999 rezultate për

vjollca

Marina Vjollca ndryshon “look” dhe na befasoi të gjithëve (FOTO LAJM) Çdo të shtunë vëmendja është maksimale ndaj motrave Vjollca, por këtë herë të gjithë do i kenë sytë tek Marina. Moder
Një pirate si Luana Vjollca, moderatorja fitoi që tani kurorën e Halloweenit? Luana vjollca është maskuar si një pirate për Holloween. Ka qenë vetë moderatorja që i ka bërë publike pamjet në rrj
"Kam fëmijën 4 vjeç", Luana Vjollca habit me deklaratën para kamerave (FOTO LAJM) Nisi dhe mbrëmja e sotme në “Shiko Kush Luan”. Luana Vjollca si gjithmonë në çdo drejtim programi duket shumë sexy. P
Luana Vjollca flet e prekur si anjëherë: Asgjë nuk të pasuron më shumë (FOTO LAJM) Luana Vjollca është një nga moderatoret më të pëlqyera nga publiku shqiptarë. Përveç se është shumë e sukseshme me emisi
Luana Vjollca flet për planet e së ardhmes: Dasmë tradicionale apo private? (VIDEO) Tani të ftuarit e "Shiko Kush Luan" nuk do t'i shihni vetëm në ekran, por Luana ka vendour "t'i shfrytëzojë" edhe për ka
Sara apo Vjollca Hoxha? Lori tregon se cila është nënë më e mirë Lori Hoxha ishte një prej të ftuarave në premierën e emisionit “Shiko Kush LUAN”, një premtim i mbajtur ky ndaj moderato
Luana Vjollca dhe Lori Hoxha bëhen bashkë, publikojnë videon "misterioze" (VIDEO) Duket se surprizat nuk kanë fund për puntatën e parë të “Shiko kush luan”. Një postim surprizë ku shfaqet Luana dhe Lori
Pozon për firmën e njohur, Luana Vjollca e parezistueshme me setin e ri fotografik (FOTO LAJM) Luana Vjollca është padyshim një ndër personazhet publik më të komentuar. Luana duket shumë e angazhuar edhe në muzikë,
Fotot e luksit nga pushimet, Marina Vjollca paska një fiksim të çuditshëm (FOTO LAJM) Marina Vjollca është një nga vajzat më simpatike të ekranit shqiptar. Emri i saj është lakuar gjithmonë si një nga moder
Miku i tyre i nxjerr "zbuluar", Marina Vjollca dhe Getoari kanë marrë shtëpi të re (FOTO LAJM) Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë padyshim një ndër çiftet më të pëlqyer nga publiku. Dyshja kanë treguar se gëzojnë
Fansa të vërtetë? Luana Vjollca rekord pëlqimesh me foton me bikini (FOTO LAJM) Mjafton emri i saj që në media të bëhet zhurmë dhe imagjino çfarë mund të bëjë një foto e Luana Vjollcës me bikini duke
Vjollcat "pushtojnë" Instagramin, shihni pozat joshëse të motrave (FOTO LAJM) Janë dy personazhet më të dashur për publikun shqiptar. Marina dhe Luana Vjollca janë dy moderatoret më të suksesshme sh
Luana njofton rikthimin në ekran me lëvizjet më joshëse (VIDEO) Postimi i fundit i moderatores Luana Vjollca i ka bërë të gjithë të mendojnë se shumë shpejt ajo do të sjellë një projek
Njësoj si familja Josifi, 52-vjeçarja në gjendje të rëndë: Nuk dua të ha, besoj tek ringjallja! Pas ngjarjes së Kombinatit që ka prekur të paimagjinueshmen, banorët e një pallati në Tiranë kanë njoftuar policinë në n
Nga fusha e tenisit, seti i fundit fotografik i Luana Vjollcës po bën namin (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur, Luana Vjollca ka ndarë së fundmi setin e fundit fotografik të realizuar në një fushë tenisi. Nd
Luana Vjollca bën tatuazh të ri, kuptimi i tij është kaq inspirues (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur dhe shumw e dashur nga publiku, Luana Vjollca ka realizuar një tatuazh të ri. Luana ka shkruar një
"Netët arabe", mbulohet me shami Marina Vjollca (FOTO LAJM) E shohim çdo javë në ekranin shqiptar si moderatore e "Klanifornia", e kuruar deri në detaj dhe duke shkëlyqe çdo natë,
"As dieta, as palestër", Marina Vjollca rrëfen si humbi 10 kilogramë papritur (FOTO LAJM) Prezantuesja e "Klanifornia", Marina Vjollca në një intervistë për programin “Jo Vetëm Modë”, në TV Klan tregoi se ka hu
"Nuk me lejon Getoari", Marina Vjollca i kërkon ndihmë fansave publikisht (FOTO LAJM) E kemi parë gjithmonë mjaft elegante dhe të kuruar, por duket se Marina Vjollca ka edhe një anë mjaft të ‘çmendur’. Me a
Përndiqej nga një fans, Luana Vjollca shfaqet në publik me truprojë (FOTO LAJM) Luana Vjollca duket se e ka marrë seriozisht çështjen e sigurisë ndaj vetes, pas denoncimit që bëri ndaj një të riu për