e gjetët c
Me fjalë zemre, Jonida uron babain e Emit për ditëlindje (FOTO LAJM) Besnik Krapi feston sot ditëlindjen dhe në këtë ditë speciale nuk kishte si të mungonte një urim nga bashkëshortja, Joni
Me vogëlushen në krahë, Gigi Hadid dhe Zayn Malik ndajnë foton e parë familjare (FOTO LAJM) Gigi Hadid ka ndarë më në fund një fotografi të vajzës së sapolindur të saj dhe të dashurit Zayn Malik. Çifti, i cili mi
Pema i merr jetën vogëlushes, mamaja bën gjestin human dy ditë pas vdekjes Ella Henderson quhet 6-vjeçarja e cila humbi jetën tragjikisht pasi u godit nga një pemë që u thye në mënyrë të papritur
U klikua me miliona herë, ç'po bën ky baba me vogëlushen e tij? (VIDEO) Një video që qarkullon në rrjetet sociale u publikua nga Austin Miles Geter nga Dallasi, i cili e postoi atë në Facebook
Momenti tronditës, i riu rrëmben vogëlushen 4 vjeçare (VIDEO) Një 29-vjeçar ka rrëmbyer një 4 vjeçare dhe momenti i rrëmbimit fatmirësisht është kapur nga kamerat e sigurisë në një
Baba për herë të parë, fansat të fiksuar pas emrit të vogëlushes së Ed Sheeran (FOTO LAJM) Ed Sheeran është bërë baba për herë të parë pasi partnerja e tij Cherry ka sjellë në jetë një vajzë. Lajmin e ka dhën
Këtë herë baba i një vajze, Dj Viki zbulon emrin evogëlushes me foton e ëmbël (FOTO LAJM) DJ i njohur shqiptar, Vicky është bërë baba për herë të dytë. Lajmin e bukur e ka dhënë vetë dj i “Threedots” përmes një
Nënë për herë të parë, Katy Perry zbulon emrin e veçantë të vogëlushes (FOTO LAJM) Këngëtarja e famshme, Katy Perry, është bërë nënë për herë të parë. Ajo dhe partneri i saj, Orlando Bloom kanë pritur va
Prindër së shpejti, zbulohet emri i vogëlushes së Sarës dhe Ledrit? (FOTO LAJM) Sara Hoxha është treguar mjaft aktive në Instagram kohët e fundit duke mos i kursyer pozat me barkun e rrumbullakosur.
Olta Boka bëhet nënë për herë të parë, emri i veçantë i vogëlushes (FOTO LAJM) Olta Boka është bërë ditën e sotme nënë për herë të parë. Lajmin e ka dhënë vetë këngëtarja ku mes emocionesh shkruan
"Vdes për Borën", Donaldi bën deklaratën e papritur në mes të emisionit (FOTO LAJM) Vëllezërit Veshaj ishin të ftuar mbrëmjen e djeshme në "Piter Pan", ku nuk munguan edhe pyetjet lidhur me historitë e ty
Mëngjeset e ëmbla të Sara Hoxhës, fotot pranë dy vogëlushëve do ju zbukurojnë ditën (FOTO LAJM) Trashëgimtarja e “Top Channel”, Sara Hoxha ka treguar gjithmonë lidhjen e ngushtë që ka me dy vogëlushët e saj, London d
Sot bën namin, e njihni vogëlushen shqiptare në foto? (FOTO LAJM) Vogëlushja në foto është vetëm 4 vjeç, shumë e ëmbël dhe e qeshur, por nuk do ta besoni se ajo është sot një ndër vajzat
Enigma në zhdukjen e vogëlushes britanike, shqiptarja minorene ishte e dashura e të dyshuarit Tabloidi britanik, DailyMail ka nisur zbardhjen e një prej ngjarjeve që tronditi 13 vjet më parë Britaninë. Madeleine
Epike: Katy Perry zbulon ekon e vogëlushes dhe i ka ngritur gishtin e mesit (VIDEO) Në muajin Mars këngëtarja e njohur Katy Perry dha lajmin e ëmbël të shtatzënisë përmes këngës "Never worn white". 35-vje
"Mirupafshim vogëlushe, të djeg akoma?', Felipe Melos nuk i del inati me Chielinin dhe ironizon përsëri (FOTO LAJM) Felip Melos nuk i del inati me ish-shokun e skuadrës Xhorxho Kielini, i cili e akuzoi se braziliani është më i keqi i gj
Tashmë e njeh gjithë bota, Marina dhe Visjani tërheqin vëmëndjen e vogëlushes "Ova" (FOTO LAJM) "Yedinci Kogustaki Mucize" ose në shqip "Mrekullia në qelinë e 7", është një prodhim turk për të cilin po flasin të gjit