999 rezultate për

vllaznia

Plot 4 gola, Bylis-Vllaznia mbyllet mes polemikash (VIDEO) Sfida mes Bylisit dhe Vllaznisë ka përfunduar në shifrat 2-2. Shkodranët zhbllokuan shifrat me Renato Malotës, por malla
Mbyllet në barazim Vllaznia-Laci, tensione në "Loro Boroci" (VIDEO) Është mbyllur në barazim pa gola sfida e luajtur në “Loro Boriçi” mes Vllaznisë dhe Laçit e vlefshme për javën e 19-të t
ZYRTARE/ Vllaznia bën goditjen e madhe të janarit Edhe Vllaznia bën goditjen e parë në merkaton e dimrit. Drejtuesit e klubit zyrtarizuan mesditën e sotme akordin me
Vllaznia shlyen dënimin, hape dyert e "Loro Boriçit" Vllaznia i bën thirrje tifozëve të mbushin shkallët e stadiumit për sfidën e rëndësishme kundër Kukësit e cila zhvillohe
Fitore bindëse e Kukësit, fiton edhe Vllaznia Janë mbyllur dy sfidat e orës 16:00 të ditës së sotme në Superiore. Kukësi ka shkatërruar 4-0 ekipin e Teutës, me verili
Formacionet zyrtare: Partizan i njëjtë, ndryshime te Bylisi e Vllaznia Bylisi-Partizani dhe Luftëtari-Vllaznia nisin prej orës 13:30, ndërkohë që trajnerët e të katër ekipeve kanë vendosur në
Vllaznia dhuron gjak për të plagosurit nga tërmeti Klubi shumësportësh, Vllaznia ka nisur të dhurojë gjak për të plagosurit e tërmetit. Lojtarët shkodranë janë paraqit
Mbyllet ndeshja testuese në "Arenën Kombëtare", triumfon Vllaznia (VIDEO) "Arena Kombëtare" është inaguruar dhe në fushën e tij është regjistruar edhe fitorja e parë. Vllaznia në futboll për
Albeu.com sjell pamjet nga Arena Kombëtare (VIDEO) "Arena Kombëare" ka hapur dyert për herë të parë teksa pas pak do të luhet ndeshje Vllaznia-Apolonia për femra e cila ni
Derbi i Shqipërisë mbyllet pa fitues, Tirana dhe Vllaznia ndalen te shtylla Derbi i Shqipërisë mbyllet pa fitues. Tirana dhe Vllaznia nuk i bëjnë keq njëra-tjetrës në Selman Stërmasi duke u ndarë
Pjesa e parë/ Raste dhe traversa, klasikja Tirana-Vllaznia nuk prodhon gola Pjesa e parë e klasikes së futbollit shqiptar, Tirana-Vllaznia nuk ka prodhuar fitues, pavarësisht rasteve nga të dy kra
Dalin formacionet zyrtare të supersfidës Tirana-Vllaznia Do të startojë në orën 18:00, “klasikja” e futbollist shqiptar mes Tiranës dhe Vllaznisë. Pritet që të luhet në një atmo
Tirana-Vllaznia, në prag të supersfidës flet Ahmataj Julian Ahmataj pret fitoren e Tiranës në sfidën e nesërme me Vllazninë. Në konferencën për shtyp para derbit të Shqip
Shishe ujë dhe llogari ndaj gjyqtarit, Vllaznia-Bylis mbyllet mes polemikash (VIDEO) Fundi i pjesës së parë në "Loro Boriçi" nuk ka kaluar pa polemika. Shkak është bërë goli i shënuar nga Bylisit, me re
Datë e re për Vllaznia-Bylis, java e 11 shtrihet në 4 ditë të ndryshme Kalendari për javën e 11 të Kategorisë Superiore ka ndryshuar duke u shtrirë në 4 ditë, pasi ndeshja mes Vllaznisë dhe B
Vllaznia mposht Flamurtarin dhe pozicionohet e dyta (VIDEO) Vllaznia është kthyer në vendin e dytë në renditjen e Kategorisë Superiore pasi ka marrë një fitore 3-1 në transfertë nd
Shënohen dy gola të shpejtë në ndeshjen Flamurtari - Vllaznia (VIDEO) Janë shënuar dy gola të shpejtë në ndeshjen Flamurtari - Vllaznia e cila luhet në stadiumin e Vlorës. Fillimisht kalu
Shënohen dy gola të shpejtë në ndeshjen Vllaznia-Partizani (VIDEO) Janë shënuar dy gola të shpejtë në "Loro Boriçi". Fillimisht ishte Partizani që ndëshkon Vllazninë duke kaluar në ava
Supersfida Vllaznia-Parizani, rekord tifozësh në "Loro Boriçi" Vllaznia ka mbyllur dje përgatitjet për Partizanin dhe trajneri Jonuz i ka të gatshëm që të gjithë lojtarët për këtë sfi
"Manita" ndaj Flamurtarit ngjit Bylis në krye, Vllaznia "poker" Skënderbeut, Kukësi bie në Durrës (VIDEO) Bylis është skuadra e momentit në Kategorinë Superiore. Pasi fitoi titullin e Kategorisë së Parë, ekipi ballshiot po