999 rezultate për

vjedhura

Shkatërrohet banda e "skifterave" shqiptarë në Itali Policia italiane përsëri ka goditur një grup shqiptarësh që kryenin vjedhje në banesa e biznese. Sipas të dhënave në
Nëse keni një fjalëkalim të tillë ndërrojeni menjëherë Një kompani për sigurinë kibernetike ka zbuluar fjalëkalimet (password) më të vjedhura për 2018-n dhe në majë të listës,
Skandali me Unazën e Madhe, ku do shkojnë paratë e vjedhura Pas publikimit të megaskandalit lidhur me kompaninë Dunwell Haberman (kompania mëmë e DH Albania) e cila është fituese e
Hajdutët bëjnë kërdinë, 12 super makina të vjedhura në një muaj Automjetet luksoze në Tiranë, vijojnë të jenë objektiv i grabitësve. Në muajin korrik, sipas shifrave te policisë, në kr
Jo vetëm Llallës, kujt ish-ministri do t'i sekuestrohen tokat e vjedhura në Korçë Vendimi i Prokurorisë për të konfiskuar pronat e ish-kryeprokurorit Adriatik Llalla u prit me shumë zhurmë. Profesor
Shisnin ikona kishtare të vjedhura, në pranga dy persona nga Korça Dy persona janë arrestuar nga policia e Korcës pasi akuzohen për vjedhjen e ikonave kishtare me qëllim shitjen e trafiki
U raportuan të vjedhura, digjen dy makina në Llakatund të Vlorës Dy makina janë djegur në Llakatund të Vlorës. Ngjarja ka ndodhur tek kthesa e Bushajve. Policia ka shkuar në ven
Lëviznin nëpër qytet me makina të vjedhura, si e pësuan dy të rinjtë Duket se përvecse i vidhnin automjetet dy të rinj edhe qarkullonin lirshëm me to nëpër qytet. Dy të rinjtë janë proce
Kapen dhe sekuestrohen 29 lopë të vjedhura në Sarandë AKU në Sarandë ka konfiskuar 29 krerë lopë pa matrikull dhe pa certifikatë lëvizjeje në fshatin Cuke. Lopët u kapën m
Vidhen me qindra serverë për këmbimin e valutave Bitcoin Kriminalët kanë vjedhur rreth 600 serverë nga qendra e të dhënave në Islandë, të cilat janë përdorë për kthimin e valuta
Një histori e vërtetë hirusheje, hajduti vjedh të gjitha këpucët e qytetit! (FOTO LAJM) Mijëra çizme dhe këpucë të vjedhura u rreshtuan në një sallë në Melburn të dielën, me banorët e ftuar të identifikonin d
Kapen hajdutët me 4 ton portokaj të vjedhura Policia spanjolle kanë kapur një furgon dhe dy makina të mbushura plot me portokaj të vjedhura, pranë qytetit të Sevillë
Çoroditën Italinë, zbulohen sendet e vjedhura të dy vëllezërve hajdutë nga Shqipëria Grabitën 100 banesa dhe habitën gjyqtarët e italisë, gjendet më në fund "thesaret" e vëllezërve Tushi të arrestuar për g
Skandali me sandalet e vjedhura, Ivanka përfundon në gjykatë Ka kaluar pak kohë që kur Ivanka u përfshi në një skandal të madh në fushën e modës. Shkak u bënë disa këpucë të kuq
Super aksion i policisë, kapen makinat e vjedhura të të fortëve në Shqipërisë (VIDEO) Policia akoma vijon akoma me intensitet punën për goditjen e paligjshmërisë. Gjatë operacionit "Summer 2017" i cili ë
Vetëm bashkëpunimi ndërkufitar rikthen paratë e vjedhura në Maqedoni Paratë që janë vjedhur nga ish zyrtarët e përbërjes qeveritare dhe të cilat janë dërguar jashtë shtetit në mënyrë jo-lig
Shpërbëhet banda kriminale në Itali me 4 shqiptarë, ja si u kap mat nga policia italiane Gjatë ditës së sotme në Sesto San Giovanni, policia italiane ka arrestuar 4 shqiptarë. Policia e Shtetit e Brescia dh
Aksioni kundër makinave të vjedhura zbuloi trafikun e drogës në Kavajë Ditën e djeshme Prokuroria urdhëroi arrestimin e dy personave të tjerë në vazhdim të operacionit antidrogë “Pilotët”, i
Shqiptarët tmerrojnë italianët: Të vrava po nuk hape kasafortën Fundjavën që lamë pas policia në Livorno të Italisë ka arrestuar tre shqiptarë të cilët kanë tentuar të vjedhin një vilë
Berisha kujton historinë e pulave të vjedhura Ish kreu i qeverisë, Sali Berisha në një tjetër status në profilin e tij në Facebook ka shkruar sërish për kreun e PS-së