999 rezultate për

vlereson

I dhanë "shah" Albinit, Mustafa tregon pse zgjodhën Vjosa Osmanin si kandidate për kryeministre Zgjedhja e Vjosa Osmanit si kandidate të LDK-së për kryeministre ndërkohë që po diskutohej për koalicion me VV-në ishte
Milot-Balldren, Zëri i Amerikës vlerëson Metën Në Shqipëri presidenti Ilir Meta, i ktheu pas parlamentit të enjten, kontratën e koncesionit për ndërtimin e aksit rrugo
Gjeste të vogla që meshkujt i adhurojnë tek femrat Kur një mashkull dashurohet me një femër, ka mjaft gjëra të vogla të saj dhe të personalitetit të saj që e lumturojnë. J
Bushati vlerëson Haradinajn: Akt prej shtetari, Kosova e para për të Ish-ministri i Jashtëm, Ditmir Bushati e konsideroi dorëheqjen e Haradinjat shembull të një shtetari për të cilin Kosova
Presidenca nuk e merr në konsideratë deklaratën e Palmer, vlerëson Eliot Engel Presidenca i ka dhënë përgjigje indirekt qëndrimit të dhënë nga Zv.ndimës Sekretari i SHBA-ve, Mathew Palmer, duke dhënë
PËRGJIMI 2/ Shefi i madh të vlerëson shumë! Burri i Olta Xhaçkës kapet "mat" me votat në Dibër (VIDEO) Përgjimi i dytë i publikuar nga "BILD" përfshin deputetin e PS, Artan Gaçi dhe drejtorin në Ministrinë e Brendshme, Arbe
Kuvendi diskuton shkarkimin e Metës Në seancën plenare të sotme është paraljmëruar se do ti kushtohen 5 orë diskutimi shkarrkimit ose jo të Presidentit Meta
Tërmeti në Korçë, Ministria e Mbrojtjes vlerëson dëmet e shkaktuara Ministria e Mbrojtjes ka vlerësuar dëmet në zonën e Korçës, pas tërmetit të fuqishëm që tronditi korçarët ditën e djeshm
Rriten ndjeshëm dëmshpërblimet për aksidentet! Kuvendi vlerëson pozitivisht raportin vjetor të AMF Shlyerja e dëmshpërblimeve për të aksidentuarit ka qenë një problem mjaft i madh në vend, megjithatë kohët e fundit duke
BB vlerëson të kënaqshme, rezultatet e AMF për projektin “Huaja për Politikat e Zhvillimit të Sektorit Financiar”” Autoriteti i Mbikëqyrjes Financiare, përfundoi zbatimin e projektit “Huaja për Politikat e Zhvillimit të Sektorit Financ
Grabitja në Rinas zhvlerëson ndjeshëm euron, bankat nuk po tërheqin valutë Grabitja e para disa ditëve në Rinas, ku brenda barkut të avionit që po nisej drejt Vjenës u vodhën thasët me valutë që
Ushtria merr aeroportin, Lulzim Basha e vlerëson si grusht shteti Kryetari i PD-së Lulzim Basha ka reaguar pas njoftimit të Ministres së Brendshme, Olta Xhaçka e më pas edhe konfirmimit
Deputetja e PS rrëfim ndryshe, vlerëson Bashën: Politikan i konsoliduar Deputetja e PS-së, Almira Xhembulla ndryshe nga pjesa tjetër e maxhorancës që e ka sulmuar kreun e PD-së, kjo e fundit k
Selimi: Nuk i besoj PSD-së Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e Vetëvendosjes, Rexhep Selimi thotë se Kosova nuk duhet të shkojë në negociat
Trajneri Danimarkës: Nuk duhej ta nënvlerësonin Kosovën Age Hareide, trajneri i Danimarkës, tha para ndeshjes se për ta, ky takim miqësor, është si një stërvitje para përballje
Për herë të parë Arabia Saudite vlerëson një grua në postin e ambasadores Arabia Saudite e ka emëruar një princeshë si femrën e parë ambasadore në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Sfida e saj do
Zaniolo i shënoi dy gola Portos, plasin memet kundër Interit (FOTO LAJM) Nikolo Zaniolo tërhoqi i vetëm Romën në suksesin e djeshëm kundër Portos, në “Olimpiko”, takimi i vajtjes së 1/8-ave. Me
Gega vlerëson suksesin : Sulmi më la shije të keqe, Bardhi do mësojë Partizani ia doli të fitojë me vështirësi me rezultatin 1-0 në Kamzë, ndërsa trajneri Skënder Gega analizoi si një ndesh
Mësiç vlerëson Marrëveshjen e Prespës: Pikënisja e proceseve integruese Ish-presidenti kroat Stipe Mesiç, i njohur për qasjen e tij pozitive ndaj shqiptarëve ka vlerësuar Marrëveshjen e Prespë
Ferdinand vlerëson shumë mbrojtësin e Liverpoolit Legjenda e Manchester United, Rio Ferdinand ka vlerësuar shumë mbrojtësin e Liverpoolit, Joe Gomez. "Ai është në mar