999 rezultate për

vlen

54-vjeçarit i qesh fati, gjen varësen e çmuar në një fushë (FOTO LAJM) Billy Vaughan ka mbetur i kënaqur pasi atij duket se i ka “buzëqeshur fati”. 54 vjeçari zbuloi një varëse ari 22 kara
Yll e bukur, por aktorja shqiptare nuk paska patur kurrë të dashur (FOTO LAJM) Ajo ka spikatur si një nga aktoret më të talentuara në serialin "O sa mirë" i cili e bëri shumë të famshme me rolin e "T
Është lojtari i momentit, analisti i njohur thotë se Muriqi vlen 100 milionë euro Një ndër emrat më të përfolur në futbollin turk aktualisht është Vedat Muriqi. Paraqitjet e tij me Fenerbahcen dhe Ko
Flet Vedat Muriqi pas golit: Për këtë Kosovë ia vlen të vdesësh Vedat Muriqi ka dhënë komentet e tij pas ndeshjes me Çekinë. Muriqi ishte një nga lojtarët më të mirë në fushë, duke
Çifti gjen thesarin e pabesueshëm, vlen plot 5 milion paund (FOTO LAJM) Një çift që merret me zbulimin e metaleve, ka gjetur një nga depot më të mëdha të thesarit në historinë britanike, i cil
Burgu në të cilin ia “vlen” të vuash dënim (FOTO LAJM) Të dënuarit do të kenë telefonat dhe kompjuterët e tyre në burgun më të ri e më të madh që pritet të hapet në Britani.
"Gjithçka brenda një viti e gjysmë", Tayna shfaqet e lodhur në maksimum (VIDEO) Ajo ka publikuar disa hite të paharrueshme këtë verë, por nëse doni të dini se çfarë fshihet vërtet pas këtij suksesi, a
4 pyetje që duhet t' ia bëni vetes para se të falni tradhëtinë Duke qenë se jemi në një periudhë skandalesh që po burojnë nga klani i familjes Kardashian, na duhet të ndërgjegjësohemi
Vlen 10 000 dollar! Nëse gjeni një pendë të këtij zogu, ruajeni (FOTO LAJM) A e keni menduar ndonjëherë se një pendë e vetme kushton 10.000 dollarë? Ja që është realitet. Pendët e zogut Huia pë
Milani kalon përsëri në avantazh por Champions është i paarritshëm (VIDEO) Milani ka arritur të shënojë golin e tretë më Kessie në minutën e 64’ pasi ka ekzekutuar saktë një penallti. Një avan
Shteti italian i heq patentën, shpërthen shqiptari: Kjo e Edi Ramës vlen një m*t Një emigrant shqiptar ka treguar se i është vendosur gjobë si dhe i është hequr patenta nga policia italiane sepse ajo n
Fëmijët dhe nipërit e Titos bëhen milionerë? Ja sa vlen pasuria e Tito-s Familjarët e Josip Broz Titos, të afërmit dhe trashëgimtarët e pasurisë së tij, këto ditë më padurim po presin të dëgjoj
"Pleshti" zgjedh pasardhësin e tij, vlen jo pak por 211 milion euro Barcelona do të duhet të përgatitet gradualisht për një jetë pa Leo Messi-n. Lojtari më i mirë i të gjitha kohërave i kl
U rikthye pas 2 muajsh, Telushi i shmang humbjen Partizanit (VIDEO) Duhet të kthehej "ushtari" për t'i dhënë një shpirt gare Partizanit, që këto javët e fundit duket se e ka humbur disi. T
Po shkëlqen te Atalanta, Gjimshiti tani vlen 10-fish më shumë Berat Gjimshti zhvilloi një ndeshje të madhe kundër Fiorentinës mbrëmjen e kaluar. Mbrojtësi i Atalantës ishte perfek
Dybala: Në futboll sot je hero nesër nuk vlen asgjë Sulmuesi argjentinas i Juventusit, Paulo Dybala, do të jetë protagonist i një interviste në revistën "Style". Ai ka pran
Sa pak vlen paga minimale në Shqipëri, më e ulëta në Europë Paga minimale në Shqipëri është 211 euro, ndërsa në Maqedoni 240 euro, sipas të dhënave të Eurostat, që i referohen jana
Luks i paparë, kaq vlen veshja e vajzës së Mozzik dhe Loredanës (FOTO LAJM) Mozzik dhe Loredana 4 muaj më parë u bënë për herë të parë prindër të një vajze të cilën e pagëzuan me emrin e veçantë H
Haradinaj viziton të aksidentuarit në QKUK Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj pak më parë ka zhvilluar një vizitë në QKUK, shkruan Albeu.com Ai ka vizituar
Perinetti: Piatek vlen 80 milionë euro Sipas drejtorit sportiv të Genoas, Giorgio Perinetti - Krzysztof Piatek vlen hiç më pak se 80 milionë euro. “Piatek t