999 rezultate për

vlore

Rrihet gardiani në burgun e Vlorës, të dënuarit përfundojnë për tre muaj në biruca Katër të paraburgosur në Vlorë mësohet se janë konfliktuar fizikisht me njëri-tjetrin, në ambientet e dhomës së telefona
''Duam pagën e luftës'', 250 punonjës fasonerie në Vlorë ngrihen në protestë Vijojnë protestat e punonjësve të fasonerisë të cilët ende nuk kanë marrë një përgjigje përsa i përket pagës së luftës.
Ngjarja e rëndë në Vlorë: Tenton të vetëvaret në banesë, ndërron jetë 80-vjeçari Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Vlorë. Një 80-vjeçar ka ndërruar jetë në spitalin e Vlorës, pasi u dërgua në gjendje t
Konflikt në familje, 30-vjeçari humb jetën pasi i vuri flakën vetes me benzinë Një i ri në Vlorë ka humbur jetën pasi i ka vënë flakën vetes. 30-vjeçari i ka vënë flakën vetes pasditen e sotme e p
Kapet "Toyota'' mbushur me ''mall'', arrestohen tre persona në Vlorë Policia e Vlorës ka finalizuar një tjetër operacion antidrogë, i koduar “Transportuesit”, duke arrestuar në flagrancë 3
Duhej të ishte gati që në 2019, Rama publikon video nga kantieri në Aeroportin e Kukësit (FOTO & VIDEO) Aeroporti i Kukësit u premtua të ishte një mrekulli dhe tashmë duhet të ishte plotësisht gati. Madje Kryeministri i p
Përplasi 8 vjeçarin dhe ia mbathi nga vendngjarja, lihet i lirë autori Mbrëmjen e djeshme një makinë ka përplasur një fëmijë 8-vjeçar në qytetin e Vlorës dhe është larguar menjëheë nga vendng
Sherri për kamerat e sigurisë, merret vendimi për 25 vjeçarin që vrau krushkun Policia ka arrestuar 25 vjeçarin i cili të mërkurën e 29 prillit, vrau krushkun e tij për shkak se kamerat e sigurisë fi
Aksident tragjik në Vlorë, makina përplas një fëmijë Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Vlorë. Aksidenti është shënuar në rrugën e "Bishtit të Kalldrëmit
"Paketim e transportim" në Itali, si u kap i shumëkërkuari në Vlorë Në Vlorë është arrestuar një person në kërkim ndërkombëtar për veprimtari kriminale në fushën e narkotikëve. Mësohet
Rama bën për "ujë të ftohtë" kryebashkiakun e Vlorës: Mbush gropat! Kryeministri Edi Rama ka dalë sot në këmbë për të inspektuar punimet në kantierin e Lungomare 2 në Vlorë. Sic edhe
Rama shkon në Vlorë, nxjerr pamje nga kantieri i Lungomare 2 (VIDEO) Kryeministri Edi Rama ka publikuar sot pamje nga kantieri i Lungomare2. Rama sqaron se "Benzinatua" u ndalua nga Gjy
Vrau krushkun se kamera e sigurisë filmonte në shtëpinë e tij, çfarë ndodhi mes dy familjeve në Vlorë Të tjera detaje janë zbardhur nga vrasja me sende të forta e Bujar Mehmetajt gjatë paradites së sotme në Vlorë. Sipas
Eliminoi fqinjin për një copë tokë, detaje nga krimi i rëndë në Vlorë Bujar Mehmeti 60 vjeç mbeti i vrarë paraditen e sotme si pasojë e një sherri me fqinjin e tij për pronën. Ngjarja ka
Plas sherri mes fqinjëve në Vlorë, humb jetën 60 vjeçari Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak më parë në Vlorë ku si pasojë e një sherri ka mbetur i vdekur një person. Viktima
Fotot e rralla, Kur Enveri me Mehmetin takoheshin me gjyshin e Kim Jong-ut në Vlorë (FOTO LAJM) Memorie.al publikon disa foto të panjohura që i përksin viteve 1956-të, ku diktatori komunist i Shqipërisë, Enver Hoxha,
E vodhën skafin në Greqi, policia kap dy persona në Vlorë Një skaf i vjedhur në Greqi është bllokuar në Vlorë. Për të janë arrestuar dy persona të cilët akuzohen se e kanë vje
Plagosi një person në mes të Vlorës, si u kap 36 vjeçari Policia e Vlorës ka kapur një 36 vjeçar nga Radhima pasi akuzohet se disa ditë më parë ka plagosur me armë një tjetër pe
Kapet biznesmeni në Vlorë, në lokal iu gjet "mall" dhe armë pa leje Një 63-vjeçar është arrestuar nga policia në kuadër të operacionit antidrogë “Panaja”. Burime nga policia bëjnë me dije
I dënuar me 12 vite burg, arrestohet vlonjati i rrezikshëm Policia ka finalizuar me sukses operacionin e koduar “Kanina”, duke kapur dhe ndaliuar shtetasin e shpallur në kërkim ko