999 rezultate për

vllaznia

Vllaznia e Skënderbeu projektojnë trajnerët e rinj, zbulohen 4 kandidatët Nga Korça, në Shkodër: katër emra për dy pankina. Hysen Dedja nuk është konfirmuar në krye të Vllaznisë, ndërkohë që pre
Vllaznia shmang dramën e rënies nga Superiorja, mposht bindshëm Beslidhjen (VIDEO) Në "Loro Boriçi" Vllaznia ka mposhtur në sfidën e "play-off" Beslidhjen e Lezhës duke siguruar mbijetesën në Superiore.
Finalja e mbijetesës, Vllaznia në avantazh të dyfishtë Vllaznia ka zhbllokuar dhe mw pas dyfishuart rezultatin shumw shpejt pwrballw Beslidhjes. Ështw Kruja lojtari qw e ka dw
Rasti i vetëm në botë, Vllaznia luan me "12 lojtarë" në fushë dhe fiton kupën e Shqipërisë E pabesueshme, por portierja e Vllaznisë ka luajtur shtatzënë. Vllaznia për femra ka fituar në finalen e Kupës 4-0 ndaj
FSHF publikon planin: Finalja e Kupës së Shqipërisë në futbollin femrave Finalja e Kupës së Shqipërisë për femra do të luhet ditën e enjte (30 korrik) në stadiumin “Elbasan Arena”. Sfida Vllazn
Tirana shpallet kampion, fiton titullin e 25 pas 11 vitesh Tirana është zyrtarisht kampione e Kategorisë Superiore për sezonin 2019-2020. Titulli i 25-të në histori për bardhe
"Histori si në filma", me firma false dhe llogari bankar, çfarë ndodhi me Erald Çinarin Erald Çinari është pezulluar nga FIFA, për shkak se ka nënshkruar dy kontrata. Sulmuesi i Partizanit nuk mund të luajë p
Lajm i madh për Vllazninë, arrihet marrëveshja me biznesmenin që kërkon aksionet e klubit (FOTO LAJM) Një lajm i madh ka ardhur ditën e sotme për të gjithë tifozët e Vllaznisë, teksa klubi nëpërmjet një postimi në faqen zy
Laçi mund me vuajtje Flamurtarin, Vllaznia shpreson te mbijetesa (VIDEO) Janë luajtur pasditen e sotme dy ndeshje të Kategorisë Superiore. Laçi ka marrë një fitore të rëndësishme 2-1 në shtë
"Vllaznia vijon me rezultate negative, rënia nga kategoria do të ishte katastrofë" Brenda vetëm 1 jave, Vllaznia shënoi dy humbje përballë Teutës, 1 në kupë dhe ditën e sotme (28 qershor) në kampionat.
Teuta shkatërron Vllazninën (VIDEO) Për hir të vetë Shkodrës dhe futbollit shqiptar, Vllaznia duhet të reagojë! Mes shumë problemeve në skuadër, Dedja nuk m
Tirana-Vllaznia, tjetër gol në "Selman Stërmasi" (VIDEO) Tirana ka shënuar dhe golin e dytë përballë Vllaznisë. Majkëll Ngo nuk fal i vetëm përballë Efremov, pas asistit të
Pas largimit të Jonuz, Vllaznia ia beson stolin një shkodrani Vllaznia emëron trajnerin e ri pas largimit të Mirsat Jonuz. Klubi shkodran ia ka besuar drejtimin e skuadrës një emri t
ZYRTARE/ Jonuz konfirmon largimin, Vllaznia në kërkim të një trajneri të ri Vllaznia e rinisi mbarë kampionatin, pasi fitoi 3-1 në transfertë me Flamurtarin, në sfidën e vlefshme për javën e 27-të
Vllaznia fiton me një penallti të dyshimtë, Partizani vijon rënjen (VIDEO) Zhytet në krizë Partizani që sot pësoi humbjen e radhës në “Loro Boriçi” me rezultatin minimal 1-0 përballë Vllaznisë ve
Mbyllen pjesët e para, Skënderbeu dhe Vllaznia udhëheqin ndeshjet Kukësi duket se nuk po gjen qetësi në kampionat teksa është duke humbur me shifrat 2-1 ndaj Skënderbeut në Korçë. Tas
Zhbllokohet sfida, Vllaznia befason Partizanin (VIDEO) Vllaznia ka kaluar në avantazh përballë Partizanit. Një 11-metërsh nga Gilman Lika i cili mposhti Alban Hoxhën.
Vllaznia-Partizani, formacionet zyrtare. Sormani rikthen titullar Esat Malën Vllaznia pret në ditën e sotme Partizanin, në një stadium të boshatisur si masë sigurie kundër Koronavirusit. Shkodra
Kukësi bllokohet nga Vllaznia, Shehi debuton me barazim (VIDEO) Kukësi ka barazuar me Vllazninë në “Elbasan Arena”, në një ndeshje shtëpie ku të dyja skuadrat kanë ndarë nga një pikë,
Publikohen formacionet zyrtare, Vllaznia-Tirana Janë publikuar formacionet në sfidën mes Vllaznisë dhe Tiranës e vlefshme për javën e 21-të në Kategorinë Superiore.