E FUNDIT/ Zyrtare!Joe Biden betohet si President i SHBA
999 rezultate për

vlera

Grabitet dyqani në Pogradec, vidhen lekë dhe mall Një dyqan është grabitur në orët e para të mëngjesit të sotëm në Pogradec. Mësohet se ngjarja ka ndodhur pranë lagjes
Temperaturat rriten, por sërish ftohtë: Si pritet të jetë moti sot Moti do të nisë i kthjellët, prej orëve të mesditës e kryesisht ato të pasdites, do të ketë shtim vranësirash mesatare d
Acari pushtoi Shqipërinë, meteorologët zbulojnë kur pritet përmirësimi i motit Prej ditësh, moti në vendin tonë vijon të jetë i ftohtë, me temperatura në minus. Temperatura më e ulët që është parash
Kosova u "përmbyt" nga uji, ja parashikimi i motit për fundjavë (FOTO LAJM) Në fundjavë ftohtë, kryesisht vranët me reshje të përziera dimërore, borë, shi dhe shi i akullt. Vende-vende reshjet do
Vlera e Messit bie për 20 milionë dhe tani vlen nën 100 milionë euro (FOTO LAJM) Vlera e tregut të transferimit të Lionel Messi ka rënë nën 100 milionë euro për herë të parë pas më shumë se një dekade
Bilanci i vitit 2020, cilët janë lojtarët më të vlefshëm të Kombëtares Viti 2020 u mbyll dhe të gjitha faqet europiane bënë bilancet për këtë vit kalendarik që sapo përfundoi. Faqja e njoh
PD akuza të rënda Ramës pse mungoi në fjalimin e Osmanit: Tradhtoi vlerat e Kombit! Nënkryetari i Partisë Demokratike Edi Paloka thotë se kreu i qeverisë Edi Rama ka bojkotuar fjalimin e presidentes në de
PEQIN/ Nga makina tek gjelat e detit, hajdutët bëjnë namin në tërë fshatin Një fshat në Peqin, në fshatin Gjocaj ka rënë pre e një grupi hajdutash. Burimet bëjnë me dije se grabitësit kanë mun
Detajet: Mbi 30 mijë euro vlera e parave të grabitura sot në Podujevë Mbi 30 mijë është vlera e parave të grabitura sot në Podujevë. Viktima ishte punëtore e një super-marketi në Podujevë
Ngjela përplaset me historianin për Skënderbeun: Po të ishte lakuriq, do të të pëlqente? Spartak Ngjela i ftuar në emisionin OPEN ka debatuar ashpër me historianin Marenglen Kasmi, lidhur me statujën e Skënder
Përveç vlerave shëndetësore, janë disa arsye të tjera pse duhet të blini më shumë çajra Ndërsa temperaturat bëhen më të ftohta, në vend të kafeve me akull tani konsumojmë çajrat e ngrohtë. Pijet e ngrohta sje
Bëhuni gati për dimër! Këtë fundjavë pritet temperatura të ulta, reshje shiu e dëbore Sinoptikani Hakil Osmani ka zbuluar se gjatë fundjavës, i gjithë territori i vendit do të përballet me një dimër të vogë
I kthjellët në të gjithë territorin, ky është parashikimi i motit për ditën e sotme Moti ditën e Diel parashikohet të jetë i kthjellët në të gjithë territorin, si dhe vranësira të pakta kalimtare kryesish
Plane për fundjavë? Si do të mbajë moti Shqipëria por edhe Rajoni i Ballkanit parashikohet që edhe këtë fundjavë të ndikohet nga kushte të qëndrueshme atmosferi
Rikthehen vranësirat, si do të mbajë sot moti Sipas MeteoAlb, masat ajrore me origjinë verilindore do të diktojnë mot të kthjellët por të freskët gjatë pjesës së parë
Këta janë 20 futbollistët më të vlefshëm pa kontratë sezonin tjetër “Transfermarkt” ka publikuar listën me 20 lojtarët më të vlefshëm aktualisht të cilët do të jenë pa kontratë në vitin 20
Të gjitha cilësitë shëndetësore dhe vlerat dietike të kungullit të vjeshtës Ashtu si të gjithë të perimet me ngjyrë të verdhë dhe portokalli, kungulli është i pasur në vitaminë A. Është veçanërish
Strakosha në formacionin e lojtarëve më të shtrenjtë debutues në Ligën e Kampioneve (FOTO LAJM) Thomas Strakosha këtë javë do të përjetojë për herë të parë emocionet e pjesëmarrjes në Ligën e Kampioneve, turneun më t
Si do të jetë moti këtë fundjavë? Mësojeni para se të bëni plane Dita e shtunë parashikohet të ketë mot me vranësira dhe kthjellime. Sipas Shërbimit Meteorologjik Ushtarak, zhvillimet e
Dita nisi me shi, por si do të jetë moti në vazhdim Sipas MeteoAlb, territori shqiptar mbetet me reshje mesatare dhe lokalisht intensive në orët e para të ditës. Por parash