999 rezultate për

vlore

Kujtuan se ishin në Serbi, si përfunduan në Vlorë 38 emigrantët nga Iraku dhe Irani 38 shtetas të huaj janë kapur nga policia në Mifol pranë lumit Vjosa. Ata janë kapur në fshatin Novoselë, ndërsa kërk
Ishin nisur drejt Italisë, kapen 40 refugjatë irakianë pranë Vlorës 40 shtetas irakianë janë kapur nga policia në Mifol pranë lumit Vjosa. Ata janë kapur në fshatin Novoselë, ndërsa kër
Pamje nga aksidenti ku përplasen 4 makina në Vlorë (VIDEO) Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në aksin Vlorë-Zvërnec duke lënë të plagosur. Aksidenti mësohet se ka ndodhur a
Katër makina aksidentohen në Vlorë, ka të lënduar Një aksident i rëndë ka ndodhur pak më parë në aksin Vlorë-Zvërnec duke lënë të plagosur. Sipas informacioneve parapr
Shkrumbohet banesa në Vlorë, digjet e gjallë një grua Një banesë është përfshirë nga flakët e si pasojë një grua është djegur e gjallë brenda banesës. Viktima mësohet se ë
4 persona të arrestuar, policia "blindon" befasisht Vlorën Policia e Vlorës ka zhvilluar një operacion për kapjen e personave të shpallur në kërkim për vepra penale që lidhen krye
E FUNDIT/ Makina përplas motorin në Vlorë Që kur ka nisur 2020, aksidentet kanë përgjakur vazhdimisht rrugët. Ditën e sotme një aksident është regjistruar pak
EMRAT/ PS zgjedh drejtuesin e Lezhës dhe Vlorës Partia Socialiste po zhvillon zgjedhjet brenda radhëve të saj për krerët e degëve në rrethe. Partia Socialiste vijon
E frikshme, shoferes në Vlorë i fluturon makina në autostradë (FOTO LAJM) Një aksident i rëndë rrugor por fatmirësisht pa viktima ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Vlorë-Novoselë. Makina e tipit
Mallkimi i rrugëve, një i vdekur dhe tre të plagosur në Lushnjë e Vlorë Një person humbi jetën, ndërsa tre të tjerë mbetën të plagosur në tre aksidente të ndryshme të ndodhura sot pasdite në L
I dënuar me 14 vite burg, kapet në Belgjikë shqiptari ilegal Policisë së Shtetit dhe ajo belge ka arritur të arrestojë në Belgjikë, 45-vjeçarin nga Vlora, i kërkuar për vrasje mbetu
Kamioni përplaset makinën në Vlorë Pak pasi një fëmijë 4 vjeçar u përplas nga një auotmjet një tjetër aksident ka ndodhur në qytetin e Vlorës. Sipas inf
Shënohet viktima e parë, era e fortë tremb shoferin e përplas për vdekje këmbësorin Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mes erës së fortë në Gjirokastër. Burimet zyrtare bëjnë me dije se një person ka ndër
Fluks i madh në portin e Vlorës, tragetet nisen me vonesë Festat ikën dhe tashmë emigrantët shqiptarë kanë nisur të kthehen nëpër shtëpitë e tyre. 1500 pasagjerë, 20 autobusa,
Përfshihet nga flakët banesa në Vlorë Një banesë është përfshirë nga flakët në Vlorë. Burime për abcnews.al bëjnë të ditur se ngjarja ka ndodhur në lagjen “Pa
E rëndë në Vlorë, qytetarit i plas fishekzjarri në dorë e i këput 3 gishta Mbrëmë në orën 00:00 shqiptarët festuan Vitin e Ri 2020. Me festimet pranë familjes dhe fishekzjarrëve, kanë ndodhur
Tentoi të kalonte kufirin me pasaportë false, kapet 53 vjeçari i shpallur në kërkim Pas një tentative për të kaluar kufirin përmes Qafe-Thanës, policia ka arrestuar 53 vjeçarin Gjon Caushi. 53 vjeçari ish
Makina përfshihet nga flakët në Vlorë Një makinë e tipit Lanca me targat “Aa 550 ET” në pronësi të shtetasit me inicialet B.B ka shpërthyer në zjarr mbrëmjen
Kishte eleminuar 2 persona, Gjykata e Elbasanit lë të lirë dajën e Edison Harizajt të eleminuar në Durrës Viktori Ymeri i dënuar me 24 vite burg për dy vrasje nga drejtësia italiane por që i është nohur nga Gjykata e Elbasanit
Aksident i rëndë në Vlorë, 3 të plagosur Një aksident ka ndodhur mbrëmë në mesnatë në Vlorë. Mësohet se dy automjtete janë përplasur në bulevardin Vlorë- Ske