999 rezultate për

vjehrrit

Rrezikon të vrasë sërish! Çfarë thuhet në vendimin e gjykatës për 36 vjeçaren që vrau "vjehrrit" Janë zbardhur detaje të reja nga dosja e Elona Kaleshës e cila akuzohet për vrasjen e e bashkëshortëve Shpëtim dhe Teuta
Kërcënoi se do të vritej në shtëpinë e vjehrrit, prindërit e Elton Metas rrëfejnë si nisi e gjitha Në shtator të këtij viti, 33-vjeçari Elton Metas nga fshati Zhupan, shkoi te shtëpia e ish-bashkëshortes së tij dhe i mo
Nusja rreh vjehrrit dhe kokainë, 6 të arrestuar brenda pak orëve në Tiranë 6 persona janë arrestuar gjatë 24 orëve të fundit të dyshuar për vepra të ndryshme penale. Policia ka arrestuar një
Një tjetër i ri në Fier tenton të vetëvritet në shtëpinë e vjehrrit 36-vjeçari Taulant Jemini mëngjesin e sotëm ka tentuar t'i japë fund jetës në shtëpinë e vjehrrit të tij. Mësohet se
Tentoi vetëvrasjen në banesën e vjehrrit, merret vendimi për Elton Metën Gjykata e Fierit ka vendosur “arrest me burg” për 31 vjeçarin Elton Meta nga fshati Peshtan në Fier, i cili pak ditë më
Nusja denoncon ngacmimin s*ksual të vjehrrit: Më puthi në buzë Një 20-vjeçare me inicialet R.K nga Peja ishte rrahur në mënyrë sistematike nga bashkëshorti me inicialet B.M me të cili
Kërcënoi se do vriste veten në shtëpinë së vjehrrit, dorëzohet Elton Meta Pas më shumë se 5 orë në panik, ka arritur të mbyllet pa pasoja një pengmarrje me armë që nisi pak para mesnatës në fsha
I vodhi vjehrrit mbi 6 mijë dollar, nusja e re tregon për çfarë i shpenzoi paratë Ditën e djeshme një nuse 22-vjeçare është arrestuar nga Policia e Tiranës, pasi ka vjedhur paratë në shtëpinë e vjehrrit
I vjedh vjehrrit shumën e majme, si e pësoi nusja 22 vjeçare Policia e Tiranës ka arrestuar 8 persona, një prej tyre i shpallur në kërkim kombëtar dhe 7 shtetas të tjerë, për vepra
"U martova me djalin tuaj për para" Angela Martini ia thotë "copë" vjehrrit (VIDEO) Modelja Angela Martini, ashtu si dhe shumë njerëz të famshëm, është bërë pjesë e aplikacionit më të ndjekur të momentit,
Eni Jani tregon për takimin e parë dhe të sikletshëm me vjehrrit Dje në studion e Rudinës në Tv Klan u diskutua për marrëdhënien vjehrrë-nuse. Të ftuara ishin Luljeta Bozo me Alda Bidën
Dhëndri i hedh granatën shtëpisë së vjehrrit, shpëtojnë familjarët Një ngjarje e rëndë është shmangur në fshatin Pllanë ku në oborrin e banesës së një shtetasi është hedhur një granatë of
Vjehrrit mallkonin vajzën, ish-partneri flet në studio: Nuk punonte, donte shtëpi veç Historia e një vajze të re që duhet të kujdeset e vetme për një vajzë 2-vjeçare pas ndarjes me partnerin e saj, me të ci
Pas dasmës Blero prek zemrat e të gjithëve, i bën premtim publikisht vjehrrit (FOTO LAJM) Më datën 22 të muajit që lamë pas, çifti i njohur i shoëbiz-it, Blero Muharremi dhe Afrona Dika, kurorëzuan me martesë d
I shkoi surprizë vjehrrit, ai e qëllon me armë padashje Përhapja gjerësisht e armëve vazhdon të jetë një debat delikat në SHBA. Përveç sulmeve nëpër shkolla e vende të tjer
Anwar nuk i ndahet Duas, e puth në sy të vjehrrit në Sunny Hill (VIDEO) Dua Lipën e pamë ngado nëpër Instagram mbrëmjen e djeshme. Artistët shqiptarë bënin vazhdimisht foto me të ndërkohë që p
Fajësonte vjehrrit pse u nda nga bashkëjetuesja, si ndodhi vrasja makabre në Astir Tirana u trondit sot që në orët e para të mëngjesit ku dhëndri qëlloi për vdekje vjehrrin dhe vjehrrën dhe më pas qëlloi
Rrahën dhe kërcënuan me thikë nusen e djalit, burg për vjehrrit Një çift indian fluturoi 13 mijë kilometra, për të ndihmuar në disiplinimin, apo e thënë më thjesht, rrahjen e nuses së
I fali djalin vëllait, zbardhet shkaku pse dhëndri i vuri flakën shtëpisë së vjehrrit Është zbardhur arsyeja përse 30-vjeçari Çlirim Kasa nga Elbasani i vuri flaken shtëpisë së vjehrrit pas një konflikti me
Nusja i nxjerr vjehrrit gishtin e mesit, por pastaj e pëson keq (FOTO LAJM) Duket se gjesti i pamenduar mirë i një nuseje të re nervozoi pa masë vjehrrin e saj, i cili e nokautoi në momentin kur a