999 rezultate për

vjehrra

Gazetarja zbardh historinë e trishtë: Vjehrra i kërkoi nuses të ndahej nga djali pasi nuk bënte fëmijë Kohët e fundit është cilësuar si cënim privatësie të pyesësh një person se kur do të sjellë në jetë një fëmijë. Kjo temë
Vrasje, sherre e famë: 7 vjehrrat më të njohura shqiptare (FOTO LAJM) Në disa raste, histori të transmetuara në media kanë përforcuar stigmën e marrëdhënieve aspak të mira mes nuses dhe vjeh
Detaje rrëqethëse nga vrasja e kunatës në Bathore: Vjehrra i tha "të lumtë" djalit "Vjehrra e Jetmirës është bashkëfajtore në krim pasi gjithçka ja ka planifikuar djalit duke i thënë edhe të lumtë pasi v
COVID-19 godet rëndë familjen në Gramsh, vdes nusja dhe vjehrra Një familje në Gramsh është goditur rëndë nga COVID-19. Një 55-vjeçare, nuse e shtëpisë ka humbur jetën ditën e sotme
Historia e errët e familjes Boçi: Vjehrra vrau nusen, pas Eglantinës vdiq dhe i vëllai DUket se vrasja e vajzës së shtëpisë, nuk është e vetmja fatkeqësi në familjen Buci nga Dibra. Pas zbulimit të ngjar
Të frymëzuara nga vjehrra, rastet kur dukeshat kanë kopjuar Lady Dianën (FOTO LAJM) Lady Diana ishte një ikonë edhe në modë. Veshjet e saj kopjohen edhe në ditët e sotme, nga nuset e familjes Mbretëro
Infermierja humbi jetën nga COVID-19, dhëndri deputet i dedikon fjalët prekëse Ditën e sotme një infermiere në Pejë humbi jetën nga COVID-19. 63-vjeçarja Shkurte Gecaj nga Peja, mësohet se është v
Upss! Vjehrra i prish dasmën nuses, pamjet po bëjnë xhiron e botës (VIDEO) Rivaliteti mes nuses e vjehrrës nuk ka as moshë, fe dhe as kombësi. Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Kaliforni t
Reperi i shokon të gjithë: Gruaja dhe vjehrra donin të më mbyllnin në spital psikiatrik (FOTO LAJM) Kanye West ka lënë pa fjalë të gjithë ndjekësit e tij në Twitter me mesazhet misterioze e të çuditshme kundrejt Kim Kard
"Të do vjehrra shumë", këngëtarja shqiptare ia vë syrin Ajkës së Xhensilës Vogëlushja e Besit dhe Xhensilës, Ajka ka festuar ditën e djeshme 2-vjetorin. Prindërit i organizuan një super festë, pa
Të frymëzuara nga vjehrra, rastet kur dukeshat kanë kopjuar Lady Dianën (FOTO LAJM) Lady Diana ishte një ikonë edhe në modë. Veshjet e saj kopjohen edhe në ditët e sotme, nga nuset e familjes Mbretëro
I vdiq burri, vjehrra dhe kunati nuk lejojnë nënën e dy fëmijëve të futet në shtëpinë e saj Programi “Historia ime”, në TV Klan solli ditën e sotme historinë e nënës së dy fëmijëve. Jeta ka qenë tepër e vështirë
Vjehrra: I bleva dyshek të flinte rehat zonja e Pukës, por ma shpërbleu duke më nxjerrë jashtë Një grua ka akuzuar nusen dhe djalin se kanë “hedhur në rrugë”, pasi e kanë nxjerrë nga shtëpia. Në rubrikën “Shihemi
"Vjehrra më ka ndihmuar shumë", Fatma përlotet në emision Noah, bebushi i Fatmës dhe Alfios, erdhi në jetë në shkurt të këtij viti. Të qenurit nënë për herë të parë në moshën 25-
Rrëfimi i dhimbshëm: Më martuan 12 vjeç, vjehrra më detyroi të flija me burrin Ishte vetëm 12-vjeç kur e martuan dhe vetem dy vjet me pas u be nene, ne moshen 14 vjecare. Sibora Ahmeti, sot që është
Vajza dhe vjehrra shohin tmerr me sy, aktori i jep fund jetës (FOTO LAJM) Aktori i njohur i Hollywood, Hagen Mills i dha fund jetës së tij pasi dyshohet se qëlloi nënën e fëmijës së tij. Ngja
U infektua në Tiranë dhe e çoi virusin tek vjehrra, mbërrin tek Infektivi shtatzëna me fëmijën 2 vjeç Ka mbërritur në Tiranë gruaja shtatzënë bashkë me djalin e saj të mitur dhe vjehrrën, të dyshuar se janë infektuar me CO
Nuse ideale si moderatorja shqiptare, kështu urohet vjehrra për ditëlindje (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur Jona Spahiu padyshim që është nusja që do të dëshironte çdo vjehrrë. Përmes një postimi në rrjet
Çfarë bën Merita Halili kur i shkon vjehrra në shtëpi? Përgjigjet këngëtarja Këngëtarja e njohur, Merita Halili dhe bashkëshorti i saj, Raif Hyseni kanë qenë ditën e sotme të ftuar në programin ‘E
"Kam kaluar 3 vjehrra" Rudina Dembacaj flet pa doreza për secilën (VIDEO) Pasi konfirmoi lidhjen me Mark Frrokun, Rudina Dembacaj ka qenë në qendër të mediave. E ftuar në emisionin “E Diell” ka