999 rezultate për

vjollcĂ

Sa e ëmbël! Marina Vjollca tregon si dukej fëmijë dhe ndryshimin bëjeni vetë (FOTO LAJM) Marina Vjollca është një ndër femrat më simpatike të ekranit shqiptar. Me ëmbëlsinë e saj ajo ka ditur të bëjë për ve
Mbesa e pyet nĂ«se duhet t’i bĂ«jĂ« buzĂ«t apo jo, Luana befason me pĂ«rgjigjen PavarĂ«sisht se moderatorja Luana Vjollca pĂ«rflitet shumĂ« pĂ«r operacione plastike, ajo ka cuditur me reagimin e fundit.
"PĂ«r herĂ« tĂ« parĂ«", ÇfarĂ« duhet tĂ« prisni nga Luana Vjollca (VIDEO) Luana Vjollca prej disa ditĂ«sh na ka bĂ«rĂ« konfuzĂ« dhe nuk e dimĂ« se çfarĂ« ka nĂ« mendje kĂ«tĂ« herĂ«. Pak ditĂ« mĂ« parĂ« aj
KonkurrencĂ« e hapur, Luana tregon me krenari rezultatin triumfues ndaj MarinĂ«s (FOTO LAJM) Motrat Vjollca tĂ« shtunĂ«n qĂ« lam pas ishin nĂ« njĂ« sfidĂ« tĂ« hapur me njĂ«ra-tjetrĂ«n. “Klanifornia” dhe “Shiko Kush Luan” u
Nga Ardit Gjebrea te Luana Vjollca, VIP-at shqiptarë nuk njihen si kanë qenë fëmijë (FOTO LAJM) Edhe veten tonë kur e shohim në fotot e fëmijërssië vështirë ta besojmë se jemi ne. E për më tepër VIP-at të cilët nd
"Fillim i mbarĂ« gjysma e punĂ«s", por Luana Vjollca ben gafĂ«n akoma pa nisur emisionin (VIDEO) Luana Vjollca sonte nĂ« mbrĂ«mje fillon emisionin e saj ‘Shiko kush luan’ ku Ă«shtĂ« dhe autore . Gjithashtu moderatorja
Xhemi Shehu apo Luana Vjollca? Aktori i njohur zgjedh kapitenen e preferuar (FOTO LAJM) Aktori i njohur i humorit, Florjan Binaj, ishte i ftuar njĂ« ditĂ« mĂ« parĂ« nĂ« emisionin “FtesĂ« nĂ« PesĂ«â€, ku foli pĂ«r punĂ«n
Nga Luana Vjollca te Alketa Vejsiu, si dukeshin VIP-at tanë kur ishin fëmijë (FOTO LAJM) Edhe pse jemi mësuar ti shohim ditëve të sotme të kuruar dhe gjithnjë në formë, edhe VIP-at shqiptarë kanë qenë dikur fë
"Super energji", Luana Vjollca publikon gallatĂ«n nga provat gjenerale (VIDEO) NĂ« vetĂ«m pak ditĂ« pritet tĂ« nisĂ« emisioni i cili ka mbajtur tĂ« gjithĂ« teleshikuesit tĂ« mbĂ«rthyer pas ekranit ‘Shiko Kush
Me një foto nga zyra, Luana Vjollca zbulon formatin në të cilin do ta shohim këtë sezon (FOTO LAJM) Pas një pritjeje disa javore, Luana Vjollca ka zbuluar ditën e sotme me anë të një postimi në llogarinë e saj në rrjetet
Dikur pĂ«rfunduan nĂ« gjykatĂ«, motrat Vjollca bĂ«jnĂ« shok tĂ« ngushtĂ« Getoarin dhe Krenarin (FOTO LAJM) Getoar Selimi dhe Krenar Çoçaj sot janĂ« shumĂ« miq tĂ« mirĂ«, por dikur nuk kanĂ« shkuar dhe aq mirĂ«. DĂ«nimi i Krenarit me 6
"Një ëndërr", Luana Vjollca publikon pamjet zyrtare nga super ditëlindja (FOTO LAJM) Vjeshta vjen më një ditë të madhe për moderatoren shqiptare. Më 2 shtator Luana Vjollca festoi ditëlindjen dhe mbush
Jo vetëm shqiptar, Luana Vjollca merr urimin nga këngëtari ndërkombëtar (FOTO LAJM) Pas urimeve të shumta ndër to Marina dhe nëna e saj, tani rradhën e kishte Faydee për të urar Luanën për ditëlindje.
Filluan dhuratat, Luana Vjollca suprizohet 2 ditë para ditëlindjes (FOTO LAJM) 2 shtatori nuk ka ardhur ende e megjithatë kjo nuk do të thotë se Luana Vjollca nuk mund të marrë dhurata dy ditë para d
Luana Vjollca bĂ«n lĂ«msh ndjekĂ«sit me foton e re? S’ka mĂ« “Shiko Kush Luan?” (FOTO LAJM) Luana ka konfirmuar se edhe kĂ«tĂ« sezon do ta shohim nĂ« Top Channel, me siguri nĂ« sezonin e radhĂ«s sĂ« spektaklit “Shiko K
Karriera i kthen motrat Vjollca nĂ« "rivale", detaje nga rikthimi i MarinĂ«s (FOTO LAJM) Marina Vjollca do tĂ« rikthehet nĂ« ekran pas gati dy vitesh mungesĂ« me njĂ« format tĂ« ri televiziv i cili do quhet “Klanif
Aktor tĂ« rinj e tĂ« vjetĂ«r, Turjan Hysko konfirmon emisionin me MarinĂ«n (FOTO LAJM) Prej ditĂ«sh nĂ« media ka qarkulluar njĂ« lajm ku thuhet se nĂ« “TV Klan” do tĂ« startojĂ« njĂ« emision i ri humori. Ai thuh
Jo "Duplex", zbulohen emra dhe detaje të reja rreth emisionit të Marina Vjollcës (FOTO LAJM) Pas një shkëputjeje gati 2-vjeçare nga ekrani, Marina Vjollca po përgatitet më në fund për rikthimin e saj në televizion
Totalisht ndryshe në foton e fundit, Luana Vjollca nuk njeh më veten (FOTO LAJM) Luana Vjollca po eksperimenton shumë me pamjen së fundmi. Pasi e pamë me flokët gri në setin e ri fotografik ku shfaq
Luanës nuk i rrihet, tregon shumë në foton e fundit (FOTO LAJM) Luana Vjollca, padyshim është njëra nga femrat më tërheqëse të show-bizzit. Vjollca pa dyshim është një nga emrat më