999 rezultate për

vjedhjes

Shehaj: Kjo është skema e vjedhjes në aeroportin e Vlorës Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Agron Shehaj shprehet se koncesioni i aeroportit të Vlorës është një skemë gjigande
Ky hajdut po bën namin duke vjedhur furrat në Kosovë (VIDEO) Vjedhjet në Kosovë janë të shpeshta. Pothuajse çdo ditë, qytetarët raportojnë në polici se hajnat kanë hyrë në shtëpitë
EMRI/ Arrestohet shqiptari pas vjedhjes së 800 kg duhan në Itali Policia italiane ka vënë në pranga një shtetas shqiptar i cili akuzohet se ka vjedhjen e një sasie të madhe duhani të th
"Gjushi, Çela dhe Çyrbja festuan me 7 kriminelë pas vjedhjes së zgjedhjeve" (VIDEO) Deputeti demokrat, Ervin Salianji ka postuar një video në Facebook, ku shihen kryebashkiaku i Durrësit, Vangjush Dako, k
U cënua siguria e NATO-s, çfarë ndodhi natën e vjedhjes së automatikëve në Pashaliman I kalon përmasat e një skandali cënimi i perimetrit të sigurisë dhe vjedhja e tre automatikëve dhe disa granatave në baz
Basha: Edi Rama është autori i vjedhjes tek Unaza e Re Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, të enjten, ka folur në lidhje me kompaninë “DH Albania”, e cila fitoi garën pë
Arrestohet pas katër muajsh në arrati "skifteri" nga Fieri Një 21 vjeçar është vënë në pranga ditën e sotme nga policia pasi prej katër muajsh ishte në arrati. I arrestuari ës
Basha kërcënon Ramën: Nesër dalin dokumentet e skemës së vjedhjes te Astiri Kryetari i PD, Lulzim Basha ka bërë deklaratën e fortë se nesër do të nxjerrë publikisht dokumente ku vërtetohet sipas t
E akuzuan për vjedhje, reagon për herë të parë Tea Stilistja e njohur Mimoza Kamberi akuzoi publikisht ish-banoren e BB, Tea Zhulin se i ka vjedhur modelet për fustanet e
Nuk ishte parë, si hapnin dyert dhe vidhnin kasafortat "skifterat" nga Fushë-Kruja (VIDEO) Ata përdornin një mekanizëm të veçantë që hapte çdo derë pa shkatërruar bravën. Dy persona nga Fushë-Kruja janë pika
Kasaforta me miliona e bizhu, si u zbuluan "skifterat" e 7 vjedhjeve Finalizohet operacioni policor i koduar “Precious”, ndërsa në pranga ka rënë një person që akuzohet për një seri vjedhje
13 vjet të humbura, gjenden këpucët që intriguan Hollywoodyn Një palë këpucë të kuqe të vjedhur nga një muze, janë gjetur nga policia 13 vjet pas vjedhjes. Këpucët, të cilat u morën
Dështon policia, arreston gabimisht dy shtetas për vjedhjen e Katedrales Gjykata e Korçës ka liruar sot nga paraburgimi autorët e dyshuar të vjedhjes së Katedrales në qendër të qytetit. Buri
Kapet autori tjetër i vjedhjes së përgjakshme në Kuçovë Policia ka arrestuar autorin tjetër të dyshuar për vjedhjen me pasojë plagosje, në dyqanin e celularë në Kuçovë. Në v
Karabinierët arrestojnë 21-vjeçarin shqiptar, dyshohet për një sërë vjedhjesh Policia italiane ka arrestuar një 21 vjeçar shqiptari për grabitjen e disa bizneseve në zonë, por edhe kundër institucio
Kapen 7 "skifterat" shqiptar në Itali, mjeshtra të vjedhjes së sendeve të shtrenjta (VIDEO) Karabinieria e Sienës ka ndërmarrë një operacion kundër bandave që vjedhin shtëpitë në zonën midis Toscana dhe Umbria.
Gjermani, arrestohet Kosovari i akuzuar për dhjetëra raste vjedhjesh Një 37 vjeçar është duke u hetuar për dhjetra vepra penale, raste vjedhjesh të sendeve me vlerë në Gjermani. Sipas me
Kapet tmerri i korçarëve, vidhte pasqyrat e makinave Policia e Korçës ka vënë në pranga një 26-vjeçar si autor i dyshuar i vjedhjes së pasqyrave të 7 automjeteve. Burime
Pa letra por lëviznin si pa të keq, si u arrestuan pak pas vjedhjes 3 shqiptarët 3 shqiparë kanë përfunduar në pranga pak pasi kanë vjedhur një apartament në Itali. Ata kanë rënë në sy të policisë l
Qeveria premton në kompesimin e vjedhjes që po u bëhet qytetarëve Bordi i Zyrës së Rregullatorit të Energjisë Elektrike deri në fund të vitit pritet të kompletohet dhe të jetë funksional