999 rezultate për

vlora

Vlora në alarm nga COVID-19, 49 raste të reja vetëm sot Ditën e sotme Ministria e Shëndetësisë konfirmoi sot 49 raste të reja në Vlorë. Bëhet me dije se katër raste janë kon
Tronditet Vlora, vritet në atentat një person Një atentat i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotem në Vlorë. Një person është vrarë me armë zjarri në fshtin Dukat të V
Vlora nën alarm nga COVID-19: 40 të infektuar për 24-orë Përgjatë 24 orëve të fundit në Vlorë kanë rezultuar pozitiv 6 mësues, 1 nxënës në një shkollë jopublike dhe dy edukatore
Rama sulmon Metën nga Vlora: Ëndërron luftë me qeverinë Nga Vlora kryeministri Edi Rama ka sulmuar opozitën dhe presidentin Ilir Meta. Gjatë fjalës së tij, kreu i qeverisë iu p
Ja kush ka gjasa të bëhet president i ri në Kosovë sipas analistëve Në “Debat Plus” analistët kanë komentuar disa nga emrat e lakuar për t’u zgjedhur në postin e Presidentit. Në mesin e
Gjëmon Vlora, momenti i shpërthimit të eksplozivit mes qytetit (VIDEO) Shpërthimi i komanduar i pakos së dyshuar për eksploziv ka vërtetuar dyshimet e policisë. Oshëtima ka pushtuar qyteti
Vlora nën terror, jepet alarm për lëndë eksplozive Policia e Vlorës është vënë në alarm pas një sinjalizimi për lëndë shpërthyese, eksploziv. Nga raportimet e para mëso
Vlora në alarm! Reshjet e dendura të shiut sjellin problemet e para Reshjet e dendura të shiut kanë shfaqur problemet e para në shumë zona të vendit. Një ndër vendet e alarmuara nga res
Rama i bindur në fitoren e mandatit të tretë: Asgjë s`më ndan nga Vlora! Kryeministri i vendit, Edi Rama në një dalje për mediat nga Vlora ka treguar planin e tij për qytetin në rast se ai merr
Vlora sërish në "lupën" e kontrolleve, FSHN dhe Policia zbarkojnë në qytetin bregdetar Prej disa ditësh në qytetin e Vlorës, vijojnë kontrolle në rrugët kryesore. Policia e Vlorës në bashkëpunim me të Tir
Blindohet Vlora, FNSH zbarkon në qytet Policia e Tiranës, ajo e Vlorës dhe Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë kanë zbarkuar në qytetin bregdetar. Mësohet se for
"Hajde shpjegoja Zahos pse nuk duhet të takohet me shokun", Rama flet nga Vlora Kryeministri Edi Rama ka vizituar sot Vlorën ku ka inspektuar edhe një shkollë e cila tashmë është gati për nxënësit me
EMRI/ Sherri me armë e thika në Vlora, zbulohet emri i të plagosurit Policia ka reaguar lidhur me ngjarjen në orët e mbrëmjes në Vlorë, ku u raportuan të shtëna me armë zjarri. Sipas bl
E reja nga Vlora peshon plot 380 kg, e vetmja gjë që kërkon është mjeti i identifikimit Ajo është vetëm 37 vjeçe dhe peshon plot 380 kg kg. Blerina Rapushi vuan nga sëmundja e elefantizmit. Ajo kërkon ndihmë
Vlora në alarm, pas viktimës një tjetër grua e infektuar që punonte në Gjendjen Civile Ndërkohë që është shënuar një viktimë nga Vlorë, punëtore në një fasoneri dhe në një ushqimore në Selenicë, një tjetër a
Nga Vlora me eskortë që i sinjalizonte, kush janë 5 "bossat" që u kapën në Durrës (VIDEO) Ditën e sotme policia ka njoftuar arrestimin e 5 personave në Durrës, ku janë sekuestruar në cilësinë e provës materiale
Berisha bën deklaratën e fortë: Leli është për t’u varur për këmbësh në shtyllë Ish-kryeministri Sali Berisha, ka komentuar përplasjen mes kryeministrit Edi Rama dhe kryebashkiakut të Vlorës, Dritan L
Me tortë e trëndafila blu, Lulzim Basha feston ditëlindjen në qytetin e Ramës (FOTO LAJM) Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka zgjedhur Vlorën për të festuar 46-vjetorin e lindjes. Ish-deputetja e
Autor i masakrës së Çoles, kush është i forti nga Vlora që duhet t'i përgjigjet OFL-së Aleksandër Llanaj të cilit OFL i dërgoi formularin ditën e sotme është shpallur fajtor për vrasjen e tre të rinjve në pr
Tronditet Vlora, shpërthim i fortë tritoli në mesnatë Një ngjarje e rëndë dyshohet të ketë ndodhur në Vlorë në orët e vona të mbrëmjes së sotme. Në bazë të informacioneve