999 rezultate për

vlefshme

Si ta ruash lëkurën nga i ftohti, 3 këshilla të vlefshme që nuk duhen harruar Lëkura e yndyrshme është bekim dhe problem, njëkohësisht. Nga njëra anë, ti nuk do kesh asnjëherë fytyrë të thatë me pam
SKANDAL/ Arbitri kryesor rrihet pas ndeshjes Laçi - Kukësi Një skandal i vërtetë ka ndodhur pas ndeshjes Laçi-Kukësi, e përfunduar me shifrat 3-2 për vendasit, e vlefshme sot për
Kryemadhi reagon pas thirrjes së ambasadores Kim: Presim ndryshim të madh Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka reaguar pas thirrjes së amabadores amerikane Yuri Kim për pjesëmarrje në votimet
Qarkullimi u bllokua për shkak të pandemisë, shtyhet me 3 muaj vlefshmëria e kolaudimit të automjeteve Shtyhet me 3 muaj vlefshmëria e kolaudimit të automjeteve. DPRRTSH sqaron se me këtë VKM çdo certifikatë aktuale fiton e
Zbulohet data, ja kur do të mbahen zgjedhjet në Kosovë (FOTO LAJM) Gjykata Kushtetuese e ka rrëzuar Qeverinë Hoti pasi si e tillë ishte e paligjshme për shkak se vota e deputetit Etem Ari
"Ligji antimafia nuk ka funksionuar", Leshaj shtyn afatin e përfundimit të misionit nga OFL Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, ka paralajmëruar se Operacioni Forca e Ligji mund të shtyhet deri në një moment të
Qeveria i shtyn afatin OFL-së Lleshaj: Do të amendojmë ligjin, puna do të vijojë Qeveria do të shtyjë afatin e punës për Operacionin Forca e Ligjit. Në prag të përfundimit të vlefshmërisë së aktit norm
Juventus-Napoli e pavlefshme, bardhezinjtë braktisin stadiumin, ja kur merret vendimi final Juventus largohet nga stadiumi “Allianz Arena”. Pasi u prit sipas protokollit dhe rregullohet, bardhezinjtë janë kthy
Arrihet marrëveshja, talenti norvegjez mbërrin në Milano Prej ditësh mediat "gumuzhijnë" për një transferim të talentit norvegjez te skuadra e Milanit. . Së fundmi "Calciomer
15 skuadrat më të vlefshme në botë, kryeson Liverpool Është publikuar së fundit renditja e top-15 klubeve të futbollist më të vlefshme në botë nga “Transfermaket” dhe “Giveme
Formacionet zyrtare: Kukësi-Wolfsburg (FOTO LAJM) Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Kukësi-Wolfsburg. Ndeshja mes Kukësit dhe Wolfsburg do të jetë e vlefs
Forbes: 50 klubet sportive më të vlefshme në botë Është publikuar lista me me 50 klubet më të vlefshme në botën e sportit, me shtatë skuadra sportive në të. Derisa loj
Mbi një mijë fletëvotime të reja në Maqedoninë e Veriut Komisioni Shtetëror për Zgjedhje në Maqedoninë e Veriut rrishikoi sot një vendim me të cilin do të përmirësohet gabimi t
Votoi vetëm 51% e popullsisë, mbi 30 mijë vota të pavlefshme në Maqedoninë e Veriut Komisioni Shtetëror Zgjedhor regjistroi 31.107 vota të pavlefshme në zgjedhjet e parakohshme parlamentare, sipas përpuni
Nga zbardhuesi te perimet: Si të ndryshoni veshjet pa shpenzuar para (VIDEO) Kohëve të fundit në rrjete sociale, mjeshtrit e shpikjeve në shtëpi janë përqëndruar te veshjet – sepse karantina bën të
Shtyhet vlefshmëria e pasaportave, deri kur mund të përdoren të skaduarat Nëse pasaporta juaj skadon brenda 2020, ju bëjmë me dije se afati i vlefshmërisë do të zgjatet deri në datën 31 dhjetor
Shkurtaj: Dua të luaj në një kampionat tjetër, eksperienca në Shqipëri shumë e vlefshme Sulmuesi i Kukësit Vasil Shkurtaj ka shprehur dëshirën për tu larguar nga kampionati shqiptar. I ftuar në Ora Sport,
RENDITJA/ Klubet më të vlefshme në Europë, kryeson ekipi spanjoll Kompania e njohur financiare dhe audituese KPMG ka përllogaritur vlerën e 32 klubeve europiane të futbollit dhe ka publi
Katër këshilla të vlefshme si të përballoni kthimin në punë këtyre "pushimeve" Lamtumirë karantine... Është e vërtetë, rikthimi në realitet, në një vend të mbyllur pas pushimeve nuk është i thjeshtë.
Kreu i myslimanëve: Ja pse Nata e Kadrit është më e vlefshme se 1000 muaj Kreu i Komunitetit Mysliman të Shqipërisë Bujar Spahiu i ftuar në emisionin “Real Story” në “News 24” deklaroi se Nata e