999 rezultate për

vjedhjeve

Nuk zuri mend, arrestohet autori i 10 vjedhjeve Një 48 vjeçar dyshohet të jetë autori i të paktën 10 vjedhjeve në Durrës, të ndodhura muajt e fundit. Shtetasi D.Ç ës
Këpusnin energjinë dhe më pas aksion, bandës shqiptarëve u kapen 100 mijë euro sende të vjedhura Policia italiane ka goditur një grup shqiptatrësh të cilët kryenin vjedhje, duke iu sekuestruar mallrat e vjedhura arrin
Kapet 27 vjeçari që vodhi dy makina brenda pak ditësh, çfarë iu gjet në banesën me qira Një 27 vjeçar ka përfunduar në prangat e policisë pasi është kapur me 167 doza me lëndë narkotike heroinë. Policia e
I dënuar për drogë, kapet "skifteri" që bëri kërdinë në Kavajë Policia e Kavajë ka arrestuar një 46-vjeçar që kryente vjedhje banesash dhe portofolash. 46-vjeçari me precedent pena
Ju bënë kërdinë pushuesve: Kapet "skifteri" i Dhërmiut, në kërkim tre të tjerë (VIDEO) Policia e Himarës ka finalizuar operacionin "Qeparoi" duke zbardhur një sërë vjedhjesh të ndodhura në Qeparo, Shën Vasil
Vëlla me hajdutin problematik, ky është autori i plagosjes te "5 Maji" Kevin Cungu plagosi mbrëmjen e sotme në Tiranë, shokun e tij, Rexhep Xhekjen. Dy të rinjtë u përfshinë në një sherr n
I dënuar 4 herë, kapet hajduti i portofolave në Tiranë Policia e Tiranës ka vënë në pranga një 54-vjeçar, i cili akuzohet se ka vjedhur portofolat e disa qytetarëve. I arre
Kapen "skifterat" e Kavajës, çfarë grabitën Policia e Kavajës ka arrestuar një 21-vjeçar që kryente vjedhje të ndryshme. 21-vjeçari me precedent penal të mëparsh
Golf 8 imun ndaj hajdutëve, nuk do arrijnë ta vjedhin ADAC, një klub gjerman i makinave, testoi Golfin 8 në situatat më të zakonshme të vjedhjeve dhe arriti në përfundim se k
OFL zbarkon në Kukës, kush janë dy të "fortët" e vjedhjeve me armë që morën sot formularin OFL ditën e sotme ka shkuar në Kukës duke i dërguar formularin për deklarimin e pasurisë dy personave të dënuar për vjed
''Makthi'' i pompave të ujit në Durrës, kapet autori i tetë vjedhjeve radhazi Policia e Durrësit ka arrestuar një 28-vjeçar, për veprën penale “Vjedhja”. Zbardhen dhe dokumentohen edhe disa vjedhje
Masat për koronavirusin, ulet ndjeshëm numri i vjedhjeve dhe aksidenteve në Kosovë Mbyllja e njerëzve nëpër shtëpi nga koronavirusi, ka ndikuar që kohëve të fundit në krahasim me vitin e kaluar të ketë m
Arrestohet 51 vjeçari në Ferizaj se vodhi mbi 5 mijë euro nga çantat e femrave Policia e Ferizajt ka arritur që të identifikoj dhe arrestoj personin F.K. si i dyshuar për kryerjen e disa rasteve të v
Autorë të disa vjedhjeve, policia jep detaje nga arrestimi i grabitësve të Postës Më datë 04.11.2019, rreth orës 03:00 të mëngjesit, persona të paidentifikuar dhe nën kërcënimin e armëve vodhën një sasi
I fiksuar pas vjedhjeve të kishave, vihet në pranga shqiptari Një shqiptar është vënë në pranga në Itali pasi është kapur duke vjedhur paratë e Kishës. Shqiptari është identifikua
Vodhën çanta, portofola e sende të tjera, në pranga 6 persona Policia e Tiranës ka përfunduar me sukses operacionin "Liqeni", në kuadër të parandalimit të vjedhjeve të ndodhura në au
7 biçikleta të vjedhura, arrestohet 28 vjeçari Policia ka vënë në pranga një 28 vjeçar i cili vidhte biçikleta në rrugët e Tiranës. Janë sekuestruar 4 të tilla si d
Mjeshtër i vjedhjeve e arratisjeve, kush është "truri" i grabitjeve që u vra në Rinas Personi i cili mbeti i vrarë gjatë grabitjes në Rinas sipas mediave greke është Admir Murataj. Por ky emër nuk është i p
Hajdutët po bëjnë gërdinë në Kosovë, shifrat e tmerrshme Gjatë vitit 2018, Policia e Kosovës ka evidentuar mbi pesë mijë raste të vjedhjeve, të cilat kanë ndodhur në pronat e qy
Arrestohet "skifteri" në Elbasan, ishte kthyer në makth për banorët Policia e Elbasanit ka bërë të mundur arrestimin e një 31-vjeçari mbi të cilin rëndojnë akuzat e disa vjedhjeve në këtë