999 rezultate për

vleresimet

Prej dy javësh në protestë, kur nisin vlerësimet e objekteve te "Unaza e Re" Prej më shumë se dy javësh banorët e Unazës së Re janë në protestë për shkak se projekti i zgjerimit në këtë zonë prek b
Vlerësimet e lojtarëve, Hysaj renditet në Top-10 (FOTO LAJM) Çdo muaj “Cies Observatory Football”, grup hulumtues që boton studime dhe analiza statistikore në botën e futbollit, për
Vlerësimet e FIFA-s, Ronaldo dhe Messi vazhdojnë dominimin (FOTO LAJM) EA Sports e ka publikuar listëm e top dhjetë lojtarëve më të mirë në FIFA 19, lojë kjo e cila do të dalë në shitje më 28
Kroacia mund Francën 8-4, këto janë vlerësimet rol pas roli për finalen Sot luhet akti i fundit i Kupës së Botës. Përveçse një finale e pazakontë, sfida paraqet edhe një duel mes dy ekipeve di
Propozimi i ri për emrin, partitë shqiptare japin vlerësimet e tyre Partitë politike shqiptare mbeten të rezervuara rreth propozimit të ri të cilin e publikoi kryeministri Zaev, pas takimi
Nuk kanë fund vlerësimet për Igli Taren, njihuni me të radhës Drejtori sportiv i Lazios, Igli Tare është nderuar me çmimin “Scouting Leader” nga “Football Leader 2018”, për aftësitë
Kontesti për emrin, qytetarët të ndarë në vlerësimet e tyre Problemi me emrin, personalisht, është çështje e rëndësishme ose shumë e rëndësishme për 77% të qytetarëve në Maqedoni.
Takimet në Vjenë, mediat greke japin vlerësimet e tyre Takimi i djeshëm bilateral i shefave të diplomacive të Greqisë dhe Maqedonisë, si dhe i sotmi së bashku me ndërmjetësue
Vazhdojnë vlerësimet për Taren, këtë herë nga SportItalia Në sondazhin e kanalit SportItalia, Igli Tare është zgjedhur nga Juria e Sportitaliamercato, ashtu edhe nga tifozët, si
Vlerësimet e lojtarëve në barazimin e Barcelonës me Celta Vigon (FOTO LAJM) Barcelona e pa vetën në disavantazh pas 20 minutave, ndërsa kaloi në epërsi më vonë por e kotë, pasi mysafirët barazuan
A e kaloi testin Shqipëria? Hahn dhe Mogherini japin vlerësimet për procesin zgjedhor Teksa procesi i numërimit po shkon drejt fundit dhe fitorja e PS-së po konsolidohet, ka ardhur edhe reagimi i parë nga B
Hashim Thaçi jep vlerësimet e tij për kandidatët për kryeministër Hashim Thaci, në pozitën e presidentit ka komentuar liderët e partive politike dhe kandidatët e për kryeministër. Tha
Kosova do blejë helikopterë? Kryeministri i Kosovës, Isa Mustafa, mësohët se ka caktuar një ekip ndërministror për të krijuar kushtet për blerjen e d
Gallata pas humbjes me Austrinë, ja vlerësimet humoristike Këto janë vlerësimet humoristike për futbollistët e Kombëtares Shqiptare: Etrit Berisha- Portieri ynë është gjithmonë
Rama fton për darkë deputetët e PS pas mbylljes së sesionit parlamentar Me rastin e mbylljes së sesionit parlamentar, kryeministri Rama ka ftuar për darkë deputetët e PS. Mësohet se darka do t
Vlerësimet e futbollistëve për ndeshjen Celta Vigo-Barcelona Barcelona e mposhti më mund të madh skuadrën e Celta Vigos, me rezultat të ngushtë 0-1. Mbrojtësi Jeremy Mathieu që s
Maqedonia ka zbuluar një minierë ari Enti gjeologjik i Maqedonisë ka konfirmuar vlerësimet e mëhershme për rezervat e minierës së arit e të bakrit në komunën
Ja vlerësimet e Ramës për vizitën në Bruksel Kryeministri Rama ka ndarë me qytetarët përshtypjet për vizitën në Bruksel. Në qëndrimin e tij dy-ditor në Belgjikë, Ram
Jetojnë 140 vjet dhe nuk plaken kurrë (VIDEO) Një komunitet që banon midis kufirit të Pakistanit dhe Indisë jetojnë shumë gjatë, duke arritur moshën nga 110 deri në 1
Iku vera, Eneda i rikthehet punës Eneda Tarifa kohët e fundit ka qënë edhe më aktive në rrjetet sociale, ndërssa ka bërë me dije se me startimin e sezonit