999 rezultate për

vlorĂ

E reja nga Vlora peshon plot 380 kg, e vetmja gjë që kërkon është mjeti i identifikimit Ajo është vetëm 37 vjeçe dhe peshon plot 380 kg kg. Blerina Rapushi vuan nga sëmundja e elefantizmit. Ajo kërkon ndihmë
Vlora në alarm, pas viktimës një tjetër grua e infektuar që punonte në Gjendjen Civile Ndërkohë që është shënuar një viktimë nga Vlorë, punëtore në një fasoneri dhe në një ushqimore në Selenicë, një tjetër a
Nga Vlora me eskortë që i sinjalizonte, kush janë 5 "bossat" që u kapën në Durrës (VIDEO) Ditën e sotme policia ka njoftuar arrestimin e 5 personave në Durrës, ku janë sekuestruar në cilësinë e provës materiale
Berisha bën deklaratën e fortë: Leli është për t’u varur për këmbësh në shtyllë Ish-kryeministri Sali Berisha, ka komentuar përplasjen mes kryeministrit Edi Rama dhe kryebashkiakut të Vlorës, Dritan L
Me tortë e trëndafila blu, Lulzim Basha feston ditëlindjen në qytetin e Ramës (FOTO LAJM) Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka zgjedhur Vlorën për të festuar 46-vjetorin e lindjes. Ish-deputetja e
Autor i masakrës së Çoles, kush është i forti nga Vlora që duhet t'i përgjigjet OFL-së Aleksandër Llanaj të cilit OFL i dërgoi formularin ditën e sotme është shpallur fajtor për vrasjen e tre të rinjve në pr
Tronditet Vlora, shpërthim i fortë tritoli në mesnatë Një ngjarje e rëndë dyshohet të ketë ndodhur në Vlorë në orët e vona të mbrëmjes së sotme. Në bazë të informacioneve
Eliminimi mafioz i të riut nga Vlora, pista e hetimeve lidhet me të shkuarën në Belgjikë Detaje të reja mësohen nga eliminimi mafioz i 26 vjeçari Kristian Breshanaj në Vlorë, i vrarë në derën e shtëpisë me 5 p
Dha shpirt në krahët e nënës, zbulohet e shkuara ''e errët" e 25 vjeçarit nga Vlora Detaje tw tjera zbardhen nga eliminimi i 25 vjeçarit nw Vlorw. Ai ishte djali i dytë i familjes Breshanaj. Kristian Bres
U qëllua 30 herë, 50 vjeçari nga Vlora sapo ishte kthyer nga jashtë Ditën e djeshme 50-vjeçarit, Jetnor Xhaferi i bënë atentat në Selenicë të Vlorës. Xhaferri, i cili ishte edhe shënjes
Pëllumb Pipero flet nga Vlora: Situata po lehtësohet, por s'duhet të na humbë vigjilenca Mjeku infeksionist Pëllumb Pipero është ai që tashmë prej ditësh qetëson shqiptarët në këtë fluks informacionesh për COV
Bie poshtë miti i veriorëve në Shqipëri: Qarku më me shumë krime është Vlora (FOTO LAJM) Qarku i Vlorës konsiderohet si më problematiku për sa i përket numrit të veprave penale për banor përgjatë vitit 2019.
Rikthehen skafet me klandestinë nga Vlora, Xhaçka e pohon pastaj fshin njoftimin Ditën e sotme lajmi se një gomone e gjatë 9 metra u sekuestrua në në Karaburun të Vlorës u dha në të gjitha mediat. Për
U shtrua në gjendje të rëndë, 80-vjeçarja mposht koronavirusin e niset drejt shtëpisë Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu ka dhënë lajmin e mirë se Nënë Veziko, 80-vjeçarja nga Vlora e sëmurë me kor
U kthye nga Italia bashkë me bashkëshortin, gruaja nga Vlora rezulton pozitive nga COVID 19 Ditën e sotme, autoritetet konfirmuan 146 të prekur nga koronavirusi në vend, pesë prej të cilëve humbën betejën me jetë
Familja nga Vlora e dyshuar me koronavirus: Kemi bërë testin, nuk kemi përgjigje! Mbrëmjen e djeshme u transponuan drejt Tiranës një familje nga Vlora e cila dyshohet se është infektuar me koronavirus.
Konjufca shkarkon Vlora Çitakut dhe gjashtë ambasadorë të tjerë Ministri i Jashtëm i Republikës së Kosovës, Glauk Konjufca, ka propozuar kthimin e shtatë ambasadorëve të Kosovës nga sh
Epike! Qytetari: Jam nga Vlora, nuk me zë koronavirusi! (VIDEO) Ethet e koronavirusit po ndihen edhe në vendin tonë pavarësisht se ende nuk ka asnjë rast të infektuar. Të shumtë j
Presidenti Thaçi heq përgjegjësinë nga vetja: "Kërkojini llogari ambasadores Çitaku Edhe pse ishte Presidenti Thaçi ishte i pari që e bëri publik lajmin se Xhamajka kishte njohur pavarësinë e Kosovës, ai
Pacolli: Vlora Çitaku duhet të shkarkohet nëse e dha ajo lajmin për njohjen nga Xhamajka Deputetja e Lëvizjes Vetëvendosje, Fitore Pacolli ka reaguar pas demantimit që Ministria e Punëve të Jashtme të Xhamajkë