999 rezultate për

vodhi

Arrestohet protestuesja, vodhi laptopin e Nancy Pelosit në Kongres, synonte t'ja shiste inteligjencës ruse Autoritetet federale amerikane kanë arrestuar një grua me dyshimin për vjedhjen e një laptopi nga zyra e kryetares së Dh
EMRI/ Vodhi mbi 1 milion paund, shqiptari duhet të paguaj vetëm 1 cent! Një hajdut “mendjehollë”, i cili kishte në shënjestër shtëpitë e njerëzve të famshëm u urdhërua të shlyente vetëm 1 £. A
I vodhi këngën legjendës së muzikës, Nicki Minaj paguan mijëra dollarë si dëmshpërblim (FOTO LAJM) Nicki Minaj do t’i paguaj plot 450 mijë dollarë këngëtares Tracy Chapman, që beteja ligjore mes tyre mos të vijojë më te
PDK akuzon Osmanin: Na vodhi sloganin Sekretari i Partisë Demokratike të Kosovës, Betim Gjoshi, ka reaguar pasi Vjosa Osmani zyrtarizoi sloganin e listës së s
Vodhi 155 milion lekë të "pagës së luftës", merret vendimi për hakerin nga Durrësi Gjykata e Tiranës ka lënë në burg Denis Trungun. Ky i fundit u arrestua për mashtrim kompjuterik dhe dyshohet se ka përf
Vodhi 150 milion lekë përmes kompjuterit, arrestohet i riu që zhvati "36 paga lufte" Një 32 vjeçar është arrestuar pasi ka përfituar mbi 150 milionë lekë përmes mashtrimit kompjuterik. I riu me preceden
Vodhi 500 mijë euro! Hakeri shqiptar i Bitcoin në kërkim nga tre shtete evropiane Autoritetet shqiptare janë përfshirë në një ekip ndërkombëtar hetimi për zbulimin e një rrjeti mashtruesish kompjuterikë
Shkeli arrestin në shtëpi dhe vodhi 1 milion lekë, zbardhet grabitja e Exchange Një person është arrestuar nga policia e Korçës pasi akuzohet se ka grabitur pronarin e një pike exchange duke i marrë 1
Kapet 27 vjeçari që vodhi dy makina brenda pak ditësh, çfarë iu gjet në banesën me qira Një 27 vjeçar ka përfunduar në prangat e policisë pasi është kapur me 167 doza me lëndë narkotike heroinë. Policia e
Vodhi bankën ku punonte, arrestohet ish-drejtori Policia ka vënë në pranga katër persona të shpallur në kërkim për vepra të ndryshme penale. Në njoftim thuhet se është a
Pensionisti që vodhi 35 mijë euro nga fondet e kishës dhe i shpenzoi në femra Pensionisti vodhi më shumë se 35 mijë euro nga fondet e kishës dhe i përdori ato nëpër faqe "për të rritur" dhe aplikaci
E dashura "çon" në pranga super-hajdutin shqiptar që vodhi në 7 qytete Një 22 vjeçar shqiptar i arratisur u gjet dhe u arrestua nga policia italiane për një duzinë vjedhjesh në apartamente dh
Detajet e reja: Si dhe kush i vodhi 2 milion euro nga Thesari Një punëtor i Thesarit të Kosovës, me inicialet L.G, dyshohet se ka bërë transferimin e 2,077,995 milionë eurove përmes
Basha: Rama vodhi votat në Shijak e Durrës, vepron sipas kodit mafioz Kreu i PD-së Lulzim Basha në një bashkëbisedim me gazetarët ditën e sotme ka akuzuar kryeministrin Edi Rama për vjedhje
E dhunuan se u vodhi në parcelë? Si i riu ekzekutoi 2 kushërinjtë për 20 kg hashash Ditën e sotme janë gjetur dy trupat e pajetë të kushërinjve në Malësi të madhe, Vislon Çutaj dhe Klement Pepaj. Që ng
Iu fut në shtëpi, e vodhi dhe pastaj e kërcënonte, policia i vihet pas 43-vjeçarit në Vlorë Një 48-vjeçare ka bërë denoncim në Polici për një person i cili e ka kërcënuar dhe ka tentuar ta godasë, sipas bluve me
I vodhi makinën kushërirës dhe do i vinte flakën, kapet 40 vjeçari Policia e Tiranës ka arrestuar një person pasi i ka vjedhur makinën një të afërmes së tij. Në vendin e quajtur "Casa
Zbulohet skandali: Vodhi 25 milion dollarë, arrestohet ish-këshilltari i Trump Ish-këshilltari i Donald Trump, Steve Bannon, është arrestuar dhe akuzuar për mashtrim mbi një fushatë për mbledhje fond
53 vjeçari i vë flakën vetes për një "Po" nga gruaja që i vodhi zemrën (FOTO LAJM) Të gjithë përpiqen që propozimi për martesë të jetë i veçantë e i paharruëshm për partnerin, ku nuk mungojnë as veprimet
Hyri nga dritarja e tualetit dhe vodhi të moshuarit, kapet autori Autori i vjedhjes në banesën e të moshuarve në Gjirokastër është arrestuar nga policia. “Zbardhet në kohë rekord ngja