999 rezultate për

vlore

OFL në aksion, bllokohen gjashtë "bisha" luksoze në Vlorë Operacioni Forca e Ligjit dhe policia kanw bllokuar 6 makina luksoze ne qytetin e Vlores. Mwsohet se në komisariatin
Kanosi me armë kushëririn, arrestohet pas tre vitesh i riu në Vlorë Policia e Vlorës ka arrestuar ssot një person i cili rezultonte në kërkim, i dënuar me tre vite burg. Policia ka arre
Sollën mbetjet e rrezikshme, gjykata e Vlorës lë në burg 3 nga 6 të arrestuarit Ditën e sotme në Gjykatën e Vlorës është zhvilluar seanca për 6 të arrestuarit, të cilët u kapën gjatë operacionit “Amia
Mbetje kancerogjene? Del raporti për kamionin që u kap në Vlorë Vetëm dy ditë më parë u kap një kamion në Vlorë me një sasi materialesh që u konsideruan si mbetje kimike dhe kacëerogje
Mbetjet kancerogjene në tragetin Brindisi-Vlorë, PD publikon foton e Ramës me pronarin e firmës Anëtari i kryesisë së Partisë Demokratike, Fatbardh Kadilli ka reaguar në lidhje me kapjen e lëndëve kimike të rrezikshm
Mbetje kancerogjene nga Italia, flet gruaja e njërit prej të arrestuarve Gruaja e pronarit mallit që u kap në portin e Vlorës dhe në të cilin u tha se kishte mbetje të rrezikshme ka deklaruar
"Është vaj motori", çfarë tha kapiteni i anijes që u kap në Vlorë Detaje të reja kanë dalë në dritë në lidhje me transportimin e lëndëve të rrezikshme kancerogjene nga porti i Brindizit
Kapet trageti me mbetje të rrezikshme nga Italia në Vlorë, 6 në pranga Parandalohet dhe goditet një tentativë për futjen e një sasie të konsiderueshme mbetjesh të rrezikshme e të dëmshme për
Tre fuoristradat zhytyr në mes të detit në Vlorë, zbulohet shkaku i pamjes misterioze Një pamje e çuditshme dhe misterioze ka zgjuar ditën e sotme qytetin e Vlorës. Tre makina fuoristradë janë gjetur të
Tre fuoristrada gjenden të zhytura në zonën e plazhit në Vlorë Një pamje e ccuditshme dhe misterioze ka zgjuar ditën e sotme qytetin e Vlorës. Tre makina fuoristradë janë gjetur të
U eliminua në një atentat mafioz, kujt i përkasin dy makinat e blinduara që u sekuestruan në Vlorë Policia e Vlorës ka bllokuar katër makina të blinduara në qytet. Albeu.com mëson se vendimi për sekuestrimin është m
Makina përplaset me motoçikletën në Vlorë, dërgohet me urgjencë në spital drejtusi i saj Një aksident ka ndodhur pak më parë në qytetin e Vlorës, ku një mjet ka përplasur një motoçikletë. Mësohet se ka mbet
Shkrumbohet nga flakët stani në Vlorë, digjet brenda një grua Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Vlorë, ku si pasojë e një zjarri që ka rënë në një stan, ka humbur j
E FUNDIT/ Aksident në Vlorë, raportohet për të plagosur Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në Peshkëpi. Burimet bëjnë me dije se në aksident janë përfshirë di
Makina "hedh" motorin në ajër, plagosen dy persona në Vlorë Njw aksident i rwndw ka ndodhur mbrwmjen e sotme nw Vlorw. Një automjet tip Chevrolet me targa AA 994 MJ ka goditur
Moti i keq në Vlorë, pezullohen lundrimet për mjetet lundruese Lundrimi për mjetet e vogla lundruese dhe anijet e peshkimit është pezulluar për tre ditë për shkak të kushteve hidromet
REKORD! 10 emërime në pak muaj, emërohet drejtori i ri në Hipotekën e Vlorës Hipoteka e Vlorës do të drejtohet nga Bilbil Aliaj, i cili do të jetë drejtori i 10-të që merr përsipër të rregullojë çë
Tre dorëheqje njëra pas tjetrës, kush është drejtori i ri i Hipotekës në Vlorë Bilbil Aliaj është drejtori i ri i Hipotekes në Vlorë. Pas 3 dorëheqjeve të vazhdueshme të titullarëve të hipotekës,
Ekzekutime dhe transport "malli", kapet në Greqi shqiptari i rrezikshëm Finalizohet operacioni "Bianco", duke u bërë e mundur kapja dhe ndalimi i shtetasit B.M (L), 47 vjeç, banues në Vlorë, n
E helmuan? Dyshimet e para për vdekjen e Andon Mëhillajt Mëngjesin e sotëm është gjetur i pajetë i dënuari me burgim të përjetshëm Andon Mëhillaj, brenda burgut të Peqinit. M