999 rezultate për

vjetra

Keni një iPhone të vjetër e të ngadaltë? Apple iu detyrohet ju personalisht një shumë parash Apple do të paguajë deri në 500 milionë dollarë për ta zgjidhur me marrëveshje procesin gjyqësor ku akuzohet për ngadalë
REAGIMI/ Në burg se vodhi 12 mijë lekë, si u vetëvar kuksiani në qelitë e 313 në Tiranë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në burgun nr.313 në Tiranë. Bilbil Hasani, 43-vjeç nga Kukësi, banues në Kamëz, ka v
Kur Meghan ishte e vogël, i ati nxjerr fotot e vjetra të albumit familjar (FOTO LAJM) THOMAS Markle ka hapur albumin e familjes për të zbuluar fotot prekëse të fëmijërisë së Meghan. 75-vjeçari tha se ai
Nëse doni të jeni të shëndetshëm, largoni këto gjëra nga shtëpia Zbrazni shtëpinë nga sendet e tepërta dhe të panevojshme (të vjetra) për t’i dhënë vetes mundësinë për të jetuar më të s
Mos u fiksoni pas gjërave të vjetra, kjo shenjë të bëjë kujdes Dashi Dashuria do të ecë mjaft mirë në sajë të ndikimit të favorshëm të Venusit. Bëni mirë që të mos përfshiheni në h
Këngët e saj janë hit, habit këngëtarja shqiptare: Më ofruan 400 mijë lekë të vjetra (VIDEO) Pasditen e sotme në emisionin “Shqipëria live” në Top Channel ishin të ftuar artistë të njohur shqiptarë të cilët ngritë
Babai i Zogut të Tiranës: Jeton në një dhomë e ka 200 mijë lekë të vjetra në bankë Babai i Hermes Nikajt, njohur ndryshe si "Zogu i Tiranës" mohon se djali i tij ka shfrytëzuar vajza për prostitucion dhe
Ullinj për ata që zë makina dhe 5 metoda të vjetra që funksionojnë Të gjithë kemi në shtëpi medikamente të ndryshme për probleme si djegiet, prerje, të vjellat, etj. Mjaftojmë të dimë t'i
Gjithë ky talent e ka një shpjegim, Tayna ndan fotot nga fëmijëria (FOTO LAJM) Reperja e hiteve “Sicko”, “Bye Bye”, “Columbiana” etj, Tayna, mori famë të madhe në një periudhë të shkurtër kohore dhe
Thyen kasën, badigardi i Berishës refuzon të paguajë 2 mijë lekë të vjetra për parkim Ermal Zaimi, badigardi i ish-kryeministrit Sali Berisha, raportohet se ka thyer një nga zyrat e pagesës së parkimit në S
"Dita e Jo-së", mbahen homazhe në fshatin pranë Korçës Me rastin e Festës së përvitshme të Greqisë “Dita e Jo-së”, janë mbajtur homazhe në varrezat e vjetra të fshatit Bobosht
Fillon qarkullimi i kartmonedhave të reja: Çfarë ndodh me të vjetrat (FOTO LAJM) Prej datës 30 shtator gjenden në qarkullim kartmonedhat e reja të prerjes 200 dhe 5 000 lekë. Sipas Bankës së Shqipë
6 muaj pa rrogë, punonjësit e Vllaznisë në protestë (VIDEO) Punonjësit e klubit të futbollit të Vllaznisë në stadiumin 'Loro Borici' dhe "Reshit Rusi" janë ngritur në protesta.
Si ka ndryshuar në mënyrë drastike Era Istrefi, disa fotografi ndër vite (FOTO LAJM) Era Istrefi sot është në kulmi e karrierës por kanë dalë disa foto të saj të vjetra. Këngëtarja e njohur shqiptare, E
Romanca të reja apo rikthim tek e vjetra, çfarë kanë rezervuar yjet për sot Dashi - Ngjarjet shoqërore ose aktivitetet në grup që kanë të bëjnë kryesisht me çështje shpirtërore, metafizike, social
100 milionë lekë të vjetra për familjet e dy ushtarakëve shqiptarë që ranë në krye të detyrës në Letoni Përmes një VKM-je, qeveria shqiptare ka vendosur që të japë 100 milionë lekë të vjetra për familjet e dy ushtarakëve shq
Këto zakone në Kore që habisin botën (FOTO LAJM) Koreja e Jugut është një vend i kontrasteve ku teknologjitë moderne dhe traditat e vjetra aziatike janë të kombinuara në
Si në kohët e vjetra, këngë dhe valle në Prizren pse u lind djalë (VIDEO) Një familje i është gëzuar shumë ardhjes në jetë të një djali. Në spitalin e Prizrenit sot ka pasur festë, pasi një f
Kur fotografi gjen pas shumë vitesh personazhet që ka shkrepur ndër vite (FOTO LAJM) Fotografi Kris Porsz ka botuar një libër, një vepër dashurie, siç e quan ai, pasi ka gjurmuar për shtatë vite rresht per
"Rritet tarifa e masterit, studentët i nxjerrin fytyrën Edvinit" Ish-kryeministri Sali Berisha edhe ditën e sotme ka publikuar një denoncim ku thuhet se tarifa e masteri është rritur.