999 rezultate për

vllaznia

Vllaznia synon Europën Klubi shkodran është shndërruar në një skuader pretendente për titull të Superligës, me 5 fitore dhe 1 barazim në 6 ndes
Vllaznia drejt Ulqinit Vllaznia ka zgjedhur Malin e Zi për stervitjet e pergatitores së Janarit, mundesi tjetër ka qënë dhe Turqia por në fund
Tirana barazon në fund, Vllaznia vijon ngjitjen Zhvillohen disa nga ndeshet e kampionatit shqiptar të futbollit ku Tirana nuk ka mundur dot të fitojë përballë Bylisit n
Superliga: Tirana ndal Flamurtarin, Vllaznia hyn në valle (VIDEO) Janë luajtur katër ndeshje të kampionatit shqiptar të futbollit ku në qëndër të vëmendjes ka qënë supersfida midis Tiran
Superliga, Tirana dhe Vllaznia me hap te njejte Tirana dhe Vllaznia kane hedhur hap te njejte ne javen e 27-te te Superliges duke mos i leshuar terren njeta-tjetres. Sh
Humbet Vllaznia, Napoli shënon tre gola Vllaznia ka humbur me rezultatin 0 me 3, në ndeshjen e një nate më parë me Napolin në stadiumin
Sonte Vllaznia kunder Napolit Sonte në "Loro Boriçi" të Shkodrës do të zhvillohet ndeshja ndërmjet Vllaznisë dhe