999 rezultate për

vjedhur

Ndjekje si në filma, ç'ndodhi me durrsakun që ngriti policinë në këmbë (VIDEO) Policia e Elbasanit ka mundur të arrestojë një 30 vjeçar nga Durrësi i cili vidhte makina luksoze në Elbasan dhe i çonte
Policia shkatërron bandën e adoleshentëve, ishin kthyer në tmerr të bizneseve në Tiranë Janë arrestuar në flagrancë dy adoleshentë të cilët kryenin vjedhje gjatë natës në kryeqytet, si dhe janë shpallur në kë
"Tmerri" i dyqaneve elektronike, kamerat nxjerrin zbuluar vjedhjen "huq" të të riut (VIDEO) policia e Tiranës ka finalizuar operacionin policor i koduar “Lenovo”, duke i dhënë fund vjedhjeve të 34 vjeccarit në kr
Aksion si në filma, 19 vjeçari sfidon policinë në Tiranë me makinë të vjedhur Një aksion si në filma ka ndodhur në Tiranë ku një 19-vjecar nuk i është bindur urdhërit të policisë për të ndaluar.
Vidhnin ç'tu dilte para, arrestohen dy të rrinj Policia e Kavajës ka arrestuar dy persona të cilët tentuan të vidhnin një banesë. Njëri prej tyre mësohet se është sh
"Donin lekët e lopëve", arsyeja pse nipi me shokët u futën për të vjedhur 50-vjeçaren Detaje të tjera janë zbardhur nga krimi makabër që tronditi Mallakastrën në 5 janar, ku pas 2 ditësh u gjet e pajetë Dri
Një vajzë nxjerr zbuluar dy palestinezët, bënë "kërdinë" me vjedhje në Tiranë Operacion për parandalimin e vjedhjeve të dyqaneve, zbardhjen e atyre të ndodhura më parë, si dhe për kapjen dhe arresti
"Plasën çokollatat", kush është biznesmenia që i ka "vjedhur" zemrën Arbër Çepanit (FOTO LAJM) Ish-fituesi i Big Brother 1, por edhe moderatori i disa prej emisioneve të ndryshme Arbër Cepani ka folur për jetën e ti
"Shisnin mend" me makina të vjedhura, policia bllokon 4 automjete luksoze (VIDEO) Policia kufitare në Kakavijë ka bllokuar 5 automjete të vjedhura, 4 prej tyre luksoze. Gjatë 24 orëve të fundit, kanë
Kapet "skifteri" shqiptar në Itali, lëvizte me makinë të vjedhur Një shqiptar është kapur mat në Itali duke vjedhur një banesë në San Fermo della Battaglia nga pronari i saj. 37-vjeç
Bënte kërdinë duke vjedhur, kapet i shumëkërkuari në Fier Policia e Fierit ka arrestuar një 24 vjeçar të shpallur në kërkim për vjedhje. Sipas policisë në pranga ka rënë E. P
Mori dhenë me "kërpëratën", kështu u hakmor Majlinda Halilaj ndaj mediave Deputetja Majlinda Halilaj ka votuar pro dy ligjeve të paketës anti-shpifje. Gjithashtu ligjin e socialistëve e mbës
Zyrtari i lartë gjerman pyet Ramën: A ke qenë i dënuar me burg në Paris? Ish-kryeministri Sali Berisha ka bërë një deklaratë të fortë mbrëmjen e sotme. Ndërmjet një personaliteti të lartë
Vodhi 10 milion lek nga kompania ku punonte, kapet 44 vjeçari në Berat Një 44 vjeçar është vënë në pranga nga Policia në Berat pasi ka inskenuar një grabitje, për të fshehur vjedhjen e kompan
I dënuari me vdekje merr propozim për martesë, gruaja që i ka vjedhur zemrën çudit me atë që thotë Një burrë 33-vjeçar nga Nebraska e Shteteteve të Bashkuara, i dënuar me vdekje për vrasjen e katër personave brenda dhje
Bëri "kërdinë" në Belgjikë: Kapet në Tiranë 45 vjeçari, çfarë kishte vjedhur (FOTO LAJM) Vijon operacioni ndërkombëtar policor "PICASO". Shkon në 10 numri i personave të arrestuar dhe proceduar, për vjedhje
Shkon për të vjedhur, hajdutit i bien pantallonat (VIDEO) Kamerat e sigurisë kanë filmuar një hajdut i cili me motor ndalon pranë një banese për të vjedhur një pako të lënë para
U bënë "tmerri" i Kamzës, policia i jep fund grupit të adoleshentëve Policia e Kamzës ka arritur të kapë një adoleshent i cili ka tëntuar të vjedhë automjetin e një shtetasi si dhe ndiqen n
Thanë se kishte këngën e vjedhur, Besa hedh në gjyq "Thumb On" (FOTO LAJM) Në edicionin 21 të "Këngës Magjike", një ndër konkurrentet ishte dhe këngëtarja e njohur Besa Kokëdhima me këngën e shkr
Vidhnin Rolexa dhe diamante, shkatërrohet banda shqiptare në Itali Një grup kriminal shqiptarësh të cilët merreshin me grabitje është shkatërruar nga karabinierët në Itali. Sipas akt-a