999 rezultate për

vleresua

10 CEO-t më të vlerësuar gjatë krizës së koronavirusit (FOTO LAJM) Pandemia e koronavirusit i ka vënë, pa dyshim, në një sprovë të vështirë shumë CEO dhe drejtues kompanish me mbylljen e
Gjest për t'u vlerësuar nga Mesut Ozil, ja çfarë ka bërë mesfushori i Arsenal Mesut Ozil ka bërë një veprim të jashtëzakonshëm, duke treguar zemërgjerësinë e tij. Mesfushori 31 vjeçar ka ofruar t
Vesa Luma shpërthen në lot kur flet për largimin nga Shqipëria: Ikëm për t'u ndjerë të vlerësuar Në 5-vjetorin e martesës, Vesa Luma mori një propozim të dytë nga bashkëshorti i saj, Big Basta. “Nëse do të propozoja p
10 CEO-t më të vlerësuar gjatë krizës së koronavirusit (FOTO LAJM) Pandemia e koronavirusit i ka vënë, pa dyshim, në një sprovë të vështirë shumë CEO dhe drejtues kompanish me mbylljen e
Ndeshje dramatike, notat e lojtarëve në Atalanta - PSG (FOTO LAJM) Neymar është futbollisti më i vlerësuar në fitoren 2:1 të PSG ndaj Atalantës. Francezët patën një natë të paharruar n
OBSH zbulon kur pritet të marr fund pandemia e COVID-19 Organizata Botërore e Shëndetësisë deklaroi së koronavirusi do të zgjasë për një kohë të gjatë. Ky vlerësim i OBSH-së bë
Gjilani i Gentian Mezanit, skuadra e nënvlerësuar që është 2 fitore larg titullit Drita, Gjilani dhe Ballkani janë tri skuadrat që po militojnë "me mish e me shpirt" për ta fituar titullin e kampionit k
Dhjetë futbollistët më të mbivlerësuar në historinë e futbollit Legjendare braziliane Pele është cilësuar si futbollisti më i mbivlerësuar i të gjitha kohërave, ndërsa David Ginola ësh
I kemi nënvlerësuar, një grusht me arra mban larg tumoret Të hash një grusht me arra në ditë ju ndihmon në ngadalësimin e rritjes së tumorit kancerogjen, thuhet në një studimi të
Ministrja e Ramës zbulon si do të hapet Shqipëria: Do të ketë 4 faza, jemi në të parën! Në një lidhje direkte me emisionin "Opinion", Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu deklaroi se strategjia e hapje
Bundesliga merr vendimin përfundimtar për të ardhmen e kampionatit Ndeshjet do të luhen pas dyerve të mbyllura me maksimum 322 persona të lejuar brenda dhe përreth stadiumeve për ndeshjet
Ribery me zemër të madhe, ofron shumën marramendëse për të prekurit nga koronavirusi Franck Ribery jeton në një nga zonat më të prekura nga epidemia e koronavirus. Sipas “Gazzetta dello Sport”, francezi
Bota nën kërcënimin e COVID 19, KE e pranon: E nënvlerësuam situatën Udhëheqësit politikë “e nënvlerësuan” shkallën e rrezikut që paraqet koronavirusi, tha presidentja e Komisionit Evropian
Ylli i Serie A e pranon se e kanë nënvlerësuar koronavirusin Mbrojtësi anësor i Atalantas, Robin Gosens, ka thënë se italianët e kishin nënvlerësuar pandeminë koronavirus dhe tani p
Debatet mbi vendin e karantinës, Manastirliu : Kemi vlerësuar disa struktura! E ftuar në emisionin Përballë të gazetarit Lutfi Dervishi, ministrja e shëndetësisë Ogerta Manastirliu tha se debati mbi
Barcelona humb, Messi shpallet lojtari i ndeshjes Barcelona u mposht pastër nga Valencia me rezultat 2:0 në kuadër të javës së 21-të në La Liga. Maxi Gomez me dy gola
Ndahen çmimet kombëtare të Letërsisë, Enkel Demi fiton çmimin e romanit më të mirë (VIDEO) Ministria e Kulturës ka shpallur çmimet kombëtare të Letërsisë për vitin 2018. Juria e përbërë nga Brikena Çabej, Dhu
Lacio mundi thellë Sampdorian, ja si u vlerësua Strakosha nga media italiane Lacio ka mundur pasditen e sotme Sampdorian, me rezultatin e thellë 5-1 dhe tregon jo vetëm që është në superformë, por
As Dua dhe as Rita, kjo është këngëtarja shqiptare e vlerësuar nga "New York Times" (FOTO LAJM) Prestigjiozja amerikane “New York Times” në një artikull të sajin ka zgjedhur 54 këngët më të mira të vitit 2019. Në
Greta Thunberg është vlerësuar si Personi i Vitit 2019 Greta Thunberg është vlerësuar si Personi i Vitit 2019 dhe është më e vogla që ka marrë këtë titull. Kryeredaktori i