999 rezultate për

vjetra

Paralajmërimi si në kohët e vjetra i Tyson: Do ta hedh në tapet kundërshtarin Mike Tyson ka siguruar TMZ që ai do të përpiqet të rrëzojë Roy Jones Jr. në ring, më 12 shtator, pasi mentaliteti i tij
Nxirrni albumet e vjetra nga dollapi, këto fotografi do t’ju bëjnë zili (FOTO LAJM) Sigurisht që genet do të bëjnë punën e tyre dhe fëmijet do të ngjajnë me prindërit, gjyshërit apo kushërinjtë. Por am
Ledina Çelo bëhet nostalgjike, kujton kohët e vjetra me këtë foto (FOTO LAJM) Ledina Çelo është kthyer 23 vite më parë me foton e fundit në Instastory. Këngëtarja ka ndarë një foto me vëllain e
Pylli Laurisilva i mbushur me pemë 500-vjeçare të vjetra (FOTO LAJM) Ka shumë vende në botë që kanë nevojë për mbrojtje nga ligji që të mos shkatërrohen. Pyllu Laurisilva është një pyll
Kthejini rrobat tuaja të vjetra në trendin e momentit (FOTO LAJM) Caitlin Trantham është gruaja që bën shumë gjëra. 33-vjeçarja e cila është nëna e tre fëmijëve, kur u izolua për shkak t
Hajdari me tone të ashpra: 2 partitë e vjetra kanë hallin e tyre Deputetja Rudina Hajdari në një deklaratë për mediat, është shprehur e zhgënjuar nga mosdakordësia e Këshillit Politik p
7 mënyra të papritura për t’i bërë gjërat e vjetra përsëri të reja (FOTO LAJM) Pastë dhëmbësh për syzet Për të përmirësuar pamjen e syzeve mund të përdorni pastë dhëmbësh të zakonshëm pa kokrriza.
Rudina Dembacaj hap albumet e vjetra, si dukej aktorja 10 vite më parë (FOTO LAM) Aktorja e njohur e humorit, Rudina Dembacaj ka qenë mjaft aktive në rrjetet sociale gjatë kësaj kohe, duke iu përgjigjur
OSHEE sqaron faljen e kamatvonesave të energjisë: Përfitojnë ata që kanë borxh të vjetër Administratori i OSHEE Adrian Çela shpjegoi të mërkurën se si do të bëhet falja e kamatvonesave për energjinë elektrike,
Nuk kishte mbyllur restorantin, gjobë 10 milionë lekë të vjetra biznesmenit në Gjirokastër Ispektoriati Shtetëror Shëndetësor ka gjobitur një restorant në Gjirokastër, pasi kishte thyer rregullat e vendosura nga
"Qaja për Florin", Çiljeta hapi arkivat e shumë viteve më parë dhe nxorri "zbuluar" VIP-at (FOTO LAM) Në Instagram ka nisur së fundmi një sfidë e re, e cila konsiston në publikimin e fotove të vjetra të viteve më parë.
Kate Middleton vesh të njëjtën pallto që prej viti 2008! (FOTO LAJM) Duka dhe Dukesha e Kembrixhit janë duke vizituar këto ditë Irlandën, dhe sigurisht, ky ishte një tjetër rast që Kate Mid
Keni një iPhone të vjetër e të ngadaltë? Apple iu detyrohet ju personalisht një shumë parash Apple do të paguajë deri në 500 milionë dollarë për ta zgjidhur me marrëveshje procesin gjyqësor ku akuzohet për ngadalë
REAGIMI/ Në burg se vodhi 12 mijë lekë, si u vetëvar kuksiani në qelitë e 313 në Tiranë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në burgun nr.313 në Tiranë. Bilbil Hasani, 43-vjeç nga Kukësi, banues në Kamëz, ka v
Kur Meghan ishte e vogël, i ati nxjerr fotot e vjetra të albumit familjar (FOTO LAJM) THOMAS Markle ka hapur albumin e familjes për të zbuluar fotot prekëse të fëmijërisë së Meghan. 75-vjeçari tha se ai
Nëse doni të jeni të shëndetshëm, largoni këto gjëra nga shtëpia Zbrazni shtëpinë nga sendet e tepërta dhe të panevojshme (të vjetra) për t’i dhënë vetes mundësinë për të jetuar më të s
Mos u fiksoni pas gjërave të vjetra, kjo shenjë të bëjë kujdes Dashi Dashuria do të ecë mjaft mirë në sajë të ndikimit të favorshëm të Venusit. Bëni mirë që të mos përfshiheni në h
Këngët e saj janë hit, habit këngëtarja shqiptare: Më ofruan 400 mijë lekë të vjetra (VIDEO) Pasditen e sotme në emisionin “Shqipëria live” në Top Channel ishin të ftuar artistë të njohur shqiptarë të cilët ngritë
Babai i Zogut të Tiranës: Jeton në një dhomë e ka 200 mijë lekë të vjetra në bankë Babai i Hermes Nikajt, njohur ndryshe si "Zogu i Tiranës" mohon se djali i tij ka shfrytëzuar vajza për prostitucion dhe
Ullinj për ata që zë makina dhe 5 metoda të vjetra që funksionojnë Të gjithë kemi në shtëpi medikamente të ndryshme për probleme si djegiet, prerje, të vjellat, etj. Mjaftojmë të dimë t'i