999 rezultate për

vogel

Theri vogëlushen në sy të prindërve, "skizofrenia shqiptare" pushton mediat angleze Të gjitha gazetat kombëtare dhe ato në veri të Anglisë i kanë kushtuar shkrime shqiptares, Eltiona Skana. Në mediat a
Si të pastroni telefonët dhe tabletët? Studimet kanë treguar se telefonat celular përmbajnë më shumë mikorbe sesa ndenjësja e WC-së. Merrni një rrobë mikrob
Bëri operacion për zvogëlimin e gjoksit, modelja e famshme mahnit me bikini (FOTO LAJM) Ajo kohët e fundit iu nënshtrua një operacioni për zvogëlimin e gjirit, duke e çuar në madhësinë nga 34E në 34B. Bian
E gjithë masa e koronavirusit që infektoi 53 milionë njerëz peshon sa një lugë çaji Nëse do të mblidhej, do të zinte vetëm një lugë çaji i gjithë koronavirusi që po infekton njerëzit anë e mbanë botës.
Vogëlushi përballet me tragjedinë, COVID-19 i merr të dy prindërit Brenda 100 ditësh një 4-vjeçar nga Teksas, ka mbetur pa prindër. Në Qershor, babai i Raiden Gonzalez u infektua me koron
Vijon betonizimi i Tiranës, fillon puna për ndërtimin e një pallati mes dy të tjerëve (VIDEO) Vijon betonizimi i Tiranës, ku dita ditës po shfytëzohet cdo sipërfaqe sado e vogël toke. Së fundmi, në një hapësirë
Testoni shikimin: A e gjeni dot vajzën e vogël në këtë fotografi? (FOTO LAJM) A e gjeni dot vajzën e vogël në këtë fotografi? Në fakt është shumë e vështirë. Në këtë fotografi të shkrepur mes një
"Vjehërrit më të rinjë se unë", gjyshja martohet me të dashurin 46 vite më të vogël (FOTO LAJM) Pasi shokoi publikun britanik duke përshkruar aventurat e saj seksuale me të dashurin 46 vite më të ri, gjyshja së fundm
"Pas 18 vitesh u largua përgjithmonë", Bora humb "pjesëtarin" më të vogël të familjes (FOTO LAJM) Moderatorja shumë e dashur për publikun, Bora Zemani ka ndarë me ndjekësit një lajm që e ka mërzitur shumë. Ajo ka h
Emocionuese, vogëlushja e Chrissy Teigen kujdeset për kujtimin e vëllait të humbur (VIDEO) Chrissy Teigen dhe John Lergend humbën fëmijën e tyre të tretë që prisnin të vinte në jetë së shpejti. Modelja e njohur
Sot një ndër më bukuroshet e ekranit, e njihni vogëlushen në foto? (FOTO LAJM) Shikojeni mirë foton e mësipërme. Ju ngjan me dikë? Një vogëlushe sa e ëmbël edhe çapkëne! Nuk e dimë nëse e gjetët c
Historia e serbes me shqiptarin, në lojë u fut edhe Interpoli Shqiptarët dhe serbët mund të mos merren vesh për shumë gjëra, por gjuhën e dashurisë e njohin mirë të dyja palët. Nj
Rama i bindur se e meriton mandatin e tretë: Do mbarojmë rindërtimin Nga Durrësi kryeministri Edi Rama ka dhënë argumente se përse duhet të marrë mandatin e tretë kjo qeveri. "Nuk ka nev
Pamje drithëruese, momenti kur u gjet e gjallë nën rrënoja 4 vjeçarja (FOTO LAJM) Kjo është vogëlushja katër vjeçare Ayta Gezgin e cila u nxorr e gjallë pas 91 orësh nga rrënojat e një pallati në Izmir.
Klea Huta ndau foton më të bukur familjare me Elgitin dhe Kridin e vogël (FOTO LAJM) Në muajin qershor, çifti shumë i dashur për publikun Klea Huta dhe Elgit Doda u bekuan me një bebush. Moderatorja sol
Me fjalë zemre, Jonida uron babain e Emit për ditëlindje (FOTO LAJM) Besnik Krapi feston sot ditëlindjen dhe në këtë ditë speciale nuk kishte si të mungonte një urim nga bashkëshortja, Joni
Ish-ministri bën deklaratën e fortë: Shqipëria ka numrin më të vogël të testimeve në kontinent! "Shqiperia mbas muajsh epidemi, direktivash te OBSh e BE, kerkesave te specialisteve, ngel vendi me numrin dhe llojshmer
E bëri dajë, Amos Zaharia zbulon kujt i ngjan Princesha Geraldine (FOTO LAJM) Pak ditë më parë, Pinc Leka dhe bashkëshortja e tij Elia Zaharia, u bënë prindër për herë të parë. Në jetë erdhi një vaj
Me vogëlushen në krahë, Gigi Hadid dhe Zayn Malik ndajnë foton e parë familjare (FOTO LAJM) Gigi Hadid ka ndarë më në fund një fotografi të vajzës së sapolindur të saj dhe të dashurit Zayn Malik. Çifti, i cili mi
"Mami nuk dua të vdes", thirrja e dhimbshme e vajzës së vogël gjatë tërmetit në Turqi (VIDEO) Një moment i dhimbshëm është bërë publik në media nga tërmeti në Turqi dhe Greqi. Lëkundjet e tmerrshme shkaktuan fri