999 rezultate për

vlla

Aksidenti në Shkodër, përfundon në spital futbollisti i Vllaznisë Një aksident i rëndë ndodhi pasditen e djeshme në qytetin e Shkodrës, teksa 2 makina u përplasën më njëra-tjetrën. M
"Manita" ndaj Flamurtarit ngjit Bylis në krye, Vllaznia "poker" Skënderbeut, Kukësi bie në Durrës (VIDEO) Bylis është skuadra e momentit në Kategorinë Superiore. Pasi fitoi titullin e Kategorisë së Parë, ekipi ballshiot po
Tirana shkëputet në krye, Flamurtari prek fundin, paqe në Teuta-Vllaznia Tirana tregon qartë objektivat e këtij sezoni. Bardhëblutë kanë mposhtur me shifrat 3-1 Skënderbeun, duke marrë i vetëm
6 muaj pa rrogë, punonjësit e Vllaznisë në protestë (VIDEO) Punonjësit e klubit të futbollit të Vllaznisë në stadiumin 'Loro Borici' dhe "Reshit Rusi" janë ngritur në protesta.
Habit komentatori nga Kosova: Nuk e dua Shqipërinë o vlla, kemi kombëtaren tonë (VIDEO) Komentatori sportiv Andin Lokaj ka çuditur të gjithë me deklaratën e tij. I ftuar në emisionin “Imazh” në Radio Televizi
Tirana shënon dy gola të shpejtë ndaj Vllaznisë (VIDEO) Tirana po fiton 2-0 përballë Vllaznisë në ndeshjen e vlefshme për javën e 3-të në Superliga. Në minutën e 58’ Zhbllok
Dedikimi prekës për ditëlindjen e Florit: Rrugën e kemi të gjatë bashkë (FOTO LAJM) Këngëtari dhe producenti shqiptar festoon sot ditëlindjen e tij. Flori Mumajesi mbush plot 37 vjeç dhe deri më tani mbiz
"Po pse më le o vlla.." të afërmit e 47-vjeçarit të ekzekutuar në Selenicë nuk përmbahen në spital (VIDEO) Të afërmit e viktimës Nikola Ikonomi, kanë mbërritur në spitalin e Vlorës, ku kanë marrë vesh edhe lajmin për ndarjen ng
VELIPOJË/ Portieri i Vllaznisë bëhet sërish hero, shpëton një tjetër pushuese kosovare Portieri shqiptar, Eldi Hasasni, ka bërë një tjetër akt heroik në plazhin e Velipojës. Lojtari i Vllaznisë së Shkodrë
Ku ka dalë o vlla...? Para një muaji Rama betohej se nuk ka përgjime për Gjiknurin (VIDEO) Një muaj më parë, në 16 maj kryeministri Edi Rama ishte në emisionin “Opinion” kur sapo ishin publikuar përgjimet e para
"Të dua fort vllai"! Vangjush Dako reagon pas "bombave" të "Bild" Kryetari i Bashkisë së Durrës, Vangjush Dako ka reaguar për publikimin e audiopërgjimeve në gazetën gjermane "Bild" ku k
PËRGJIMI 1/ Astrit Avdylaj i telefonon Dakos: Të ka zënë gjumi mbrëmë? "Të du fort vllai jot" (VIDEO) Gazetari Piter Tide, i gazetës gjermane Bild, ka publikuar përgjimet mes Astrit Avdyllajt, pjestarit të grupit të Shij
PËRGJIMET/ "Do t'i hedh kalamajtë nga ballkoni!" Sherri mes trafikantëve pas kapjes së drogës (VIDEO) Për 8 muaj me radhë, Prokuroria për Krime të Rënda hetoi një grup kriminal, që ushtronte aktivitetin e tij në fushën e t
Naser Vllasi tregon si e vranë komandantin serb në Koshare (VIDEO) Naser Vllasi, i njohur si komandant “Kobra”, gjatë betejës së Koshares, në emisionin “Debat Plus” me Ermal Pandurin në R
Vllaznia-Korabi, gjykohet nga një femër Sot në Kategorinë e Parë mund të gjykojë një arbitwr femër. Të paktën kështu flitet dhe bëhet fjalë për një ndeshje si a
Ka festë në Shkodër, Vllaznia ngjitet në Superiore pas 1 viti (VIDEO) Vllaznia ka fituar 0-3 kundër Erzenit në një sfidë të lehtë për shkodranët, të cilët kanë dominuar totalisht dhe kanë si
Reagon Vllaznia: Agim Canaj do të vijojë punën Ngjarjet e fundit në Shkodër, ku ndaj stafit të Vllaznisë, me konkretisht ndaj trajnerit Agim Canaj dhe administratorit
Sulmuesi i Vllaznisë shënon si Cristiano Ronaldo (VIDEO) Vllaznia ka kaluar në avantazh ndaj Besëlidhjes. Sulmuesi Junior ka shënuar një gol me roveshatë, një perlë e vërtetë pë
Agim Canaj nis punën në Shkodër: Vllaznia një perlë e futbollit shqiptar Agim Canaj është ulur zyrtarisht në stolin e Vllaznisë duke zhvilluar kështu edhe stërvitjen e parë. Një rikthim për
Kolegji "Jahja Kemal" nënshkruan memorandum me shkollën "Dimitar Vllahov" Përmes një njoftimi për media, kolegji “Jahja Kemal” informon se më 20 mars të këtij viti është nënshkruar memorandum pë