999 rezultate për

vlerĂ

Moti merr kthesë, çfarë do të ndodhë sot me temperaturat Kthjellime dhe vranësira të herë pas-hershme dominojnë të gjithë territorin gjatë orëve të para të ditës. Më të dendura
Rriten temperaturat në Kosovë Në fundjavë mot kryesisht me diell, temperaturat në rritje. Në fillim të javës mot pranveror. 15.02.2019 - Anticiklon
Keni plane për sot? Si do të jetë moti Orët e para të ditës do të dominohen nga vranësira dhe alternime kthjellimesh në të gjithë territorin. Më të dukshme
Nuk ikën i ftohti, si do të jenë temperaturat sot Mot i vranët dhe intervale të shkurtra kthjellimesh dominojë në vend. Më të dendura vranësirat paraqiten në zonat verili
Keni bërë plane për sot? Si do të jetë moti Vijon ndikimi i masave ajrore të qëndrueshme por të ftohta mbi territorin shqiptar. Për pasojë do të kushtëzohet mot i k
Erëra të forta në të gjithë vendin, si do luhaten temperaturat sot Kthjellime dhe vranësira të shpeshta mbeten në të gjithë vendin. Më të dukshme do të jenë në ekstremin Verior dhe përgja
Shira dhe dëborë, çfarë ka rezervuar moti ditën e sotme Mbetemi nën dominimin e masave ajrore të paqëndrueshme duke ndikuar vranësira dhe shira në territor, më të dukshme paraq
Rikthehen reshjet e borës në Kosovë Ditëve të fundjavës vendi ynë do të jetë nën ndikimin e fushave të presionit të lartë dhe rrymave të ngrohta ajrore që s
Ikën dimri? Si do të jetë moti gjatë ditëve të para të shkurtit Edhe pse ditët e fundit janë përshkuar nga një mot i qëndrueshëm, dita e hënë dhe e martë do të rikthejnë reshjet, por s
I ftohti nuk ikën nga Shqipëria, si do të jetë moti sot Kthjellime dhe vranësira kalimtare mbeten deri në mesditë në të gjithë Shqipërinë. Pasditja dhe nata sjellin shtim të vr
Kjo është vlera e Shaqirit pas transferimit në Liverpool (FOTO LAJM) Liverpool është edhe 15 ndeshje larg për ta fituar titullin e parë në histori të Premier Ligës dhe transferimi i Xherdan
Acari nuk ka ikur, sa do të shkojnë temperaturat sot Qarkullimi i masave ajrore të paqëndrueshme do të ndikojnë kushtet e motit në vendin tonë. Për pasojë, alternime kthjell
Ndryshojnë temperaturat, çfarë pritet të ndodhë ditën e sotme Moti me vranësira dhe reshje shiu e dëbore vijon gjatë paradites në të gjithë territorin. Pasditja sjell ndërprerje të r
Ndryshon moti, sa do të shënojë termometri sot Kthjellime dhe vranësira kalimtare dominojnë orët e para të ditës në të gjithë Shqipërinë. Pasditja dhe mbrëmja sjellin
Kur do të shpëtojmë nga moti siberian Prej disa ditësh vendi është i mbërthyer nga temperatura ekstreme e shoqëruar me reshje dëborë dhe probleme me qarkullim
Përfitimet e Kylian Mbappes te PSG Kylian Mbappe sapo i ka mbush 20 vjet, mirëpo ylli i Paris Saint-Germainit dhe Kombëtares së Francës është bërë një nga
Rritet ndjeshëm vlera e Xherdan Shaqirit në merkato Vlera në merkato e Xherdan Shaqirit që pas transferimit te Liverpooli është riturr ndjeshëm. 27 vjecari ka shfaqur ë
Piperi i kuq, të gjitha vlerat që ne nuk i dinim Piperi i kuq është një produkt shumë i përdorur në kuzhinat tona, pasi që është i pasur me shumë vitamina dhe iu jep shi
Borë dhe akull, si do të jetë moti sot Sipas MeteoAlb, paraditja do të dominohet nga kthjellime dhe vranësira në të gjithë vendin, më të dendura përgjatë kufir
Legjendë apo e vërtetë, cilat janë vlerat e spinaqit Spinaqi është ndër ushqimet më të shëndetshme për shkak se përmban shumë vitamina dhe minerale që ndihmojnë në parandali