999 rezultate për

vodafone

Një ditë me heronjtë e rrjetit... Në kohë të largëta, kur fijet e komunikimit ishin vetëm ca tela të lidhur pas shtyllash betoni, që në kohë furtunash rrë
Digjitalizim, për më shumë akses në arsim Fushata #RedforKids, e iniciuar nga Fondacioni “Vodafone Albania”, në muajin e parë të pandemisë Covid-19, me dhurimin e
Vodafone Albania vlerësohet nga umlaut si rrjeti më i mirë në Shqipëri Një prej kompanive lider, ndërkombëtar, në testimin e cilësisë së infrastrukturave dixhitale, umlaut, publikoi rezultate
Vodafone Albania mohon lajmin e rremë për tërheqje nga Shqipëria Përmes një njoftimi për shtyp, Vodafone Albania ka mohuar lajmin për tërheqje të mundshme nga tregu shqiptar. Ne njof
Së bashku për një të ardhme më të mirë Bashkëbisedimi më i madh global i OKB-së, #UN75, ka për të pasur më shumë pjesëmarrës nga Shqipëria, duke qenë se Vodafo
Fondacioni "Vodafone Albania" dhuron 5000 pajisje smart për fëmijët që nuk kanë akses në mësimin online Drejtori i Përgjithshëm i Vodafone Albania, z. Achilleas Kanaris dhe Ministrja e Arsimit znj. Besa Shahini, njoftuan sot
Vodafone Albania në mbështetje të klientëve gjatë emergjencës së krijuar nga Covid-19 Përhapja e COVID-19 në Shqipëri dhe masat e prezantuara nga qeveria për të kufizuar përhapjen e infektimit, kanë ndrysh
Vodafone dhe Fondi Shqiptaro-Amerikan mbështesin transformimin e Piramidës Vodafone Albania, Fondacioni Shqiptaro - Amerikan për Zhvillim (AADF) dhe Bashkia Tiranë, nënshkruan sot me datë 09 Jana
Vodafone Albania sjell eksperiencën e parë 5G në Shqipëri Vodafone Albania ka shënuar një moment historik për tregun e komunikimeve elektronike, duke qenë operatori i parë që sje
Vodafone Albania nënshkruan marrëveshjen për blerjen e Abcom Vodafone Albania njoftoi sot nënshkrimin e marrëveshjes për blerjen e kompanisë Abcom. Abcom është kompania më e mad
Fondacioni Vodafone Albania financon rehabilitimin e shkollave të prekura nga tërmeti në Durrës Vodafone Albania i përgjigjet emergjencës humanitare të shkaktuar nga tërmeti, që goditi Shqipërinë qëndrore, dy javë më
Vodafone prezanton konkursin ndërkombëtar "Future Changers" Nëse ke një ide inovatore, që nëpërmjet teknologjisë, i jep zgjidhje një prej problemeve që riskojnë mjedisin, duhet pat
Një mesazh "smart" nga Shqipëria, për të gjithë botën Çfarë mund t’i motivojë dy vajza nga Çekia për të përshkuar, në këmbë, alpet nga Mali i Zi, Thethi e për të mbërritur në
Vodafone, sponsor i skuadrës së Porsche-s në "Formula E" Vodafone do të jetë sponsori zyrtar i Porsche Motorsport në kampionatin “Formula E”, për sezonin 2019-2020. “Formula E”,
Komisioni Europian aprovon marrëveshjen. Vodafone, tashmë lideri dixhital i Europës (VIDEO) Vodafone Group mori zyrtarisht aprovimin e Komisionit Europian për të finalizuar blerjen e aksioneve të kompanisë “Liber
Kampionati ndërkombëtar i lojrave online... aty ku luhet virtualisht, por fitohet realisht! Nëse je duke lexuar këtë artikull, me siguri nuk blen më gazeta të printuara, por i lexon lajmet online. Gjithçka po bëh
Dita e Dhurimit Vullnetar të Gjakut, tradita e 12 fushatave humane nga Vodafone Albania Për aq kohë sa numri i të prekurve nga sëmundja e talasemisë në Shqipëri, vazhdon të rritet ndjeshëm, nevojat për dhurim
Tirana Smart City - Matësat inteligjentë për cilësinë e ajrit, në aplikacionin "Tirana Ime" Qytetarët e Tiranës do të kenë mundësinë të monitorojnë në kohë reale nga aplikacioni “Tirana ime” edhe cilësinë e ajrit
Vodafone Albania, bëhet sponsor zyrtar i Kombëtares shqiptare Vodafone Albania do të jetë për 6 vjet sponsor zyrtar i Kombëtares Shqiptare të Futbollit. Kontrata e sponsorizimit për
Vodafone Albania për barazinë gjinore Reconnect, Code like a girl, Politika e Lejes së Lindjes dhe Politika për dhunë në familje e prezantuar së fundmi nga Vo