999 rezultate për

vleresim

Sa vjen e shëmtohem! Genta çudit me vlerësimin për veten (FOTO LAJM) Më shumë se pjesëmarrja në "Big Brother", Genta Gjalpit i dhanë famë fotot nudo të publikuara prej të dashurit të saj di
Kush janë personat që do të kryejnë Vettingun në Polici Ministria e Brendshme ka bërë të ditur të gjithë emrat që janë përzgjedhur në radhët e kandidatëve pwr komision të jasht
Lazio e Strakoshës mposht në transfertë Frosinonen (VIDEO) Laz ka marrë një fitore minimale 0-1 kundër Frosinones, ndeshje e vlefshme për javën e 22 të Serie A. Mjaftoi një go
Shpallet personazh i vitit, por kujt ia transferon vlerësimin Flori Mumajesi (FOTO LAJM) Ne mediat dhe revistat e njohura shqiptare është bërë traditë që të shpallet një emër i njohur për publikun shqiptar si
Akuza e këngëtares shqiptare: Në festivalet shqiptare fitohet me mik Greta Koçi prej kohësh nuk merr pjesë në festivale dhe për këtëka një arsye. Sipas saj fitorja në festivale merret me
Modric më i miri, dramë për Ronaldon Federata e Historisë dhe Statistikave në Futboll (IFFHS) zgjodhi Luka Modric kapitenin e kombëtares kroate si më të mir
Prej dy javësh në protestë, kur nisin vlerësimet e objekteve te "Unaza e Re" Prej më shumë se dy javësh banorët e Unazës së Re janë në protestë për shkak se projekti i zgjerimit në këtë zonë prek b
Trajneri i Skocisë, Alex McLeish vuan mungesat vlerësime Grezdës. Trajneri i Skocisë, Alex McLeish doli para mediave në konferncë për shtyp në prag të përballjes ndaj Shqipërisë të shtu
Martial merr vlerësime nga legjenda e Manchester United Ish-mesfushori i skuadrës së Manchester United, Paul Ince tha se sulmuesi i “djajve të kuq”, Anthony Martial ëshhtë nën
Vlerësimet e lojtarëve, Hysaj renditet në Top-10 (FOTO LAJM) Çdo muaj “Cies Observatory Football”, grup hulumtues që boton studime dhe analiza statistikore në botën e futbollit, për
“Anfield Road” në këmbë për Shaqirin (VIDEO) Xherdan Shaqiri e nisi ndeshjen si titullar përballë skuadrës së Crvena Zvezdës madje dhuroi edhe dy asiste. Paraqit
Dy ish-deputetët e PS në gjyq, me policë e pranga në duar (VIDEO) Dy ish deputetë Arben Çuko dhe Arben Ndoka janë shoqëruar nga policia nga ambientet e drejtorisë së policisë së Tiranës
UEFA vlerëson golin e Rashicës (VIDEO) Milot Rashica shënoi një gol spektakolar në ndeshjen që Kosova luajti përballë Ishujve Faroe. Lojtari që aktivizohet me
Gucati nuk ndalet, kërkon falje për mashtruesit dhe rivlerësim të veteranëve Kryetari i Organizatës së Veteranëve të Luftës së Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës (OVLUÇK), Hysni Gucati, ka kërkuar që p
Ky lojtar është "jashtokësor", UEFA jep vlerësimin për golin e tij (VIDEO) UEFA ka përzgjedhur golin më të bukur të javës së dytë në Ligën e Kampionëve. Goli i parë i Messit në këtë ndeshje (i
Rakitiç ka një vlerësim special për Messin Mesfushori i Barcelonës, Ivan Rakitiç shënoi një gol spektakolar mbrëmjen e kaluar në fitoren e katalanasve përballë Tot
Rikthehet "Pleshti", ky është vlerësimi i UEFA-s për të Java e parë e Champions LEagues na ka sjellë shumë surpriza ku janë luajtur plotë 16 ndeshje. UEFA së fundmi ka zgjd
Vlerësimet e FIFA-s, Ronaldo dhe Messi vazhdojnë dominimin (FOTO LAJM) EA Sports e ka publikuar listëm e top dhjetë lojtarëve më të mirë në FIFA 19, lojë kjo e cila do të dalë në shitje më 28
Flet Sylejman Selimi: UÇK-ja kishte 12 mijë e 700 ushtarë, duhet të fillojë rivlerësimi Ish-komandanti i Përgjithshëm i UÇK-së, Sylejman Selimi, thotë se pas lufte janë identifikuar rreth 13 mijë ushtarë të U
Lira turke "shkrin" pas konfliktit me SHBA, punët nuk janë hiç mirë për Erdoganin Lira turke ka hyrë në një fazë zhvlerësimi të shpejt prej disa muajsh duke bërë që brenda vitit ajo të humbasë 40 për qi