999 rezultate për

vjen

Vjen lajmi i keq për Xherdan Shaqirin Skuadra e Liverpoolit nuk mund të llogarisë në shërbimet e Xherdan Shaqirit për shkak të lëndimit. Shaqiri nuk është
"Mirësevjen në shtëpinë e babait", ky është reagimi i Messit pas thirrjes së tifozit të Napolit Leo Messi luajti mbrëmë në tempullim ku bashkombasi i tij Diego Armando Maradona ka kaluar vitet më të mira të karrierës
Kini kujdes! Çfarë duhet të dijë një person që vjen nga një zonë e infektuar Shefja e Infektivit në Qendrën Universitare ‘Nënë Tereza’, Najada Çomo, e ftuar në programin “Rudina” në Tv Klan, ka bër
Supergoli i javës vjen nga ylli i Portos (VIDEO) Porto ka vuajtur jo pak për të dalë me 3 pikë në shtëpi ndaj Portimoneses, shkruan Albeu.com. Ishte supergoli i Alex
E teproi me zhveshjen, videoja e nxehtë Kejvinës bën xhiron e rrjetit (VIDEO) Kejvian Kthella së fundmi ndodhet në Amerikë, dhe këtë e ka treguar vetë modelja me anë të postimeve të saj në Instagram
"Pranvera po vjen", Meta e nis ditën me mesazh të fshehur? Presidenti Ilir Meta përveç thirrjes që tashmë e ka bërë për datën dy mars, vazhdon të jetë aktiv në rrjete sociale.
Kryeparlamentarja Osmani tregon çfarë mund të ketë ndodhur me njohjen e Xhamajkës Kryetarja e Kuvendit të Kosovës, Vjosa Osmani sot ka vizituar komunën e Gjilanit ku është pritur nga kryetari Lutfi Hazi
"Nuk e mbajnë kot", mikesha këngëtare e "Zogut të Tiranës" flet për arrestimin e tij (VIDEO) E ftuar së fundmi në emisionin "Vizioni i pasdites", në Vizion plus ishte këngëtarja shqiptare Silvana Dollapi e cila ka
Meta vjen me një mesazh të fortë: T'i japim paralajmërimin e fundit kësaj bande Presidenti Ilir Meta u është drejtuar sot me një tjetër mesazh të fortë shqiptareve. Meta fton të gjithë shqiptarët n
Formacionet zyrtare, Tottenham-Leipzig (FOTO LAJM) Tottenhami i Jose Mourinhos do të presë në shtëpi në 21:00 gjermanët e Leipzig në ndeshjen e parë të 1/16 e Ligës së Kam
Taksës 100 për qind po i vjen fundi, reciprociteti me Serbinë çështje ditësh Kryeparlamentarja Vjosa Osmani në cilësinë e përfaqësueses së LDK-së si partner i koalicionit qeverisës me VV-në, ka thë
Mos e humbisni: Supergoli i javës vjen nga mesfushori i Paok (VIDEO) Paok këtë sezon po lufton për titullin së bashku me Olympiakos, shkruan Albeu.com. Kampionët e greqisë po fitojnë 0-
"Jeni esëll? Pusho! S'ju vjen turp?", si i drejtohet mediave kryeministri që "duam" (VIDEO) I ftuar në Opinion, mbrëmjen e djeshme Rama u pyet për lirimin e Lulzim Berishës, i cili është në listën e OFL-së, teksa
Rama s’i ndahet Klodiana Lalës: Je esëll? S’të vjen turp moj zonjë! Pas 7 vitesh në qeveri kryeministri Edi Rama thotë se në luftën kundër krimit nuk ka patur aleatë as prokurorët as gjyk
Formacionet zyrtare: Milan-Juve, startojë CR7 dhe Ibra (FOTO LAJM) Milani dhe Juventusi do të luajnë në San Siro 20:45 ndeshjen e parë gjysmëfinale të Kupës së Italisë, shkruan Albeu.com.
Thanë se është në Vjenë, por çfarë nuk shkon me fotot e fundit të Oriola Marashit (FOTO LAJM) Një keqkuptim e bëri emrin e modeles të lakohej gjerësisht në media. Thanë se Oriola Marashi është shoqëruar në polic
Vjen në jetë bebushi Enrique Iglesias bëhet baba për herë të tretë (FOTO LAJM) Këngëtari i njohur Enrique Iglesias dhe tenistja Anna Kournikova, janë bërë prindër për herë të tretë. Dyshja kanë mirëp
Fajëson veten për vdekjen e bashkëshortes, surpriza që i vjen nga nusja e djalit Rubrika “Ka një mesazh për ty”, në Tv Klan solli ditën e sotme marrëdhënien që çdo nuse do të kishte dëshirë të kishte m
Besi Kallaku publikon videon me Xhensilën që do t'ju shkrijë gazit (VIDEO) Aktori i njohur i humorit Bes Kallaku ka publikuar sot një video ku shfaqet në krevat i shtrirë kur befas vjen Xhensila.
Aurela Gaçe publikon fjalët e fundit që shkëmbeu me Nexhmijen: Kur po vjen me më pa (FOTO LAJM) Ditën e djeshme ndërroi jetë ikona e muzikës shqiptare, Nexhmije Pagarusha. Ky lajm i hidhëroi të gjithë ndjekësit e