999 rezultate për

vjetorin

Ditëlindja më e bukur! Ja si e festoi Kim Kardashian 39-vjetorin e saj të lindjes (FOTO LAJM) Ditën e djeshme, Kim Kardashian festoi 39-vjetorin e lindjes së saj dhe po, e dimë që duket shumë herë më e re në moshë!
Ekstremistët grekë thirrje për "mësymjen" e Shqipërisë për 1 vjetorin e eliminimit të Katsifas Ekstremistët grekë pritet të shfrytëzojnë një vjetorin e eliminimit të Kostandinos Katsifas ndërkohë që qëllonte me bres
Shtëpia e talenteve, "La Masia" feston 40-vjetorin Ndonjëherë idetë e shkëlqyeshme lindin nga çasjet modeste. Aq modeste, saqë origjina e La Masia si vendbanim futbolli li
Berisha publikon foto me Lirien në 75 vjetorin e lindjes: Po jetoj pranverën time të dytë! Ish-kryeministri Sali Berisha feston sot 75-vjetorin e tij të lindjes. Ai ka publikuar në faqen e tij në Facebook, n
Në 5 vjetorin e ndeshjes, Ballist Morina godet sërish (FOTO LAJM) Sot është data 14 tetor. Fiks 5 vite më parë u zhvillua në Beograd ndeshja mes Serbisë dhe Shqipërisë, e cila u ndërpre
Ira feston 25-vjetorin, Gazi dhe miqtë i organizjonë surprizën speciale (FOTO & VIDEO) Ira Seferi ka festuar mbrëmë ditëlindjen e saj nën shoqërinë e miqve dhe familjes! Bashkëshortja e aktorit Gaz Paja,
Sot me famë ndërkombëtare, reperi shqiptar feston 30 vjetorin e lindjes Gashi tashmë prej disa kohësh ka arritur famën ndërkombëtare duke i bërë gjithë shqipëtarët krenarë. Ama ditëne sot
"E lumtur", Kejdës nuk ja ndjen për Erikun, e djeg 21-vjetorin (FOTO LAJM) Vajza e Majlinda Bregut, Kejda tashmë është kthyer në një nga vajzat më të komentuara të shoëbizit shqiptar. Fillimisht
Greta Koçi feston 28 vjetorin, zbulon publikisht dhuratën e shtrejntë (FOTO LAJM) Ditën e djeshme këngëtarja e njohur Greta Koçi ka festuar ditëlindjen. Ajo mbushi 28 vjeç dhe në kuadër të kësaj dite të
Njëri më romantik se tjetri, dedikimi i Big Bastës për 4 vjetorin e martesës me Vesën (FOTO LAJM) Ditën e djeshme, çifti shumë i njohur, Vesa Luma dhe Big Basta, festuan 4-vjetorin e martesës së tyre. Vesa u nis dre
Vesa Luma me dedikim special për Big Bastën në përvjetorin e katërt të martesës Vesa Luma i ka bërë dedikimin special Big Bastës. Vesa Luma dhe Big Basta sot e kanë një arsye të madhe për të festua
Burrat si burrat, ai i Blerina Bombajt as nuk u kujtua për 10 vjetorin e martesës (FOTO LAJM) Dietologia e njohur Blerina Bombaj është shumë aktive në rrjete sociale, postimet e së cilës komentohen shumë nga ndjekë
Djali i Dr.Florit feston 5-vjetorin, Ermali do ju rrënqeth me urimin (FOTO LAJM) Djali i Dr.Florit, Danieli mbush sot 5 vjeç. Në këtë ditë të veçantë, e shoqja Blerina ka postuar në Instagram disa foto
Diplomatë, politikanë e artistë ishin aty, po Basha pse mungoi në 15 vjetorin e LSI-së? (FOTO LAJM) Lëvizja Socialiste për Integrim ditën e djeshme ka zhvilluar një ceremoni zyrtare me rastin e 15 vjetorit të themelimit
E dogji! Ronela Hajati organizon super festë për 30-vjetorin e lindjes (VIDEO) Disa ditë më parë, këngëtarja e njohur Ronela Hajati mbushi plot 30 vjeç. Ajo ndau në Instagram dhuratat e urimet e s
"Gëzuar ditëlindjen dështake": Torta më e shëmtuar që mund të merrte kjo vogëlushe për 2 vjetorin (FOTO LAJM) Gjëja e fundit që imagjinoni të lexoni në një tortë është urimi ‘’Gëzuar ditëlindjen, dështake!”, aq me tepër drejtuar n
"E bekuar", Ronela Hajati zbulon dhuratat që mori për 30 vjetorin (FOTO LAJM) Ditën e djeshme, këngëtarja e njohur Ronela Hajati festoi 30-vjetorin e saj të lindjes. Ajo i mori urimet e para të d
Pamje të rralla: Si e festoi Tirana përvjetorin e parë të Ahmet Zogut si mbret i Shqipërisë (FOTO LAJM) Nga Aurenc Bebja, Francë – 3 Shtator 2019 “Excelsior” ka botuar, të martën e 15 tetorit 1929, në faqen n°6, fotograf
Ajo që Xhensila përgatiti për Besin në 2-vjetorin e martesës do t’ju lërë pa fjalë (VIDEO) Ditën e djeshme, Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku festojnë 2-vjetorin e martesës së tyre dhe Besi e ka nisur ditën me n
Romeo nga Bubqi, në 2-vjetorin e martesës Besi i bën dedikimin romantik Xhensilës (FOTO LAJM) Bes Kallaku mund të ketë qenë mjaft i zënë me udhëtimin që bëri me kreun e shtetit Ilir Meta, por nuk i harron datat e r