999 rezultate për

vlore

Atentati që tronditi Vlorën, kapet i dyshuari me dy emra Vrasja që tronditi Vlorën vetëm një vit më parë është zbardhur. Kapet në Itali dhe ekstradohet drejt Shqipërisë një 3
Ishte në kërkim ndërkombëtar, kapet 35-vjeçari i rrezikshëm në Vlorë Një 35 vjeçar i cili ishte shpallur në kërkim ndëkomnbëtar ka përfunduar në pranga pasi ëhstë i dnëuar në Itali për tent
Llogari bankare dhe pasuri të paluajtshme, policia bën “kërdinë” në Vlorë Policia e Vlorës ka sekuestruar disa pasuri të paluajtshme dhe llogari bankare prej 500 mijë eurosh pasi dyshohet se jan
29 vjeçari nga Kukësi me makinë gjermane i sekuestrohen 57 mijë euro në kufi Policia Kufitare e Vlorës parandalon një rast të tentativës për transfertë të parave në mënyrë të paligjshme. Sekuest
Po kalonte rrugën, motori përplas këmbësorin në Vlorë Një motor ka përplasur rëndë një këmbësor në lagjen “Partizani” . Aksidenti ka ndodhur pranë spitalit rajonal të Vlor
Atentati ndaj të rrezikshmit të Vlorës, kapen edhe tre persona të tjerë Tre persona janë arrestuar në lidhje me ngjarjen e muajit maj të këtij viti, ku gjatë atentatit ndaj Ines Hajrulla, u pl
Kapen me doza "bari", pranga dy të rinjve në Vlorë Dy të rinj kanë përfunduar në prangat e policisë së Vlorës pas janë kapur me doza kanabisi. Në pranga kanë rënë: E.K.
Gjendet e pajetë në kasolle 39 vjeçarja në Vlorë Një grua është gjetur e pajetë në një kasolle në Vlorë ditën e sotme. Sipas informacioneve paraprake, 39-vjeçarja dys
Plgoset brenda bilardos i riu në Vlorë Një 32 vjeccar është plagosur mëngjesin e sotëm në Vlorë. Mësohet se i riu, kashkuar në spital rreth orës 10:54 pasi
Meta dhe Rama bëhen bashkë në Vlorë Pavarësisht situatës tejet të rënduar, si pasojë e tërmetit shkatërrimtar që ka prekur vendin, krerët më të lartë të sht
Tërmeti përpiu 21 jetë e shkatërroi dhjetra banesa, Rama jep lajmin e mirë Ndërkohë që vazhdojnë kërkimet për njerëz të gjallë në rrënojat e banesave në Durrës, kryeministri Edi Rama ka dhënë laj
Plas sherri mes adoleshentëve për një vajzë, 18-vjeçarja përfundon në spital Në Vlorë ka ndodhur një sherr mes disa adoleshentëve në zonën e Skelës.
Konfirmohet në detyrë prokurori i Apelit në Vlorë Gjykata e Apelit në Vlorë ka konfirmuar sot në detyrë gjyqtarin Kleanth Zeka. Trupa Gjykuese e përbërë nga Etleda Çif
Makina përplas çiklistin në Vlorë, dërgohet me urgjencë në spital Një aksident është regjistruar mesditën e sotme në rrugën transballkanike në Vlorë. Një makinë tip “Mercedes Benz” k
Përçarje në PS-në e Vlorës? Shënohet pjesëmarrje e ulët në zgjedhje Edhe në Vlorë duket se ka përçarje të Partisë Socialiste. Dega e kësja partie në Vlorë ka bojkotuar zgjedhjet për de
Atentati ndaj të rrezikshmit të Vlorës, kapet nipi i "Çipurit" dhe një menaxher "club-i" Kanë kaluar 7 muaj nga atentati me armë që ju krye Inez Hajrulla në ambientet e kompleksit “Oslo” në Vlorë, prokuroria d
Ç'zbuluan kamerat? 38 vjeçari në Vlorë dyshohet se u eliminua nga njerëz të afërt 38-vjecari i cili gjet i ekzekutuar pak metra larg shtëpisë, në Vlorë dyshohet të jetë vrarë nga persona të afërt. Nj
Zjarr në bibliotekën e Vlorës, ndërhyn zjarrëfikësja Biblioteka e Vlorës është përfshirë nga flakët. Shkak mësohet të jetë bërë një shkëndije elektrike. Fatmirësisht
E linte vajzën në gjumë dhe e gjente në gjumë, historia e trishtë e Kreshnikut që u gjet i vrarë në Vlorë Kreshnik Dashaj u gjet i vdekur me një plagë në shpatull ditën e djeshme duke lënë edhe një vajzë 7 vjeçe jetime. Ai
Eliminimi i 34 vjeçarit në Vlorë, dalin pistat hetimore Detaje të rënda dolën në dritë ditën e djeshme për vrasjen në Vlorë. Hetimi për vrasjen e 34 vjeçarit Dashaj, i ka ka