E FUNDIT/ Me koronavirus nga 27 nëntori, Etrit Berisha shtrohet në spital
999 rezultate për

vlado

Rrëfim i tmerrshëm: Ky është serbi që vrau vëllezërit Haziri dhe gruan me thikë në krevatin e saj lado Zmajevic, është dënuar me 14 vjet burgim nga Gjykata e Lartë e Podgoricës, ai kishte vrarë tre anëtarët e familjes
Ish-sulmuesi i Juventusit i rikthehet përsëri futbollit të luajtur Ish- sulmuesi i disa klubeve italiane: Romës, Interit dhe Juventusit, Dani Osvaldo, do t’i rikthehet futbollit të luajtu
Gjykata dënon Vlado Buçkovskin Gjykata Themelore e Shkupit ka dënuar me tre vjet e gjashtë muaj ish-kryeministrin dhe ish-ministrin e Mbrojtjes Vlado B